Lezbiyen Bir İnsana Asla Sormamanız Gereken 7 Soru!
herkesin kendi cinsel kimliğini dilediğince yaşayabileceği özgür bir dünya hayal ediyoruz ancak özgür ülkelerde de öyle durumlar olabiliyor ki, yaşayanlar için büyük bir sıkıntı anlamına geliyor. gelin bakalım lezbiyenlere sorulan en aptalca sorular nelermiş? 1) lezbiyen olmasaydın çıkar mıydık? ..

Köşe Yazıları
Odun Kadın
BEN BİR SEN TUTTURMUŞUM
Özgür Kelebek
BİZ NEREDE HATA YAPIYORUZ HOCAM!
AYRIK OTU
KATLİ VACİPGİLLER
Simurg Nakrut
DELİRMEYE AZ KALA 2
Bilge Adam
BİR KADIN KAÇ ERKEĞE BEDELDİR?
Kaçık Münzevi
Fazilet Ve Müesser
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Eliz Sakuçoğlu'nun kardeşi Duygu Sakuçoğlu cinsiyet değiştirdi

eliz sakuçoğlu’nun kız kardeşi duygu sakuçoğlu ameliyatla erkek oldu ve ismini ise poyraz sakuçoğlu olarak değiştirdi. poyraz sakuçoğlu, instagram hesabından yaptığı açıklamada, "bir yıl önce bugün her zaman yaşamak istediğim hayatı yaşamak için bir karar aldım. bu da cinsiyetimi değiştirmek deme..
Cara Delevingne ile Paris Jackson dudak dudağa yakalandı!

İngiliz model ve oyuncu cara delevingne (25) ile efsane sanatçı michael jackson'ın 19 yaşındaki oyuncu kızı paris jackson arasındaki aşk iddiaları doğru çıktı. İkili, önceki akşam dudak dudağa görüntülendi. oyuncu manken cara delevingne ile paris jackson, geçtiğimiz gün çıktıkları gece gezmesinde o..
Nil Makaracı eşcinsel olduğu için diziden kovulduğunu iddia etti

enç oyuncu nil makaracı, lezbiyen ilişkilerin yaşandığı 'orange is the new black' isimli dizinin türkiye uyarlaması olan avlu'da rol alıyordu. dizi daha başlamadan rtük'ün müdahalesine maruz kalmış ve tartışmaların odağı haline gelmişti. genç oyuncu nil makarnacı ise bugün sosyal medyadan paylaştığı..
Mor Dayanışma cinsel şiddetle mücadele birimi

merhaba, mor dayanışma'ya bağlı ve kurulum aşamasında olan cinsel şiddetle mücadele biriminin bloguna hoş geldiniz. mor dayanışma yaklaşık 2 yıl önce kurulmuş, birçok ilde faaliyet gösteren bağımsız ve queer dostu bir kadın örgütü. kadın olması üzerinden canı yanan, yakılan bütün kadınlar için..
'Beslenme şekli ve lezbiyen yaşamla kanseri yendim' dedi...

2015 yılında göğüs kanseri teşhisi konan youtube vlogörü mari lopez, modern tıbbı reddetti ve hastalığa karşı savaşmak için vegan olmayı sürdürmenin en iyi yol olduğunu söyledi. lopez, geçtiğimiz günlerde kanserden hayatını kaybetti. İki yıl önce ölümcül olduğu söylenen kanser teşhisi konan mari lo..
ABD'de iki sevgilinin, birbirlerine aynı anda sürpriz evlilik teklifi yaptığı an kamerada

abd'de iki sevgilinin birbirlerinden habersiz bir şekilde aynı anda evlilik teklif ettiği, an akrabaları tarafından kameraya çekildi. teksaslı tori, evlilik teklifi yapacağını sevgilisinin annesiyle paylaşırken sevgilisi berkley'nin de aynısını yaptığından haberi yoktu. bbc newsbeat'e konuşan ..
İstanbul'da genç kadın, görümcesiyle birlikte evden kaçtı

21 yaşındaki buse şule faris ve görümcesi 22 yaşındaki gizem keleş ortadan kayboldu. kayıplara karışan kadınlardan geriye sadece bir not kaldı. "anne biz gidiyoruz. bizi aramayın. peşimize düşmeyin..." yazılı notu bulan anne bahriye dalgıç emniyet'e giderek kızı ve görümcesi için kayıp ihbarında bul..
Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zamanı

10. yılımıza girerken bu onur ve gururumuzu bir eğlence partisi ile taçlandırmak istedik. herbiri kamerada özenle tek tek onaylanıp kabul edilerek 14.000 kişiye yaklaşan üye sayımızı kutlamak için bol eğlenceli bir parti bizi bekliyor. partimiz kadınlara özeldir, biyolojik olarak erkek kimliği..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1123

En son yapılan okuyucu yorumları
- androjen06 : Hiç inandırıcı değil dizide baska escinsel kadınlarda rol alıyor iş ahlakı ile alakalı problem bence (Haber:Nil Makaracı eşcinsel olduğu için diziden kovulduğ..)
- bigbaby : Dejavu bu güzel yazı paylaşımın için tüm içtenliğimle teşekkür ederim.Boyle bir konuya ihtiyacımız v (Haber:Lezbiyen Bir İnsana Asla Sormamanız Gereken 7 Soru..)
- E_da : Öncesinde ne olduğunu gayet iyi biliyoruz kadindi ve yaratılışı da öyle neyini saklıyor . (Haber:Rüzgar Erkoçlar; “LGBT’lerle Anılmak İstemiyorum…”..)
- E_da : Tr böyle birşey iyi karşılanmıyor (Haber:Cara Delevingne ile Paris Jackson dudak dudağa yak..)
- bigbaby : Sahte görünmüyor oldukça Dünya`yi unutmuşlar.Sadece o an kendileri varmış gibi opuşuyorlar.Su yurtdı (Haber:Cara Delevingne ile Paris Jackson dudak dudağa yak..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Mor Dayanışma cinsel şiddetle mücadele birimi
Merhaba, Mor Dayanışma'ya bağlı ve kurulum aşamasında olan cinsel şiddetle mücadele biriminin bloguna hoş geldiniz. mor dayanışma yaklaşık 2 yıl önce kurulmuş, birçok ilde faaliyet gösteren bağı
(Okunma:3251)

Nil Makaracı eşcinsel olduğu için diziden kovulduğunu iddia etti
enç oyuncu Nil Makaracı, lezbiyen ilişkilerin yaşandığı 'Orange is the New Black' isimli dizinin Türkiye uyarlaması olan Avlu'da rol alıyordu. Dizi daha başlamadan RTÜK'ün müdahalesine maruz kalmış ve
(Okunma:2845)

Cara Delevingne ile Paris Jackson dudak dudağa yakalandı!
İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne (25) ile efsane sanatçı Michael Jackson'ın 19 yaşındaki oyuncu kızı Paris Jackson arasındaki aşk iddiaları doğru çıktı. İkili, önceki akşam dudak dudağa görüntü
(Okunma:2739)

Eliz Sakuçoğlu'nun kardeşi Duygu Sakuçoğlu cinsiyet değiştirdi
Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu ameliyatla erkek oldu ve ismini ise Poyraz Sakuçoğlu olarak değiştirdi. Poyraz Sakuçoğlu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Bir yıl önce bugün
(Okunma:2357)

Lezbiyen Bir İnsana Asla Sormamanız Gereken 7 Soru!
Herkesin kendi cinsel kimliğini dilediğince yaşayabileceği özgür bir dünya hayal ediyoruz ancak özgür ülkelerde de öyle durumlar olabiliyor ki, yaşayanlar için büyük bir sıkıntı anlamına geliyor. Geli
(Okunma:1830)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1123