tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 14.07.2009

Üye
(672 Puan)

      Facebook`u grup seks için kurmuş :
Dünyanın en çok tıklanan internet sitelerinden Facebook`un kurucusu Mark Zuckerberg`in siteyi grup seks ve kız bulabilmek için kurduğu kaydedildi.
Sabah`ın haberine göre, ABD`de bu hafta piyasaya çıkacak olan ``Kazara Milyarder Olanlar: Facebook`un Kuruluş Öyküsü`` (Accidental Billionaires: The Founding of Facebook) başlıklı kitapta, Zuckerberg hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

ÖZELLİKLE ASYALILAR
Ben Mezrich`in kaleme aldığı kitaptaki iddiaların, Zuckerberg`in internet sitesini kurma çalışmalarında kendisine yardımcı olan Harvard Üniversitesi`ndeki bir arkadaşının verdiği bilgilere dayandığı kaydediliyor.

Kitaba göre Zuckerberg, yaklaşık 5 yıl önce kurduğu `Facebook` sitesini aslında kız arkadaş bulmak için oluşturdu. 25 yaşındaki ABD`li bilgisayar programcısının, özellikle Asyalı kadınlara büyük ilgisi olduğunu iddia eden Mezrich, tuvalet kabinlerinde birçok kadınla birlikte grup seks yaptığını da öne sürdü. Sansasyon yaratması beklenen kitaba göre, Zucke
rberg bir gece ünlü iç çamaşırı markası Victoria`s Secret defilesine giderek bir mankenle tanıştı. Ardından da çift mekânı birlikte terk etti.


 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 14.07.2009

Üye
(672 Puan)


    eşşek şansı işte! 
lezce user 22.12.2009

Üye
(299 Puan)


    kitap çıktıı. okumadım, okumalımıyım emin olamadım... bir daveti kabul ettim ve yatakodası diye bir bölümle karsılaştım. sosyal paylaşım ağı olsada belli sınırlarda kalmalı herşey. 
lezce user 15.04.2015

Üye
(190 Puan)


    hahah alemsin Altı2 :D açtığın bomba başlıklardan biri daha

ben de buna benzer bir haber okumuştum yıllar evvel ancak ne demiş büyüklerimiz ``neye niyet neye kısmet``..

farklı amaçlarla tasarlanıp, çok başka biçimlerde kullanıma geçen bir sürü ilaç, obje, yiyecek içeçecek var şu hayatta :)

ne mutlu ki insanlar üretmekten asla vazgeçmiyor
 
lezce user 15.04.2015

Üye
(315 Puan)


    Bi kere dünyanin en cok tiklanan sitesi Google. daha sonra facebook geliyor ve ardindan hemen Youtube. :D

Bu hikayenin dogrulugunada inanmiyorum ben. Ününü, basarisini kiskanipta ortaya atilan iddialardan birkaci ... Mark abimize laf ettirmem :D
 
lezce user 15.04.2015

Üye
(137 Puan)


    Alti2 sana bayiliyorum ya baslik bomba olmus gercekten aradakaldiminda dedigi gibi :D :D 
lezce user 15.04.2015

Üye
(286 Puan)


    Mark Zuckerberg o zaman başarısız olmuş :)) Amacına ulaşamayıp ta, bu kadar zengin olan sayılı kişilerdense bu en büyük başarıdır bence :)) 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.