tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 26.03.2010

Üye
(21 Puan)

      ßir HayaL`din Oysa..!:
ßir HayaL`din OySa, ßeLki de Hiç Görmemem Gereken ßir Rüya.. Hiç Yaşamadım Farzetsem ßiLe AcıtıoR ßirasda oLSa.. Kaç Kişi oLmaLıydı Seni Unutmak için Hayatımda.. Kaç KişiyLe YaşamaLıydım Zamanı? Kime NasıL ßakmaLıydım, NasıL GörmeLiydim YaşantımDa.. Ne DemeLiydim Hayatıma GirenLere.. OnLara ßakarKen ßiLe Seni Görmek miydi Amacım.. Seni Hissetmek miydi Tenimde.. ya ßen oLmaLıydım HerkesTen Kaçıp.. yada Herkeste Sen oLmaLıydım.. Seni GörmeLiydim Tüm ßenLiğimde.. ßir ßen Varım Şimdi.. Kim oLduğum Ne oLduğum Hiç SeçiLmeyen.. ßirde Sen Varsın Şimdi Nerede Ve NasıL oLduğun ßiLinmeyen..

ßir Dünya Kurdum Kendi Köşeme ÇekiLip.. Uçsuz ßucakSız anLamLar yükLedim keLimeLerime.. CümLeLerimi oLuşturdum ßirer ßirer.. Her Harfi ÖzenLe Seçtim, KusursuzCa ßir Sevgi oLmaLıydı HissettikLerim.. Hiçßir Hatası oLmamaLıydı DuyguLarımın.. Seni YaşamaLıydım Sessizce.. VarLığını HissetmeLiydim Tenimde.. ßen oLmaLıydın, Sen oLmaLıydım Her Saniyede.. Zaman ßizi anLatmaLıydı, Rüzgar Sevgimi FısıLdamaLıydı
ßazen Hoyrat, ßazense SakinCe.. Yüreğine DokunmaLıydım.. ßir küL Kedisi MasaLı gißi yaşanmaLıydı HerŞey.. Saat On İki`yi Vurunca DurmaLıydı yaşam.. Garip ßir sessizLik Hakim oLmaLıydı Geceye.. Hafif ßir Müzik eşLiğinde hayaL KurmaLıydım GizLice.. Kendimde YaşamaLıydım, içimde ßüyütmeLiydim Seni.. KimSe GörmemeLiydi, ßiLmemeLiydi haLa ßekLediğimi, haLa deLi gißi Sevdiğimi..

Gecenin KaranLığında KayßoLmaLıydım Şimdi.. UsuLca UzakLaşmaLıydım DüşünceLerimden.. KaçmaLıydım Kendimden Ve Sana oLan SevgimDen.. En ÖnemLisi Tüm ßenLiğime ßuLanmış oLan Senden.. Yok EtmeLiydim Seni Kendimde.. Fırtına ÇıkartmaLıydım Yüreğimde.. Sana Dair Tek ßir iz ßiLe ßırakmamaLıydı içimde,ßenLiğimde.. Yok oLmaLıydın, Yok oLmaLıydık SeninLe.. Sadece ßen Ve Sen kaLmaLıydı DüşLerimde.. Ayrı Ayrı SevgiLer oLmaLıydık.. ßir ßütün oLmaktan Çıkıp FarkLı DuyguLarı yaşamaLıydık.. Sen GitmeLiydin, Geriye kaLan ßen oLmaLıydım yine.. Tüm O SancıLarı ÇekmeLiydim.. Daha Çok HissetmeLiydim Sevdanın Verdiği Acıyı.. ya
LnızLıkLa sona Eren Her Gecede Köşeme çekiLmeLiydim..

ŞiirLer YazmaLıydım SesSiz Ve Sakince.. Seni anLatan, ßeni anLatan.. En Çokta içimdeki ßizi anLatan HikayeLer yazmaLıydım.. hayaLLer KurmaLıydım UsuLca Ve KorkusuzCa.. Her Kurduğum hayaLin Sonu Aynı oLmaLıydı Sen GitmeLiydin, ßen kaLmaLıydım Tek ßaşıma..

ßir HayaL`din Oysa.. Hep Aynı SonLa ßiten.. Hep Aynı ßaşLangıçLarı yaşayan.. Her Sonun ßir ßaşLangıcıydın Sen ßende.. hiçßirŞeyindim Oysa ßen Sende.. Yinede Sana VaraßiLmek içindi Yaptığım HerŞey.. Sana uLaşaßiLmek içindi yaşaDığım Tüm O Karmaşa..

ßir Yanım Sen derKen, ßir yanım Kaçıor Senden.. YakınLaşmakLa, UzakLaşmak Arasında TakıLıp kaLdığım ßir Çizgi Üzerinde Yürüorum.. ßiraz Sana geLioR, ßirazda UzakLaşıorum.. Attığım Her Adım KararSız.. Ne Sana Varmak istiorum, Nede Senden UzakLaşmak.. UzakLaşmak isteyen Tarafım Ağır ßasıor ßazen.. Düşünüorum;
Daha Ne Kadar KaçmaLıydım Kendimden, DüşünceLerimden.. Daha Ne Kadar SavaşmaLıydım Sana Karışmamak içi
n.. ßenLiğimi Sana ßuLaştırmamak için.. ßir Son VermeLiyim ßu anLamSız Duygu Karmaşasına.. GitmeLiyim Artık Senden.. ßen UzakLaşamıorSam, Sen UzakLaşmaLısın, KaçmaLısın ßenden..

ßir Daha Sen oLmamaLısın ßende.. ßen Sana KarışmamaLıyım.. ßiz oLmamaLıyız Artık.. hayaLLer KurmamaLıyım Köşeme ÇekiLip.. VazgeçmeLiyim Sana ŞiirLer yazmakTan.. ßizi yazmamaLıyım Artık HikayeLerimde.. ßitmeLi, ßir Son ßuLmaLı ßenLiğimdeKi En ßüyük Sevgi.. KaranLığa TesLim EtmeLiyim Seni..

Arkama ßakmadan Çekip GitmeLiyim UsuLca.. ßu Sefer ßen TerketmeLiyim Seni.. Yanına ßırakmamaLıyım Kendimi, DüşünceLerimi.. ßeLkide Nefes aLmamaLıyım HissetmemeLisin ßeni.. ßiLmemeLisin Nerede, NasıL oLduğumu.. Evet En GüzeLi ßu gißi..

Gidiorum Şimdi Sessiz Ve Sakince.. Sen UyurKen Işığı Hiç Yakmadan Son ßir Kez Seni Öperek Kapıdan Çıkıorum eLimde hüzünLerimLe..

Kendine ii ßak SevgiLim... (ßenim Sana ßaktığım gißi..)
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.