ABD'de iki sevgilinin, birbirlerine aynı anda sürpriz evlilik teklifi yaptığı an kamerada
abd'de iki sevgilinin birbirlerinden habersiz bir şekilde aynı anda evlilik teklif ettiği, an akrabaları tarafından kameraya çekildi. teksaslı tori, evlilik teklifi yapacağını sevgilisinin annesiyle paylaşırken sevgilisi berkley'nin de aynısını yaptığından haberi yoktu. bbc newsbeat'e konuşan ..

Köşe Yazıları
Bilge Adam
DOĞUM GÜNÜ KIZINA...
Özgür Kelebek
VAKİT VARKEN
Odun Kadın
Ne Kadar Daha Sensiz
Kaçık Münzevi
Mamafih aşığım ben!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
İstanbul'da genç kadın, görümcesiyle birlikte evden kaçtı

21 yaşındaki buse şule faris ve görümcesi 22 yaşındaki gizem keleş ortadan kayboldu. kayıplara karışan kadınlardan geriye sadece bir not kaldı. "anne biz gidiyoruz. bizi aramayın. peşimize düşmeyin..." yazılı notu bulan anne bahriye dalgıç emniyet'e giderek kızı ve görümcesi için kayıp ihbarında bul..
Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zamanı

10. yılımıza girerken bu onur ve gururumuzu bir eğlence partisi ile taçlandırmak istedik. herbiri kamerada özenle tek tek onaylanıp kabul edilerek 14.000 kişiye yaklaşan üye sayımızı kutlamak için bol eğlenceli bir parti bizi bekliyor. partimiz kadınlara özeldir, biyolojik olarak erkek kimliği..
Eşcinsel imamdan çok tartışılacak öneri!

eşcinsel olduğunu açıklayan imam nur warsame, abc news’e yaptığı açıklamada müslüman lgbtİ’lerin yaşadıkları sorunlara dikkat çekti. İmam nur 'eşcinsellere hem güvenli bir ev hem de danışmanlık yapacak bir caminin açılmasını umut ettiğini' söyledi. avustralya’da geçen sene kasım ayında yapılan refe..
Cinsel kimliğime mobbing

mardİn artuklu üniversitesi rektörü prof. dr. ahmet ağırakça’nın, mimarlık fakültesi’nde görevli eşcinsel akademisyen emre özyetiş’i makamına çağırıp, “kız mı olmak istiyorsun? mardin’de olduğunun farkında değil misin?” sözleri üzerine özyetiş, mardin cumhuriyet başsavcılığı’na suç duyurusunda bulun..
Evlilik turnesine çıkan lezbiyen çifte ölümcül hastalık şoku

eşcinsel evliliklerin yasal olduğu 24 ülkede ayrı ayrı düğün yapacaklarını açıklayan hollandalı ve belçikalı lezbiyen çiftin bu planı, ölümcül hastalık nedeniyle mümkün olmayacak. belçika'nın anvers kentinde 5 yıl önce evlenen fleur pierets ile hollandalı sevgilisi julian boom, 170 ülkedeki eşc..
Cinsiyet Değiştirdikten Hem Önce Hem de Sonra Doğum Yapan Trans Erkek Tarihe Geçti!

cinsiyet değiştirme ameliyatından hem önce hem de sonra doğum yapan ve phoenix adında bir çocuk doğuran kaci sullivan, tarihe geçti. dailymail’e konuşan 30 yaşındaki wisconsinli, ikinci hamileliğini ve çocuğun doğduğu anı şöyle anlattı: “bebeğin, içimden çıktığı an hissettiklerimi tarif etmem imka..
Alperen Ocakları Başkanı'nın LGBTİ'yi tehdit davasında karar çıktı

alperen ocakları İstanbul İl başkanı kürşat mican, onur haftası'na katılanlarına yönelik tehdit içeren sözleri dolayısıyla 4 bin lira para cezası aldı. 2016 yılında lgbtİ’nin düzenlediği onur yürüyüşü öncesinde bir basın toplantısı düzenleyerek “sayın devlet yetkilileri bunlarla bizi uğraştır..
Büyük skandal! Yıllarca eşcinselleri fişlemişler

hollanda'nın başkenti amsterdam'da belediyenin uzun süre eşcinselleri fişlediği ve onlara iş vermediği ortaya çıktı. ülkedeki diğer belediyelerde de eşcinsellere yönelik benzer bir tutumun söz konusu olduğu belirtiliyor. bu konuda ülke çapında bir araştırma yapılabilir. lahey'den yusuf özkan'ın habe..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1117

En son yapılan okuyucu yorumları
- peri_tozuu : helal :D (Haber:İstanbul'da genç kadın, görümcesiyle birlikte evde..)
- Albus : Deveye sormuşlar... (Haber:Alperen Ocakları Başkanı'nın LGBTİ'yi tehdit davas..)
- bigbaby : Ne kadar sıkı lezbiyenlermiş.Inatla mücadele ederek gittikleri yerde nikah kiyiyorlar.Ne güzel derin (Haber:Evlilik turnesine çıkan lezbiyen çifte ölümcül has..)
- bensizolmaz : 4000 ne yaa insanları suça teşvik eden adama 4000 nedir? 1 tl, 1 tl alsaydınız 10 eşit taksit az de (Haber:Alperen Ocakları Başkanı'nın LGBTİ'yi tehdit davas..)
- bensizolmaz : Konuya kendince farklı bir açıdan bakmış. (Haber:Cinsiyet Değiştirdikten Hem Önce Hem de Sonra Doğu..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zamanı
10. yılımıza girerken bu onur ve gururumuzu bir eğlence partisi ile taçlandırmak istedik. Herbiri kamerada özenle tek tek onaylanıp kabul edilerek 14.000 kişiye yaklaşan üye sayımızı kutlamak için
(Okunma:1657)

İstanbul'da genç kadın, görümcesiyle birlikte evden kaçtı
21 yaşındaki Buse Şule Faris ve görümcesi 22 yaşındaki Gizem Keleş ortadan kayboldu. Kayıplara karışan kadınlardan geriye sadece bir not kaldı. "Anne biz gidiyoruz. Bizi aramayın. Peşimize düşmeyin...
(Okunma:428)

ABD'de iki sevgilinin, birbirlerine aynı anda sürpriz evlilik teklifi yaptığı an kamerada
ABD'de iki sevgilinin birbirlerinden habersiz bir şekilde aynı anda evlilik teklif ettiği, an akrabaları tarafından kameraya çekildi. Teksaslı Tori, evlilik teklifi yapacağını sevgilisinin annesiyl
(Okunma:185)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1117