tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 23.10.2013

Üye
(5 Puan)

      HOMOFOBİ:
Sadece yoldan geçiyordum bağırdılar kenara sıkıştırıp pataklamaya çalıştılar onlara göre geçerli benimse bir türlü anlam veremediğim bir dertleri vardı benimle, eşcinseldim..
Kısa saçlı makyajsız gravat takan bir butch lezbiyendim, ben sadece yoldan geçiyordum...
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 15.02.2014

Üye
(17 Puan)


    Bu sahiden oldu mu? 
lezce user 30.10.2014

Üye
(42 Puan)


    Ülkemin bir çok yerinde okul veya iş ya da tatil nedeniyle bulundum. Bu şekilde giyinmiş birisine garip garip bakabilirler, laf atabilirler ama kaldırıp dövmezler. (Şahsi kanaatim). Crossdresser bir erkekse de genellikle ``iş`` atarlar- belki verir umuduyla. Kimse kusura bakmasın ama bilhassa kırsal kesimdeki halk bildiğimizden daha bilgili, saygılı ve görgülü.

Bu noktada konuyu açan arkadaş lütfen bizi bilgilendirebilir mi? Cidden oldu mu bu? Oldu ise- nerede ne zaman? Dayak yediğinizin adli kaydı var mı? Cidden araştırmak isterim.
 
lezce user 12.03.2016

Üye
(6 Puan)


    Genellemelere ihtiyacimiz yok. Tc nin her yerinde her sekilde siddet olabilir. Kaldi ki daha ist un gobeginde bir ya da iki lezbiyen bar var, daha oralarda siddetsizligi malesef saglayamadiktan sonra neyi arastiriyorsaniz oralardan baslayalim.

Ben sahsen görmedim son olayi ama bir kadinin diğerini saçlarından surukleyerek siddet uyguladığını magdurun kendisinden dinledim.
Kim kime ne hakla bunlari yapiyor!???
Siddet aramızda.
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.