tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 29.09.2021

Üye
(572 Puan)

      Aöf`de okuyan var mı?:
Açık öğretim fakültesine dair bilgi almak için konuşacağım arkadaşlar yorum yaparsanız memnun olurum.Sağlık sorunum nedeniyle kolay iş bulamıyorum boş oturmak yerine üniversite mezunu olmayı düşünüyorum.Aslında sertifika veren siteler var.Kendimi geliştirmek için onlara da başvurabilirim ama üniversite okumak gibi hevesim var.Biraz baktım.Sözel ne yazık ki az.Sayısal ve eşit ağırlıklı çok daha fazla meslek var.Bende tam tersi sözeli seviyorum :(  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 15.10.2021

Üye
(1 Puan)


    Ben bu sene sadece sözel yaparak kazandım. Okul puanımla 222 puan oldu ve tercih yapabileceğim çok seçenek vardı. Sadece sözel le de olur yani.  
lezce user 16.10.2021

Üye
(572 Puan)


    Sözel de meslek seçimi az değil mi?Tercih yapılacağı zaman ki sözel olarak öğretmenlik fazla aday var.Başka hangi seçenekler var peki?Bu arada tebrik ederim,fotosentez. 
lezce user 18.10.2021

Üye
(87 Puan)


    ea dan ilerlemen iyi olur.lisans diploman yoksa mutlaka almanı oneririm.yalnız mlsf kullanılan mufredat her bolumde guncel değil.dunya ile entegrasyon kopmus durumda.. 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.