tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs  
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Sinema lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet
Rumuz: Şifre: Şifremi Unuttum

 Lezce.com Üyelik Sözleşmesi: (Lütfen dikkatlice okuyunuz.)


   Sözleşme ihlalinde üyeliğiniz uyarılmadan kapatılır.

 1. Türk hukukuna ve kanunlarına aykırı davranışlarda bulunulamaz.
 2. Lezce.com sitesi ve servisi, yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. Lezce.com üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder. Bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler, geçersiz kılınır.
 3. Lezce.com yönetimi gerek gördüğü takdirde üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptir.
 4. Lezce.com yönetimi gerek gördüğü takdirde sizden tekrar kamera teyidi isteyebilir.
 5. Lezce.com üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Üçüncü şahısları içeren arayış yapılamaz. Böyle girişimlere bağlı sorunlardan Lezce.com sorumlu değildir. Üyelik iptal sebebidir.
 6. Hiçbir şekilde küfürlü mesaj ve küfürlü profil, argo rumuz kabul edilemez. Diger üyeleri Rencide etmek, Küfür ve Hakaret etmek Kesinlikle Yasaktır. Görüldüğü an üyelik iptal edilir.
 7. Üyeler hiçbir şekilde Lezce.com`u maddi menfaatler için kullanamaz. Mesajlarda ve profilde benzer eylemlere rastlandığı an üyelik iptal edilir.
 8. İnternet ortamındaki resimlerin kopyalanmasına karşı kesin bir çözüm olmadığı için Lezce.com yüklediğiniz resimlerin güvenliğini garanti etmez.
 9. Profil bilgilerine telefon, adres ve reklam içeren bilgilerin yazılması yasaktır. Ayrıca hedef gösteren bilgilerin profile yazılması durumunda uyarılmadan üyelik yasaklanır..
 10. Lezce.com, sadece bireylerin kişisel kullanımına açıktır ve hiçbir şekilde ticari amaçlarla kullanılamaz. Herhangi bir iş çevresi, şirket veya organizasyon herhangi bir amaçla bu siteye üye olamaz.
 11. E-mail adresi sadece e-mail için ayrılmış bölüme yazılabilir, bu alan gizli tutulmaktadır, diğer üyeler göremez.
 12. Lezce.com üzerinde 1`den fazla üyelik kullanmak yasaktır.. Tespit edildiği an her iki üyelikte açılmamak üzere kapatılır..
 13. Profilinize pornografik resim yüklemeniz kesinlikle yasaktır. Bunun haricinde sadece göz,dudak,ayak,popo resmi, puslu resimler, fantastik resimler ve 1 karıştan ibaret resimlerin yüklenmesi de yasaktır. Kendinizi ifade edecek resimler yükleyiniz..
 14. Yazılan mesajlarda reklam içerikli bilgilerin bulunması, Yasaktır.
 15. Üye hakkında gelen şikayetler doğrultusunda, lezce.com yönetimi gerek gördüğü takdirde üyenin mesajlarını inceleme hakkına sahiptir..
 16. Profil oluştururken üyeleri kışkırtıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü ve ağır argo kelime içeren türde açıklamalar yazmak yasaktır ve üyelik iptal sebebidir.
 17. Siteye kayıtlı üyelerle birebir diyaloglardan (mesajlaşma, görüşme vs..) dolayı oluşabilecek her türlü olumlu yada olumsuz faktörlerden üyenin kendisi sorumludur, Lezce.com sorumlu tutulamaz.
 18. Sitenin kapanması, Sitedeki kayıtların silinmesi ve diğer tüm faktörler için Lezce.com. sorumlu tutulamaz.
 19. Yapılan üyelikten dolayı oluşabilecek problemlerden sadece üyelik sahibi sorumludur, Lezce.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 20. Lezbiyen Olmayanların Lezce.com`a Üye olması yasaktır. Kişi gold üye olsa dahi tespit edildiği an üyelik iptal edilir.  • Bu kurallara Uymayanlar Üyelik iptali ile cezalandırılacaktır. Üye olan Herkez Bu kuralları kabul etmiş sayılır.


 21. UNUTMAYIN!
  • Lezce.com sadece mesajlaşma aracıdır.
  • Üyelerin yaşantı güvenliğini sağlamaz.
  • Üyelerin Lezce.com dışındaki eylemlerini incelemez, takip etmez.
  • Sitedeki üyeler, Lezce.com dışındaki yaşantısından tamamen kendisi sorumludur.


Lezce.com`a üye olan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
®Lezce.com
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
 
 

-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


Lezce | Lezbiyen | Sohbet | Arkadaş | Partner | Muhabbet | Chat | Haber | Sinema | Forum