tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 02.10.2022

Üye
(6 Puan)

      Evlilik:
Mesala Türkiyede homosexuellere evlenmek için izin çiksa kaç kişi Partneri ile evlenmek ister veya müracat eder?  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 31.10.2022

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Evlencek diyorsun.Ben daha cinsellik için kullanmayana rastlamadim.O yüzden evlilik için evlenmek düşüncesi bana uzak...Kendi tercihini belirleyen bir insanı bulmam için benden 5-10 yaş büyük biriyle mi tanışsaymışım diye düşünmüyor değilim.  
lezce user 03.11.2022

Üye
(6 Puan)


    Bro şahsen ben hayatımın kadınını bulsam evlenmek isterdim gibi ütopyalara sahip biriyimdir. Ama buna cevap yazarken neden böyle bir soru sorduğunu merak etmedim değil. 
lezce user 11.11.2022

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    estrella1 gökkuşağı temsili sloganımız ama toplum içinde kabul görmüyor olusumuzunda etkisi var.Biraz gizli yaşadığımız yönelimle evlenme düşüncesi cesaret gerektirir. 
lezce user 12.11.2022

Üye
(6 Puan)


    Anladım konuya bu açıdan hiç bakmamıştım ama bundan çok zaman önce bu tarz kavramlara bir çok kişi kapalı idi günümüzde birçok kişi benimsemese de uzaylı görmüş gibi bakmıyor yani netice ilk başta zor olur belki ama gün geçtikçe insanlar benimser ve bu durum kolaylaşır diye düşünüyorum. Evet evlenmek lazım tabi ama günümüzde sevgili olacak kadar güveneceğin birini bulmak bile çok zor geliyorken evlenecek kadar güveneceğin birini bulmak nasıl olur bilmiyorum yoksa gerisi fani şeyler halledilebilir.  
lezce user 04.03.2023

Üye
(6 Puan)


    Türkiyede böyle birşey yok ama avrupa ülkelerinde var. Merak ettigim ne kadar lezbiyen bayanlarin çogu genç kizlar gibi gelinlik giyip evlilik hayali olup olmadiği 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.