tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 28.11.2017 01:00:00

Üye
(4 Puan)

      Bu bir deneme değil, deneyimdir.:
Artık yanında değilim ve belki artık yüzünü bile göremeyeceğim. Ama biliyorum, yine her şey eskisi gibi.

Sabah gözlerini açar açmaz aklına ilk gelen şey yine ben olacağım. Yattığın yerden odanın tavanını seyrederken düşündüğün yine geçmişimiz olacak. Kesin yine makyajını temizlenmeden uyumuşsundur, panda gibi bakıyorsun dünyaya. O kadar güzelsin ki makyaj bile çirkinleştiremiyor seni.

Ve yine mi geç uyandın, ne yapacağız senin bu öğlen uyanmalarını. Yanında olsam başının etini yerdim, senin yüzünden günü kaçırdık diye. Nereye yetişeceksek artık? Ama anlıyorum seni, yine ders çalıştın geç saatlere kadar. Yanımdayken, çözemediğin ve bana çözdürdüğün her matematik sorusu için dudaklarıma küçük bir öpücük bırakırdın. Hadi bunu da çöz de görelim derdin. Daha çok çözmek isterdim sen böyle yapınca, daha çok öp diye.

Mesela şarap içtiğinde de aklına geleceğim. Nasıl da kızardın ben şarabımdan bir yudum aldığımda yüzümü ekşitince. Beceremiyorsan içme lan, derdin. Ben
yine beceremezdim.

Henüz doğalgazı açtırmadım diye ne çok üşümüştük o hafta. Erkenden yatıp birbirimize ve sonra uykulara sarılmıştık. Sen bu durumu sonradan sevgisiz metaforik sevişmeler olarak adlandıracaktın.

En çok da neye üzüleceğim biliyor musun? Tatil tarihimizi aylar önceden belirlememize rağmen, şimdi kim yola çıkacağımız gece ayarlayacak oteli?

Ne çok yaşanmışlığı, yaşanmamış sayıyoruz şu anda. Unutacağım, unutacaksın her şeyi. Seni unuturken, seni affetmeyi öğreneceğim belki. Sen de:
``Beni
Unuttuğum her şey için
İki kere
Bağışla.``
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.