tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 16.06.2009

Üye
(278 Puan)

      Gia :
Gia Marie Carangi (29 Ocak 1960-18 Kasım 1986) ABD nin ilk süper modeli. 18 yasında phidelphia dan New York `a modellik yapmaya geldi. Zamanının en çok aranan modeliydi. Dünyaca ünlü tüm markalarla çalıştı. Herkes onun peşinden giderken o Linda adında bir fotoğrafçı asistanının peşinden gitti. İstediklerine ulaşamayınca yanlış yerlere savruldu. Eroin bağımlısıydı ve yanlış iğne sonucu AIDS e yakalandı ve 1986 da öldü. Aynı zamanda AIDS`e yakalanan ilk ünlü kadın olarak bilinir.

Angelina Jolie 1998 yılında Gia adlı filmde ünlü top modeli canladırmış ve aynı yıl bu performansıyla en iyi kadın oyuncu dalında Altın Küre almıştır. Jolie bir ropörtajında, ``canladırırken kendime en yakın hissettiğim rol Gia`dır`` demiştir.Zamanının en güzeliydi.

Gia Marie Carangi`den sözler:

``Seks her yerdeydi. Çok da bir anlamı yoktu. Bulunması zor olan şey aşktı. Onu arasanız bile, birçok insanda yoktu.Ve bulsanız da, tam orda, önünüzde duruyor olsa bile, etrafta bu kadar seks v
arken nasıl yaşayabilirdiniz ki?``

``Tanrı`nın herkes için bir planı olduğuna inanıyorum. O`nun benim için büyük bir planı var ama bu dünyada değil.``
Filmi Temin etmek için UntiLSleeP nicki ile gorusebilirsiniz yada Ayrinti fotograflarini gormek için http://lezbiyenfilm.blogcu.com Adresine girebilirsiniz..
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.