tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 16.06.2009

Üye
(278 Puan)

      Gespenster / Hayaletler :
Bir bakımevinde yaşayan Nina kendi halinde sessiz bir kızdır. İnsanlar tarafından sürekli horlandığı için içine kapanmıştır. Bir gün Toni adında çok çekici bir kızla tanışır. Kızla aralarında yakın bir ilişki başlar. Toni tutarsız davranışlarıyla, Nina`dan tamamen farklı yapıda bir kızdır. Birlikte bir mağazada hırsızlık yaptıkları bir gün Nina, orta yaşlı bir kadınla tanışır. Kadın Nina`nın annesi olduğunu, onu 3 yaşındayken kaybettiğini iddia etmektedir. Ancak genç kız ve yeni arkadaşı kadını soyup kaçarlar. Toni ile beraber olmak Nina`nın hoşuna gitse de, onun temposuna yetişememektedir. Belki de en iyi çözümün annesini bulmak olduğunu düşünür ama onu büyük bir şok beklemektedir.

Alman yönetmen Christian Petzold`un ikinci filmi olan ``Gespenster`` yapayalnız bir genç kızın umut ve umutsuzlukları tüm gerçekliğiyle resmediyor. Petzold`un bu çarpıcı filmi Berlin`de Altın Ayı için yarışmış, Alman Film Eleştirmenleri tarafından Yılın En İyi Filmi seçilmişti.


Filmi
Temin etmek için UntiLSleeP nicki ile gorusebilirsiniz yada Ayrinti fotograflarini gormek için http://lezbiyenfilm.blogcu.com Adresine girebilirsiniz..
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.