tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 23.11.2008

Üye
(89 Puan)

      Gece Yemek yemeyin:
Konunun uzmanları, gece yenilen abur-cuburun kilo aldırdığına dikkat çekerek, geceleri atıştırmanın ekstra kilolar olarak vücuda döneceği uyarısında bulunuyor. Her gece ekstra 300 kalori almanın yılda 13 kiloya mal olacağı belirtiliyor.

Amerikan Beslenme Birliği uzmanları, pek çok insanın uyumadan önce acıkmasa da bir şeyler yeme alışkanlığına sahip olduğunu belirterek, bunun fazla kilolara davetiye çıkardığını belirtiyor.

Bazı kilolu insanların en fazla kaloriyi, yatmadan önce TV karşısında çerez, çips, tatlı vs. yiyerek aldığına dikkat çeken uzmanlar, her akşam yemeğinden sonra ekstra 300 kalori almanın, yılda 13 kilo almaya yol açabileceğini söylüyor. ``Bunun tersi de geçerli, yani akşamları abur cubur yemeyi keserek yılda 13 kilo verebilirsiniz`` diyen beslenme uzmanları, yüksek kalorili yiyecekler yerine meyve yemeyi tavsiye ediyor.
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 15.07.2009

Üye
(28 Puan)


    çerez cips tatlı v.s nefret eediorum sizden :( 
lezce user 12.05.2020

Üye
(90 Puan)


    Hazır sosyalleşmeme zamanlarına girmiş olan bizlerin hareketliliği de azaldı haliyle. Buna mukabil harcadığımız enerji de azalıyor. Bu esnada biz ne yapıyoruz; aklımız mutfakta kaldığından ay ne yapsam, ne atıştırsam, evde ne vardı ki, dur marketten şunuda unutmadan alayım diyerekten alışkanlıklarımız değişiyor.

Sonuç olarak bizlerin yapacağı, giriş yazısında da belirtildiği gibi gece geç vakte kalmadan yemek olaylarımızı sonlandırmak.
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.