tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 13.04.2010

Üye
(299 Puan)

      Ani Kararların Kadını mısınız?:
Adımlarınızı hiç bakamadan mı atarsınız yoksa ağzınızdan çıkan her kelime önce mantığınızın süzgecinden geçer mi?

http://www.testler.org/test.php?test51
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 29.06.2010

Üye
(4 Puan)


    test çözüldü deşifre zamanı : Dengeli davranıp, gereksiz risk almazsınız.
Ne zaman risk alacağınızı(arabayı sürerken bir yol denemek) ve ne zaman temkinli davranacağınızı (yeni bir araba alırken) çok iyi bilirsiniz. Weingere göre; her olayın uzun bir düşünme gerektirmediğini anlayacak kadar kıvrak zekaya sahipsiniz. Aynı zamanda bazı durumların göründüğü kadar basit olmadığını ve iyi düşünmeniz gerektiğini de bilirsiniz. Çok değerli bir yeteneğiniz daha var: Anlık zevklerden eğer önemli sonuçlar doğuracaksa vazgeçebilirsiniz. Mağazada sevişmek herkese heyecan verebilir, ama güvenlik görevlileri tarafından dışarı atılmak yerine, bunu ertelemenin daha mantıklı olduğunu bilirsiniz. Bütün bir evi turuncuya boyatmak yerine tek duvar üstünde bunu deneyecek kadar mantıklısınız.Hem macerayı seven hem de mantıklı biri olduğunuz için hiçbir kararınız aleyhinize olmayacaktır.``işte ben :) `` meğer son derece sıkıcıymışım
not :testi çözmeniz tavsiye olunur :)
 
lezce user 12.12.2010

Üye
(97 Puan)


    Bu test sonucu hoşuma gitti! Herhangi bir iletişim bozukluğu yaşadığımı fark edince tekrar bu testten geçireceğim kendimi :)

Test Sonucu:
Bazen duyguların, bazen mantığın senin için ön planda. Nerede nasıl davranması gerektiğini bilen insanlardansın. Bu yüzden çevrendeki insanlar sana çok özeniyor. Onlarla iyi bir iletişim kurmayı başarabiliyorsun.
 
lezce user 26.12.2010

Üye
(12 Puan)


    Dengeli davranıp, gereksiz risk almazsınız.
Ne zaman risk alacağınızı(arabayı sürerken bir yol denemek) ve ne zaman temkinli davranacağınızı (yeni bir araba alırken) çok iyi bilirsiniz. Weingere göre; her olayın uzun bir düşünme gerektirmediğini anlayacak kadar kıvrak zekaya sahipsiniz. Aynı zamanda bazı durumların göründüğü kadar basit olmadığını ve iyi düşünmeniz gerektiğini de bilirsiniz. Çok değerli bir yeteneğiniz daha var: Anlık zevklerden eğer önemli sonuçlar doğuracaksa vazgeçebilirsiniz. Mağazada sevişmek herkese heyecan verebilir, ama güvenlik görevlileri tarafından dışarı atılmak yerine, bunu ertelemenin daha mantıklı olduğunu bilirsiniz. Bütün bir evi turuncuya boyatmak yerine tek duvar üstünde bunu deneyecek kadar mantıklısınız.Hem macerayı seven hem de mantıklı biri olduğunuz için hiçbir kararınız aleyhinize olmayacaktır.

:)Bence tutuyor..
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.