tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 16.10.2020

Üye
(21 Puan)

      grup sex arayışı:
grup sex arayışını şikayet etmeyen kişileri engelliyorum ifadesi nedir Allah aşkına? Grup sex; İki erkek bir kadın, iki kadın bir erkek, üç kadın, üç erkek, bir trans iki erkek veya kadın gibi seçeneklerle çoğaltılabilen ve daha fazlasıyla yaşanabilen ve yetişkin bireylerin tercih ettiği bir durumdur. Bu site için düşünürsek en fazla ne olabilir evli bir çift bir bayan arayışı içinde olabilir yada sevgililer için aynı durum söz konusu olabilir. Bu durumda sitedeki trans bir erkek arkadaşımızın bir ya da daha fazla bayanla birliktelik yaşama durumu normal kabul edilebiliyor öyle mi? bu durumda erkek arayan cinsel arayış içine girer bilmem farkında mısınız? ayrıca eğer ki bisex arkadaşlara sitede bir yer ayırdıysanız o da çok normal olarak kadın ve erkek beklentilerini sunacaktır elbet.  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 27.10.2020

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Bu siteye erkeklerin sızması anlamına gelir.Şimdi ben biseksüel olcam karşı cinse mesajları okutcam.Sözüm meclisten dışarı biseksüel olanların bir kısmı umarım erkek arkadaşlarına kanıp canım sen kameraya görün,üye ol deyip.Umarım beraber siteye beraber girip bizleri görüp mesajları okumuyorlardır.Bu konu da erkek milletine güven olmaz. 
lezce user 27.10.2020

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Biraz özelimiz kalsın.Bu sitenin amacı kadınlarla olan iletişim translar için demiyorum yanlış anlaşılma olmasın.Hetero erkek düşmanıyım,tiksiniyorum... 
lezce user 03.11.2020

Üye
(21 Puan)


    Ben ne dediğinizi pek anlamadım, bahsettiğim siteye bisex bir arkadaşın partnerini dahil etmesi değil ki...Ayrıca trans erkek ile hetero erkek arasında ne fark var ben bunu çok anlayamadım? bakın sanırım şunu anlamakta zorluk çekiyorsunuz trans arkadaşlarımız lezbiyen olsaydı bir değişime gitmezlerdi bu nedenle hetero kimliği taşıdıklarını kabul etmelisiniz. Ve bu nedenledir ki bizzat kendim şahit olduğum için konuşuyorum iki trans arkadaş feminen görünümlü olduğum ve üstelik aktif kimliği taşımama rağmen bana birlikte olma teklifi sunuyorlar, yani iki bay ve bir bayan. Bende diyorum ki bisex bir arkadaşımızın bir bayan partner istemesi gayet normal, bir bay ve iki bayan ile, bunu gerçekleştirmesinin neresi yanlış? 
lezce user 07.11.2020

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Hetero erkeğin kadınları ne derece anlıyor.Hetero erkeğin çoğu zevk çukurundadır.Trans birey lezbiyen yada hetero kadına daha duygusal bakış açısı vardır.Trans bireyin en büyük nedeni rahatça kadının elini tutar,gezer.Lezbiyen bir birey olarak bu masum halleri ne kadar sık zamanla ve mekan içinde uygulayabiliyoruz.Trans birey ayrıca evlenip çocuk sahibi oluyor.Lezbiyen bunu Türkiye`de yapsa çocuğuna nasıl açıklayacak.Baban mezarda dese Türkiye`de kaç çocuk babasını mezarda bilecek.Yalan dolanla lezbiyen evlilik bizim ülkemizde çocuk psikolojisi için çok zor. 
lezce user 07.11.2020

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Trans bir birey tarafından hiç kadın öldürüldüğüne şahit oldun mu?Biseksüel biri bu siteden biriyle tanışsa hetero(erkeğe)gel 3 kişi takılalım dedi.Kızlar birbirlerine aşık oldu ve hetero(erkek)kanlı bıçaklı terör estirmeye karar verdi o zaman nolcak?Sen mi yetişceksin yapmayın etmeyin diye.Artık erkekler red edilmeye bile katlanamıyor.3 kişilik keyif için insanlar riske mi girsin?Biraz haberleri izleyin lütfen!..Ayrıca bu site bizim özel alanımız ben hetero asalakları istemiyorum...Translara saygım var...(Zorla sapıklık etmiyorlar...) 
lezce user 07.11.2020

Kıdemli Üye
(602 Puan)


    Bu arada 3`lü keyif isteniyorsa gabile gibi site bulabilirsiniz.Şu anda site kapalı.Fakat 3-5 tane kendinden emin ve prensip sahibi insanlar da tanıdım.Ama 3`lü sevenleri seçmedim. 
lezce user 11.11.2020

Üye
(21 Puan)


    Bakın ben hetero erkekler gelip burada ki bayanlarla birlikte olsun demiyorum, buradaki bisex bir arkadaşın bunu kabul eden birisiyle üçlü bir ilişki yaşama isteğinin normal olarak kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben burada hetero erkekleri değil bisex arkadaşlara yönelik kabul edici ifadeler kullanıyorum, bana neden bu tür açıklamalarda bulunuyorsunuz anlayamadım, ne terörü ne kadın cinayeti Allah aşkına? Yetişkin bireylerin tercihlerinden bahsediyorum. Sanırım siz fazla tv izliyorsunuz, başka bir konuşmada ise bana film önermiştiniz:) ben sizinle anlaşmıyorum ve dediklerinizden de hiç bir şey anlamıyorum. 
lezce user 11.11.2020

Üye
(21 Puan)


    Sohbet ya da tartışma konusu aynı düzeyde olursa keyifli olur diye düşünüyorum bu nedenle sonlandırıyorum. 
lezce user 21.11.2020

Üye
(3 Puan)


    Özellikle bizlerin her türlü görüşe saygı duyması gerekiyor. Yeterince kayırılıyoruz ve ön yargı mağdurları olarak aynı tepkiyi vermemeliyiz..  
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.