tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 11.07.2021

Üye
(16 Puan)

      Enstrüman çalanlar, çalmak isteyenler toplanın:
Selamlar! Arkadaşlar kimler neler çalıyor, neler çalmayı düşünüyor? Yardımcı olalım, konuşalım burada. Ben keman çalıyordum bir vakitler. Sonra blok flüt ve mızıka ile uğraştım. Bunlar hakkında bilgim var. Merak edenleri bilgilendirebilirim.  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 13.07.2021

Kıdemli Üye
(577 Puan)


    Ben bir ara gitar kursuna gitmiştim.Fazla ilerleyemedim :)Kemanın ilk başta boyun bölgesi için zor olduğunu düşünmüştüm.Her enstümanın bir zorluğu vardır. :)  
lezce user 14.07.2021

Üye
(89 Puan)


    ukulele almak istiyorum ben de soprano mı concert mi daha cok isimi görür bilemiyorum ki..ayrıca akustiklerini mi secmeli...anladıgınız bir konuysa yorumunuzu okumak isterim. 
lezce user 22.08.2021

Üye
(16 Puan)


    Aslında keman için satılan yastık diye bir aparat var. O rahatsızlığı en aza indiriyor. Susturucu var kemanin gür sesini azaltıyor, çalışırken sadece siz duyuyorsunuz. Onun dışında da bilek hareketleri,yay ve vibrato tekniği için önemli. Çalışılınca yapılmayacak şey değil.

Hiç bilmiyorum ukuleleyi. Yalnız YouTube`ta bu konuda bilgi geniş.ozellikle ingilizce kaynaklarda. Az buçuk ingilizceniz varsa bile translate ile çözersiniz gerekli bilgileri. Ben ikinci bir keman alacağım. Uzun süredir araştırıyorum. Bilmek iyi oluyor. Müzik market çok pahalı satıyorlar bilgi sahibi olmayınca.
 
lezce user 22.08.2021

Üye
(89 Puan)


    teşekkürler. 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.