tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 26.11.2009

Üye
(11 Puan)

      ahtapottan hamiLé kaLan kız:
14-15 yaşlarındaki bir kızda durup dururken hamilelik belirtileri başlamış: Karnı hafiften şişkinleşmiş, kusma nöbetleri geliyormuş, sabahları yataktan hasta gibi kalkıyormuş... Fakat kız annesine ısrarla böyle bi şeyin mümkün olamayacağını, çünkü hiç bir erkekle bu sonucu doğuracak kadar yakın temasta bulunmadığını iddia ediyormuş.

Fakat zaman geçtikçe hem karnı büyümeye devam etmiş, hem de diğer belirtilerde değişiklik olmamış. Annesi, ``Bu yaşta... Allahım Allahım, kepazelik bu`` dese de kız hala hamile olmadığını söylüyormuş. Sonunda anne küçük bi kasabada yaşıyor olmalarına rağmen çıkacak söylentileri göze alarak kızını hastaneye götürmüş. Ancak çekilen ultrasondan sonra kızın inkarlarında samimi olduğu anlaşılmış. çünkü karnında son derece büyük boyutlara ulaşmış bir tümör tesbit edilince şişkinliğin ve diğer belirtilerin asıl sebebi ortaya çıkmış.

Vakit kaybetmeden, apar topar ameliyata alınmış tabii. Doktorlar rutin kabul edilen bu operasyon sırasında karnı aç
mışlar ve işte o an gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Meğerse tümör sandıkları şey kocaman bir ahtapotmuş. üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış.

Olayın aslı sonradan anlaşılmış. Kız üç-dört ay önce ailesiyle birlikte okyanus kenarındaki bir kasabada tatil yapmış. Ahtapot yumurtaları da mikroskobik boyutlarda olurmuş ve bunlardan doğal olarak okyanus sularında milyarlarca varmış. Kız muhtemelen yüzerken yuttuğu sularla beraber bu yumurtalardan da indirmiş mideye. işte bunlardan biri de, milyonda bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış.
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 15.10.2012

Üye
(2 Puan)


    zaaaa bu ne lann :))
 
lezce user 29.10.2015 01:00:00

Üye
(3 Puan)


    canlılar sudan yaratılmıstır ahtopotla lar genetık yapımız uyyo demkkı  
lezce user 29.11.2016 01:00:00

Üye
(16 Puan)


    annem bir gün bana karpuz çekirdeklerinin midemde yeşermeyeceğini söylediğinde, büyümüştüm. ve o gün bir karpuz dilimini çekirdekleriyle beraber yemiştim.. alışkanlıklarımdan dolayı yarısını teker teker fırlatsam da, diğer yarısını yutmaya zorlamıştım kendimi.. gözyaşlarımı tutamayarak. ve bir zaman sonra, karnımın hızla büyüdüğünü fark etmiştim.. yanılmamıştım. büyük olmak zorunluluğunun getirdiği ruhsal devinimleri bir kenara bıraktım.. çocuk bedenimin çekirdeksiz karpuzunu yerken.. (milyonda bir hikayemin kısaltılmış halidir..) 
lezce user 31.12.2016 01:00:00

Üye
(30 Puan)


    Değişik 
lezce user 18.08.2019

Üye
(8 Puan)


    Ola bilir ama tuzlu suda kalmayı başarmış belki zar içinde kalmış olabilir bir şeyin oluşması için su nemli sıcaklık olması gerek oda olmuş 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.