tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 05.02.2009

Üye
(15 Puan)

      Hikaye doldurmaca oyunu:
*Hep fakir kız, zengin erkek filmleriyle büyüdük. Şimdi fakir kız ve zengin kız hikayesine başlayalım mı? Biraz mizahi bir hikaye olsun ve önyargılarımızla kişisel kabullenemeyişlerimizi bir yana bırakalım. İlla zorla biçilen rollerden çıkalım yola.
Fakir kız Arda aktif olsun, zengin kız Cansu pasif.

Arda, Cumhurbaşkanının girişimci oğlu Emre Gül`ün şehrin dört bir yanında yaygınlaştırdığı kaynamış taneli mısır tezgahlarının birisiyle Marmara üniversitesinin önünde duruyordu ve hayatından mısır taneleri kadar çok kız geçmiş olduğunu düşünüp böbürleniyordu, Cansu o gün sevgilisi Zeynep`ten ayrılmış ve sıkıntısından kurtulmak için, her kadın gibi, okulun önünden kokusu gelen mısırın tezgahına doğru yürüyerek, kendisini yemeye vermeye karar vermişti.

---Devamı klavyeye basan parmakcıklarınızı bekliyor:)-----


 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 05.02.2009

Üye
(86 Puan)


    -bir büyük boy bardakta mısır alabilir miyim?
-içinde sarımsak da koyayım mı?
cansu zeynepten ayrılırken kırdığı tırnağıyla o kadar meşguldü ki ilk defa kafasını kaldırıp baktı mısırcı çocuğa..şaşırdı..erkek olduğunu düşünmüştü ama kadın sesi!!..bıçkın bir delikanlı edalarında biraz masum bir çocuksuluğu var, diye düşündü.
-yo hayır koyma...ya da koy koy ne de olsa sevgilim yok artık neden en sevdiğim sarımsaktan mahrum kalayım ki?
arda elinde sarımsak sosu ile bi anlık bekleyişten sonra
-koyuyorum bak..dedi ve göz kırptı
içinden *iyi koyarım*diye çapkınca bi gülümseme fırlattı..
 
lezce user 05.02.2009

Üye
(7 Puan)


    cansu içinde ki zeynep acısını dindirebilmek yada kendince intikam almak amacıyla çekiciği bulduğu bu erkeğe ay yani kadına yanaşmaya karar verdi
-teşekkür ederim ama çok koydun
-olsun canım alışırsınnn!olmadı bi daha istersin ;)
-ay yok mersii bu kadar yeterli
cansu saf duygularuyla mısırını yerken ardanın aklından şeytani düşünceler gelmiş geçmiş hatta yola çıkmıştı
 
lezce user 05.02.2009

Üye
(86 Puan)


    cansu karakteri çıtır kız yaneee :) 
lezce user 05.02.2009

Üye
(15 Puan)


    Arda, Cansu`nun vücudundaki tek kusurun gerçekten salakça kırdığı tırnağı olduğunu düşünüyordu. Büyük yakalı gömleğinin yakalarını içinde büyüyen seksi egoları ifade etmesi için yukarı doğru dikti.

Cansu birden karşısında rahmetli Elves Presley`i görmüş gibi olmuştu. Arkaya doğru jole ile yapıştırılmış saçları, büyük yakaları, erkeksi tavrıyla birazdan mısır tezgahının altından gitar çıkarıp çalmaya başlayacak bir gizli ilahla karşı karşıya olduğunu sandı.

Cansu birden Zeynep`i hatırladı, şimdi o da burada olsaydı da bu joleli saçlı kızın gitarla vermek üzere olduğu resitali izleyebilselerdi el ele.

Arda, dik yakalardan etkilenen kızların hala olmasını Türkiyenin üzerinden hiç çıkmayacak arabesk yapısına bağlayamayacak kadar kendinden geçmişti.

 
lezce user 06.02.2009

Üye
(86 Puan)


    Omuzunu silkerek `amaannn boş ver Zeynep i` dedi içinden.belki de sevmiyorum aslında..yaa yok yok seviyorum..seviyorum ama o çok bilmiş hallerine de sinir oluyorum..devamlı bana oku demesine, verdiği kitapları okumadığımı anlayınca gözlerini bölertmesine accaip tilt oluyordum..ohh özgürlük..istediğim kadar barda takılabilirim göz süzebilirm..hıh dedi zeynep i düşünerek..o kitaplarının arasında boğulsun kalsın nasıl olsa anlayacak değerimi..benim kadar güzelini nerde bulacak..çıtırım ben çıtırrr..gencim güzelim üzerim :)

arda ya bakarak yediği mısır tanelerinin sonuna gelmişti..yerken takındığı cilveler arda ya cesaret verdi ki ilk hamleyi arda yaptı..zaten öyle de olmalıydı..

arda gömleğinin yakasını daha bir dikleştirdi, tik halini alan boyun atma hareketini yaptı, poposundan düşen düşük belli pantolonunu düzeltti ki kemer kısmından boxer giydiği belli olsun diye daha bi çekti aşağıya
-akşam boş musun güzel bayan?
 
lezce user 07.02.2009

Üye
(15 Puan)


    Cansu, saçlarını geriye doğru atıp, Fatma Girik modunda gözlerini kırpıştırırken aslında ``evet`` dediğini tüm dünya anlarken, kendisini hayır demeye alıştırmış ve öylece kendisini daha değerli kılacağını sanan pasiflerin fikriyatıyla ``hayır`` dedi.

Arda, nasıl olup da reddedildiğini anlamamıştı, kendisinin kazanovalığına çamur sürdüremeyeceğinden ve boxerındaki kalpli ayıcık şekillerinin etkileyiciliğinden emin olduğundan, Cansu`nun lezbiyen olmayabileceği ihtimaline doğru şey etti!

Cansu, çok bulunan aktiflerin dünyasında çokça aranan ama nadir bulunan pasifliğine yaraşır bir nadide hareketle mısır bardağını tezgaha bırakıp, ağzında çiğnemeyi henüz bitirmediği bir kaşık dolusu mısırı yiyerek uzaklaştı oradan. Çoğu kadın gibi hep istediğinin tersini söylüyor ve böylece elde edilmesi zor bir kadın gibi görünerek, aslında daha baştan kendisini diğerine teslim ediyordu.

Yalnız Arda`nın fazla maskülen adının altında ezilen ruhu, onun ne istediğini kavrayacak incelikte değildi. Cansu`nun bıraktığı mısır bardağına dokunurken,hayalinde çoktan arabesk romanlar tadında (kadının kaçtığı erkeğin yakaladığı) bir sevişme sahnesi kurmuştu.

Tezgahın altına uzandı ve reddedilmenin verdiği acıyla çıkarıp telefonunu, kendisini hala seven ama kendisinin sevmediği eskilerden birisini radı, onu çok özlemişti!, görmek isterdi!, onsuz geçen zamanda kimseye ısınamamıştı!

 
lezce user 07.02.2009

Üye
(86 Puan)


    çünkü bildiği bilindiği bir ilişkiye sığınmak çok daha kolaydı..belkide reddedilmenin ki şüpheisz reddedilmein acısıyla eski esvgilisiyle buluştu, yattı..saatlerce sevişti..cansu yu düşünerek daha bir istekli ssevişti...canını acıtarak sevişti.aralarında zaten bir türlü bitmeyen; bitemeyen bir ilişki vardı birine göre korkaklık öbürüne göre kolaylık..bu oyun daha çoook sürecek gibi görünüyordu ama özü `iradesizlikten`başka bi şeydeğildi..arda kanter içinde son mısır tanesine bakarken``o hatun benim olmalı``dedi...elbet onu yatağa atacaktı bu kaçınılmazdı...kimse onun o serseri vurdumduymaz havasına karşı koyamazdı...
 
lezce user 24.02.2009

Üye
(2 Puan)


    arda bir plan havasina girdi,ver evladim muzigi arkadan,evet evet kibariye olsun...cansu`yu mezuniyette kep atarken tavlicakti... 
lezce user 03.04.2010

Üye
(21 Puan)


    cansu birden irkildi.ardaya dönerek ben filizi seviyorum :))(bu hikayeye 3.kişi ekleyim oda ben:)) onun gibi bir kız şimdiye kadar karşıma çıkmadı.hep kalbim ve beynim onu istyr.hiç bana yalan söylemedi doğallığı ve esprileriyle beni çok etkilemişti.hep beni saf temiz duygularla sevdi.ben ise şımarıklığımın kurbanı oldum .çok pişmanım onu kazanmak için yalvarıp yakaracam.sende onu tanısan bana hakvereceksin dedi.arda ise duydukları karşısında bir kabus yaşıyormuş gibi kekeleyerekk aaa maaa be e en se e e ni ço o ok se e vi i yo oru um bı ı ı raa a akk maa am dedi:))) cansu ardaya elini uzatıp beynimi kalbimi dinlicem ona dönecem lütfen sadece arkadaş kalalım dedi.arda cansuya sımsıkıı sarılarak benii bırakma neolurrrr dedi ve dudaklarını cansunun dudaklarına sımsıkı yapışıp dudaklarını koparırcasına sımsıkı öpecekken :))cansu ardayı ittirdi ve bir tokat attı:))cansu yeterrr artıkk sevmiyorum seni filizimi seviyorum diyorumm bitti artık bittiii :)) 
lezce user 19.10.2010

Üye
(17 Puan)


    derken... bi anda kendine geldi ve psikayristinin koyduğu polar kişilik teşhisi sonucu verdiği ilaçlarını ayrılık üzüntüsüyle olsa gerek ogün almadığını ancak gördüğü bu halisünasyon sonrası fark etti, kendini yokladı, aklını yokladı, sonra ceplerini yokladı ve çıkardığı küçük kutudan iki tane hap alıp bi anda boğazına yuvarlayıverdi...
arda şaşkın ve bi okadarda hayran bakışlarıyla cansuyu süzerken, cansu aslında filiz diye birinin olmadığını az önceki olayın sadece kafasında yarattığı manzaralardan biri olduğunu farketmenin verdiği rahatlıkla ardaya bi gülüş fırlatarak oradan uzaklaştı..tabiki gideceği yer her aklını kaybettiğinde sığındığı doktor faruk beyin ofisiydi
 
lezce user 12.12.2010

Üye
(214 Puan)


    doktor faruk her zaman ki gibi sıcak karşıladı cansu`yu. doktor faruk cansu`nun tek sırdaşıydı, sadece ona anlatabilmişti aslında kim olduğunu. doktor faruk çaktırmasa da içten içe bir gün bu kız doğru yolu bulcacak, taraf değiştirip benim kadınım olacak diye hayaller kuruyordu.
doktor faruk, 1.80 boylarında esmer yağız bir delikanlı olabilirdi ki bunun üzerinden yıllar geçmişti. yine de farık güveniyordu kendine. ne de olsa anlayışlı ve duygulsal bir erkekti. cansu ona sığınıyordu her fırsatta.
o ara cansu aaay diye bir çığlık attı. faruk irkildi ve aramıza döndü.
-neyiniz var küçük hanım?
* ne olabilir şu kadınlar...
-ha ha onları biz de anlayamıyoruz. sanırım başlı başına birer sorunsunuz.
*ben öyle değilim işte, ben neysem oyum karıştırmayın beni.
-faruk içinden, yaa ne demezsin.
...

kısa süren sessizliği cansu bozdu.
*kolay kolay vazgeçilmemek için ne yapmalıyım?
-hayırdır? yeni biri mi yoksa?
* hah evet doktor. bu sefer tüm çektikleirmin acısını çektireceğim biri hem de. umarım üzülmeyi haketmeyen biridir. neyse çok tanımaz sadece amacım doğrultusunda yol alırsam onun için üzülmek zorunda kalmam. onu elde edeceğim ve sonra...
 
lezce user 04.02.2015

Üye
(36 Puan)


    ... `tüm erkeklerden intıkamımı aldığım gün olacak.` dedi ve ekledi.

`erkekler hiç bir şeyi haketmiyor. en iyisinin bile canı cehenneme.` cansu öfkeliydi çünkü başta babası olmak üzere hangi erkeğe sığınsa ya aldatılıyordu ya terkediliyordu. kendini de suçluyordu bazen.

`nerden buluyorum ki bu adamları?` nereden mi buluyor cevap çok belli. o şafşata lüks merakının sonuydu elbette bu. çünkü onun için para güçtü, güç ise para...
bunun ayırdına vardığında ise yıllar geçmişti...
 
lezce user 11.01.2016

Üye
(465 Puan)


    Yıllar gectikten sonra Cansu herseyin para ve gücten ibaret olmadıgını anladı.Doktor Farukun ona olan ilgisi Cansuyu rahatsız ediyordu bu sebeple doktoruna gitmeyi bırakmıştı.Almadıgı ilaclari rahatsızlıgını daha da ilerletiyordu . Zeynepten yıllar önce ayrılmasına ragmen sanki hic ayrilmamis gibi birgun zeynebin yanina gitti kapiyi çaldı zeynep kapıyı actı .Cansu * aşkımmm bak sana ne aldım .diyip boynuna atladı mutlulukla Zeynebin. Zeynep şok olmuştur.Zeynep * Senin burda ne işin var ! Cansu * Supriz yaptim askim sana bak ne aldim sana. Zeynep * manyakmısın kızım sen git burdan.! Cansu zeynebin bu soguklugu ve sozleri karsisinda şok olur. Cansu * Zeynep ne oluyor ? Zeynep * Cansu sen iyi misin ? Burda ne işin var ??? Cansu * Sevgilim sana geldim. Zeynep * ne sevgilimi manyak ! Üniversite zamanlarinda yapmamiz gereken bir seydi geldi gecti bitti gitti.Cansu * şaka yapiyorsun galiba daha dun beraberdik .universitenin karsisinda ki misircidan misir alip beraber yemistik sonra bize gitmistik.Zeynep * Defol burdan...ve kapı kapanır.Cansu bu olanlara anlam veremez kapiyi yumruklar ac kapiyi diye ac acc accc oldugu yere coker ve aglar. Zeynep kapinin ardinda dizleri ustune cokmus ve hickira hickira aglamaktadir.Aslinda olan sudur cansu zeyneple ayrildiklari gun misir almaya gider misirciyla tanisir arda , arda cansunun bu uzgun halinden yararlanarak bir sekilde onu etkiler .Cansu ardanin tacizkar bosmussun cumlesinden sonra Ardadan bir cacık olmayacagini cogu aktif gibi fırlamanin teki oldugunu ve amacinin sadece onu yataga atmak oldugunu anlar ve bunada uzulur oysa ki cansunun tek istedigi biraz icini dokmekti ardayi tersler cansu .Lanet olsun sizin gibilere der...Sen benim ne cektigimi biliyor musun der ve aglaya aglaya uzaklasir ordan.pesinden kosan arda kolundan tutarak özur dilerim der cansu oylece ardanin yuzune bakarken karsisinda arda degilde zeynebin oldugunu sanar ve boynuna sarilir biliyordum biliyordum bana gelecegini beni sevdigini biliyordum der ve hadi evimize gidelim der zeynep sandigi ardaya .Arda tum pisligiyle eline gecen firsati kacirmaz * tamam canim sen burda az bekle geliyorum hemen . Gider tezgahi kapatir ve gelir cansunun evine giderler .cansu bir daha hic ayrilmayalim der seni cok seviyorum askim .arda * ayrilmicaz askim . Der ve opusurler zeynep kirginligi gecmis cansuya gelmektedir elinde cansunun o cok sevdigi eklerlerden vardir kapiyi acar cansuya seslenir kiyafetler ev derken yatak odasina gelir ve cansuyla ardayi gorur.pastalar yere düser.donup kalir zeynep nefesi kesilir gozlerinden akan yaslara hakim olamaz .HAAYIIIRR diye bagırır .cansu donüp bakar ve zeynebi gorur aglarken bagırırken ama yatakta ki kiside zeynep der ve bir anda baktiginda yatakta beraber oldugunun Zeynep degil baska biri misir satan arda oldugunu gorur bu nasil olur hayir olamaz derken oda hayir diye ciglik cigliga bagirir. Ve bayilir  
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.