İki kadın The Bachelor’ı el ele terk etti
evlilik programı the bachelor’ın vietnam versiyonunda, iki kadın yarışmacı programı el ele terk etti. the bachelor, kadın-erkek çiftleri hedefleyen; flört ve ilişkilenmeleri odağına alan bir reality show. bir bekar erkek ve yirmi beş kadın yarışmacıyla başlayan programda, haftalar geçtikçe kadı..

Köşe Yazıları
Ogan İnsan‏
Utanmaz Olun Demiyorum.
Simurg Nakrut
Geyikler. Girdaplar. Geyikler
AYRIK OTU
BİR DELİNİN PAZAR TELAŞI
Özgür Kelebek
ÖZGÜR KELEBEK
Odun Kadın
KONUŞAN KALEMLER
Bilge Adam
SEVGİLİ ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
'Yakın gelecekte kadınlar, erkeklere ihtiyaç duymadan çocuk sahibi olabilecek'

dr. david molloy isimli bir doğurganlık uzmanı, çinli araştırmacıların, dişi fareleri erkek eş olmadan doğum yaptırmasına yönelik yorumlarda bulundu. molloy, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, fareler üzerinde denenen ve sonuç alınan bu yöntemin yakın gelecekte insanlar üzerinde de kullanılabilece..
Lezbiyen süper kahraman ‘Batwoman’dan ilk görsel yayınlandı

haber merkezİ – abd’de diziye uyarlanan ilk lezbiyen süper kahraman dizisi ‘batwoman’dan ilk görsel geldi. batwoman (yarasa kadın) isimli lezbiyen çizgi roman karakteri, abd’deki the cw adlı televizyon kanalı için diziye uyarlandı. çizgi romandan diziye uyarlanan ilk lezbiyen karakter olan bat..
EKRANDA HER TÜRLÜ ŞEYİ KONUŞURKEN “BİSEKSÜEL” DEMEYE ÇEKİNDİLER

beyaz tv’nin sunucuları ece erken ve bircan bali, didem soydan ile ilgili bir haberde “biseksüel” dememek için kırk takla attılar ve -neredeyse- bu cinsel yönelimi sapkınlık gibi sunmaya çalıştılar. didem soydan’ın başka bir kadınla sarıldığı görüntüleri ekrana getiren beyaz tv, bu fotoğrafları “..
Homofobik hekim hakkında suç duyurusu ve Tabip Odası’na şikayet

hastasına “oğlum mu diyeyim, kızım mı” diyen ve ardından hastasının adresini homofobik ifadelerle sosyal medyada paylaşan hekim İstanbul tabip odası’na şikayet edildi. hekim hakkında savcılığa suç duyurusunda da bulunuldu. cem; kendisine cinsel yönelim temelli ayrımcılık uygulayan, randevu sırası..
“Bir devlet vatandaşını dört yıl boyunca tanımadan bir kenara atamaz”

anayasa mahkemesi trans geçiş operasyonunu, ‘üreme yeteneğinden yoksunluk’ şartına bağlayan yerel mahkemenin kararına ilişkin yapılan başvuruda, ihlal kararı verdi. anayasa mahkemesi (aym), üreme yeteneğinden yoksun olmadığı gerekçesiyle trans geçiş operasyonuna izin verilmeyen m.k.’nın “maddi v..
İntizar: Mustafa Ceceli suç işliyor

İntizar, sinem gedik ile ilgili hakkında çıkan iddialarla ilgili “ mustafa ceceli evimin içine kamera koydurarak, kanunlar önünde büyük suç işlemiştir. beni bu şekilde itibarsızlaştıramaz!” dedi. mustafa ceceli, eski eşi sinem gedik’e çocukları arın ceceli’nin velayetini almak için İntizar arasın..
Mustafa Ceceli-Sinem Gedik davasına İntizar damga vurdu

sinem gedik-mustafa ceceli arasındaki davada tüm geçmişin yeniden yorumlanmasına neden olacak bir detay ortaya çıktı. sinem gedik ve İntizar arasındaki ilişkinin görüntüleri mahkemeye sunuldu. 9 yıllık eşi sinem gedik'ten boşanmadan selin İmer ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktığı için eleştiril..
Adana’da Onur Yürüyüşü yasaklandı

adana lgbtİ+ dayanışma öncülüğünde dün (7 temmuz) gerçekleştirilmesi planlanan 1. adana onur yürüyüşü valilik kararı ile yasaklandı. yasağın ardından adana lgbtİ+ dayanışma bir basın toplantısı düzenledi. temasının “yasak” olarak belirlendiği, ilk kez gerçekleştirilmesi planlanan adana onur yürüyüş..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1141

En son yapılan okuyucu yorumları
- Aleksandrovna : Ben artık çocuk da istemiyorum. O derece soğudum :D (Haber:'Yakın gelecekte kadınlar, erkeklere ihtiyaç duyma..)
- Nrgl1988 : Mutluluklari daim olsun ne güzel bir kare maşallah darisi benim gibi olan bekarlarin basına.. :) (Haber:Lezbiyen Çiftin Evlilik Teklifi Macerası Sosyal Me..)
- bigbaby : Olmaması gereken ensest ilişki nedeniyle çok çocuk sakat doğma riski yüksektir.Taciz ve tecavüz olay (Haber:EKRANDA HER TÜRLÜ ŞEYİ KONUŞURKEN “BİSEKSÜEL” DEME..)
- deryahestia : Rüzgar erkoçlar LGBT bireyleri sayesinde popülüteri sayesind orya gelmiş ama onu indirmeyi de iyi bi (Haber:Rüzgar Erkoçlar; “LGBT’lerle Anılmak İstemiyorum…”..)
- TuTKuN : Elbet tepki göstermekte haklılar lakin var oldugumuzu da dünya ya gösterebilmek için 300-500 bın hay (Haber:Trans Aktrisler Trace Lysette ve Jamie Clayton, Sc..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
EKRANDA HER TÜRLÜ ŞEYİ KONUŞURKEN “BİSEKSÜEL” DEMEYE ÇEKİNDİLER
Beyaz TV’nin sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali, Didem Soydan ile ilgili bir haberde “biseksüel” dememek için kırk takla attılar ve -neredeyse- bu cinsel yönelimi sapkınlık gibi sunmaya çalıştılar.
(Okunma:653)

'Yakın gelecekte kadınlar, erkeklere ihtiyaç duymadan çocuk sahibi olabilecek'
Dr. David Molloy isimli bir doğurganlık uzmanı, Çinli araştırmacıların, dişi fareleri erkek eş olmadan doğum yaptırmasına yönelik yorumlarda bulundu. Molloy, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, farel
(Okunma:331)

Lezbiyen süper kahraman ‘Batwoman’dan ilk görsel yayınlandı
HABER MERKEZİ – ABD’de diziye uyarlanan ilk lezbiyen süper kahraman dizisi ‘Batwoman’dan ilk görsel geldi. Batwoman (Yarasa Kadın) isimli lezbiyen çizgi roman karakteri, ABD’deki the CW adlı televi
(Okunma:220)

İki kadın The Bachelor’ı el ele terk etti
Evlilik programı The Bachelor’ın Vietnam versiyonunda, iki kadın yarışmacı programı el ele terk etti. The Bachelor, kadın-erkek çiftleri hedefleyen; flört ve ilişkilenmeleri odağına alan bir real
(Okunma:79)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1141