tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 12.01.2021

Kıdemli Üye
(602 Puan)

      Cinsiyetsiz Moda:
Ben hayatımda yazın şu renkler pembe,beyaz,yeşil moda dar paça pantolon yada ispanyol paça moda diye alışveriş yapmayı sevenler değilimdir.Yeni moda dönüşümü erkeğin kadın kıyafeti ve kadınların erkek kıyafeti giymesiyle feminen diye ayırım yapan bayan arkadaşlarımızı öne çıkarıp burada düşüncelerini almak istiyorum.Bir unisex kıyafet giyen ben onların düşüncelerini çok merak ediyorum :))  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 14.04.2022

Üye
(16 Puan)


    Biraz daha mı açsak :) 
lezce user 20.04.2022

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Daha nasıl açayım bilemedim :)) 
lezce user 20.04.2022

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Daha nasıl açayım bilemedim :)) 2 defa gitmiş yorumu silme eklentisi koyar mısınız?Ilerleyen günlerde site yöneticisi tekrar forma girip silerim. 
lezce user 21.04.2022

Üye
(93 Puan)


    kıyafete göre sınıflamanın icinde olmak yada dısarda kalıp sınıflandırmak bana sığ geliyor.enerjin neyse osundur. ayrıca o enerji ki hukuk kuralı değil. partnere göre değişe de bilir.katı kurallara bağlı yaşayan insanlardan uzak durmaya çalışıyorum. saygı sadakat doğru söze bakıyorum bunlar varsa pembe giymis siyah giymis bilmem ne giymis yada giymemis umurumda değil:)  
lezce user 25.04.2022

Üye
(16 Puan)


    bence mesele ruhta yani ister erkek kıyafeti giy ister kadın ruhun ne ise o dur. 
lezce user 30.05.2022

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    @esaretin_bedeli partnere göre değişelebilir derken iki sevgiliden biri daha kadınsı diğeri erkeksi bulunması gibi mi?Etek giymeyen de erkeksi oluyor konu dışına çıktı biraz bu cümlem.Bir maskulene fazlasıyla giyimi racon kesen imaja benzer şekilde giyinince idare edemiyorum karakter yapısı önemli ama biraz da giyimde yakışıp yakışmama meselesi belki beni sığ yapabilir. 
lezce user 21.06.2022

Üye
(93 Puan)


    kıyafete gore sınıflandırmam sınıflandırılmayı da sevmem. sığ dusunceleri anlarım çok begensem de çekilsem de ilişki düşünmem uzaklaşırım. kıyafet bezdir çaputtur. umurumda değil. kıyafete saçın uzunluguna kısalıgına gore ayrıstırma yanlış geliyor bana. kişi ruhuna kendine yakışanı giysin. ama bu sınıflandırma kriteri olmasın isterim. 
lezce user 04.09.2022

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    @esaretin_bedeline düşüncelerinden dolayı içtenlikle alkışlamak bir borçtur. 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.