tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 16.06.2009

Üye
(278 Puan)

      Boys Don`t Cry - (Erkekler Ağlamaz) :
Nebraska, Falls City`ye yeni gelen Brandon Teena, buradaki insanlar tarafından oldukça sevilir. Kadınlar ona bayılmaktadırlar. Onunla tanışan herkes, bu karizmatik yabancının saflığına tutulmaktadır. Ancak Falls City halkının bu yakın arkadaşının gizlediği bir sır vardır: O aslında insanların sandıkları kişi değildir.

Buradan 75 mil uzakta Lincoln`deyken Brandon Teena kendisini hayatı boyunca rahatsız etmiş olan bir bunalımla yaşamıştır. Pek çok genç gibi hatalar yapar fakat bu hatalar kendisine çok pahalıya paltlar. İstemeden yeni sevgilisi Lana ve onun pervasız arkadaşı John arasındaki sınırı aşınca, Brandon`un gizlediği sır bir vahşetle ortaya çıkar.

Kısa yaşamı boyunca Brandon Teena, ateşli bir aşık, toplum içinde sıkışmış kalmış bir yabancı, dışlanmış bir hayalperest, gözüpek bir hırsız ve vahşice işlenmiş bir suçun kurbanı olmuş trajik bir suçludur.

Not: Aşağıdaki yazı filmin gidişatı ile ilgili önemli bilgiler içermektedir. Filmi izlememişseniz dikk
atli olun !!

1993 yılının sonlarına doğru, Nebraskanın güneydoğusundaki Falls City`de bir çiftlik evinde vahşice cinayetler işlenir. İlk başta açıklanması mümkün olmayan acımasız bir cinayet gibi gözüken olay, katillerin ve kurbanın gerçek hikayesinin ortaya çıkmasıyla hiç beklenilmeyen bir şekil alır. Ölenlerden birisi kasabaya kısa bir süre önce gelen fakat kısa süre içinde herkesin (özellikle bayanların) ilgisini kazanan Brandon Teena isimli bir gence aittir. Bu genç kimdir ve böyle bir cinayeti kışkırtacak ne yapmış olabilir.

Ortaya çıkar ki Brandon kendisinin ve etrafındaki insanların olmasını istediği kişi değildir. Kasaba ahalisi, bulunduğu kısa süre içinde bir çok genç kızın kalbini çalmış olan gözüpek delikanlı Brandon Teena`nın aslında Lincoln, Nebraska`dan gelen Teena Brandon isimli bir bayan olduğunu öğrendiklerinde şok olurlar. Teena Brandon kendisini kabul etmeyen bir toplumda sıkışmış kalmış bir yabancıyken, Brandon Teena genç kızların kalplerini çala
n neşeli ve büyüleyici birisidir. Polisi, kasaba halkını en fazla şaşırtan şey bir insanın nasıl olup da birbiriyle tamamen zıt iki kişiliği bir arada taşıyıp aslında olmadığı bir cinsiyetle başkalarını etkilemeyi başarmasıdır.


Filmi Temin etmek için UntiLSleeP nicki ile gorusebilirsiniz yada Ayrinti fotograflarini gormek için http://lezbiyenfilm.blogcu.com Adresine girebilirsiniz
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.