tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 24.12.2014

Üye
(60 Puan)

      Gereksiz Filmler :
Derinin Altında - Vakit kaybı ve hatta sırf başladığı için sonunu görmeyi bekleyenlere işkence :)

Sıfır Teorisi - İsmi ve konusu çekici ancak travmatik hayal kırıklığı. Bu filme yatırım yapılmış, halen inanamıyorum :). Sonuna kadar sabırla izledim tek bir anlamlı sahneye razıydım ama olmadı. Kurgusuz bilim yapmaya çalışmışlar.
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 29.12.2014

Üye
(200 Puan)


    Paris`te Son Tango- Bernardo Bertolucc`nin keşke hayatıma hiç girmeseydi ve izlememiş olsaydım dediğim tek filmi. Şimdi filmin gereksizliği tartışılır o zamanın bazı tabularını yıkması ve yönetmene 4 aylık hapis cezası verilmesi açısından ama izlemem çok gereksiz olmuştu gerçekten :)

Sıfır Teorisini bende izledim güzel bir fikirle yola çıkıp çukura düşmüş gibiler. Altı sağlam olmamış ortaya atılan teorinin biraz 9-17 yaş ergenlik fantazilerini süsler nitelikte sahnelerede gereksizce yer verilmiş. Anlatılmak istenen güzel şeyler vardı ama veriliş biçimi güzel değildi tabi :)
 
lezce user 31.12.2014

Üye
(77 Puan)


    Şu ana kadar izlediğim en gereksiz (tabii ki bana göre) filmleri saymam gerekirse;

-Kırmızı Keman
-Lost and Delirious
-The Possession
-Stone.

Bizdeki rezil örnekleri saymıyorum bile.
 
lezce user 31.12.2014

Üye
(315 Puan)


    Ben cogu türk filmlerini cok basarisiz haliylede gereksiz buluyorum.

Hele Türk komedisi... tam bas agritan filmler...
 
lezce user 01.01.2015

Üye
(77 Puan)


    Ne olur bana komedi deme :( Cinsiyetçi, seviyesiz ve zeka kırıntısı olmayan komedi filmler üretip kendimizi komik duruma düşürüyoruz bence... Komedi dediğin belli bir kesimi hedef almaz, insanların dış görünüşüyle dalga geçmez ya da küfür etmez cinsiyetçi bir şekilde. En basitinden başımızda bir Recep İvedik belası var. Son filminde tek bir nokta dikkatimi çekti (evet, oturup izliyorum ben böyle şeyleri resmen sosyolojik gözlem olanağı sağladıkları için). Orada ``kilolu`` bir kadın vardı ve adam utanmadan her saniyesini o kadını aşağılayarak geçirdi. Bunun neresinden zevk almamız bekleniyor ki? Gereksiz filmin dibidir kendisi. 
lezce user 01.01.2015

Üye
(315 Puan)


    Kesinlikle katiliyorum. Hemen hemen cekilen her türk komedi filmi bu tarzdadir ama... ya yüksek sesle konusulur bagrilir cagrilir (komik oldugunu düsünülüp )ya asagilama dalga gecme , ayni sekile komik oldugunu düsünülür... maalesef bircok konuda oldugu gibi Film konularinda da reziliz :D 
lezce user 01.01.2015

Üye
(60 Puan)


    Ferhan Şensoy un `Pardon` filmini tenzih ederek katılıyorum. Amerikan komedi gençlik filmleri de ayrı vaka. 90 dk boyunca cinsellik üzerine yapılmış toplamda 3 espiri ve son. 
lezce user 01.01.2015

Üye
(77 Puan)


    Amerikan komedilerinin birçoğunu çöp olarak görüyor ve izlemiyorum. Genelde İngiliz komedi filmleri çok daha seçkin ve zeki esprilerle donatılmış oluyor. Son zamanlarda Yeni Zelanda ve Avustralya komedi filmlerini de beğenmeye başladım. Pardon filmini izlemedim ama adını duydum. Güzel filme benziyor. 
lezce user 01.01.2015

Üye
(315 Puan)


    American Pie serisinden bahsediyorsan katiliyorum. ;) 
lezce user 02.01.2015

Üye
(9 Puan)


    Keske ama keske izlemeseydim dedigim iki film Celal ile Ceren ve Deliha iste bu yuzden Turk filmlerinden uzak durmaya calisiyorum 
lezce user 05.01.2015

Üye
(315 Puan)


    Ask kirmizi diye bir film var arkadasim israr etti izle izle diye. öyle rezil bi film görmedim .

cogu fransiz filmlerinide cok kötü buluyorum.
 
lezce user 05.01.2015

Üye
(77 Puan)


    Sheldon Cooper, Fransız filmleri çoğu izleyici tarafından anlamsız ya da anlaşılmaz bulunabiliyor. Ancak ben Fransız filmlerinin oldukça özgün olduklarını düşünüyorum. Filmde tekrar hatasına asla düşmüyor ve sürpriz sonlu filmler hazırlıyorlar. Bir de Fransız filmleri izlerken kendimi gerçek dünyada hissediyorum. Zevk meselesi tabii, ben paylaşayım dedim görüşümü. 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.