tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 30.05.2020

Üye
(1 Puan)

      Geleceğimiz..:
Yaş ilerledikçe yaşanmışlıklar artıyor yeni bir ilişkiye değil umutsuzluğa kapını açıyorsun sanırım. Asıl açmak istediğim konu ilişkilere bakış açımız çoğumuzun uzun süren ilişkisi olamıyor neden? Çevredir, ailedir vs bu bahanelerin arkasına sığınmayalım zaten eşcinseller hayata 1.0 geriden başlıyor zorluklara alışkın olan insanlarız. Neden?çünkü bakış açımız. Ben çoğu insanın evlenip gittiğine ve daha önceki ilişkilerine de heyecandı dediğine şahit oldum. Şu sıralar çok merak ediyorum nasıl bir yaşlılığım olacağını özellikle huzur evinin önünden geçerken..  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 31.05.2020

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Lezbiyen bir iliski yasamak mi yoksa yasamamak mi?Kadinlar da arabesk ruh artik karsi taraftan bir isteksizlik olustururken yasin gerektirdigi sakinlik cogu insana artik degersiz geliyor.Bir cok insan marka olma niyetindeyken benim hic umudum yok.Keske lezbiyenlik ruhu gec ortaya cikan degil de yillar once olsaydi diyorum.Cok menfaat dolu bir dunya yasiyoruz.Dinleme huyumuzla empatiden uzagiz.Ben hem sevgili hem de arkadas olma duygusunu sadece filmlerde goruyorum.Evet,ne yazikki durumlar boyle.Bazi seyleri olumlu dusunmem icin cevremden de olumlu sekilde yasanan lezbiyen iliskiler duymadikca ayni dusuncede olacagim. 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.