tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 16.06.2009

Üye
(278 Puan)

      Duvarların Dili Olsa 2:
1961, elli yıllık hayat arkadaşı Abby`nin (Marian Seldes) ölümüyle yalnızlığı ilk defa tadan ve kendisini korumasız hisseden Edith (Vanessa Redgrave), Abby`nin ailesinin kalan mirasa akbabalar gibi üşüşmesiyle iyice yıpranır. 1972, feminist bir lezbiyen olan Linda (Michelle Williams), erkeksi bir kadın olan Amy (Chloe Sevignry) aşık olunca arkadaşlarından tepki alır ancak ilişkisinden vazgeçmeye niyeti yoktur. 2000, Fran (Sharon Stone) ve Kal (Ellen DeGeneres) ilişkilerinde normal yollardan sahip olamayacakları bir şey istiyorlardı, bir bebek. Üç farklı zamanda geçen farklı hikayelerdeki kadınların birbirlerine duydukları tutku ve aşk farklı yönleriyle ele alınıyor.


Filmi Temin etmek için UntiLSleeP nicki ile gorusebilirsiniz yada Ayrinti fotograflarini gormek için http://lezbiyenfilm.blogcu.com Adresine girebilirsiniz..
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.