tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 29.07.2019

Üye
(2 Puan)

      insan nasıl karar verir trans olduğuna:
Şu sıralar kendime yönelik sorgulama sürecinden geçiyorum. Ne tam kadın ne de tam bir erkek hissediyorum. Bu nasıl bir belirsizlik? Bu yolun sonu cinsel kimlik değişimimi ?  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 05.08.2019

Üye
(87 Puan)


    bence bu soruyu soruyorsan sakın ola o sürece girme.transların belki de yuzde 95 inden fazlası bunu daha çocukken biliyor...öyle netler yani. 
lezce user 09.08.2019

Üye
(30 Puan)


    Neden hissettigin yerde kalmiyor ve o an ne hissediyor isen yasamiyorsun? Kati bir bakis acin olsaydi belki ruhun rahatlatman icin kimlik degisimi icin zorlardi...Bedenin duygularina eslik etmedigi icin sitemdesin ancak bedenini degistirdiginde duygularina hitap etmedigi icin mutsuz olacaksin... 
lezce user 15.08.2019

Üye
(572 Puan)


    Sorun insanlarin uzerindeki etkisi olacagi mi?Bireysel olarak kendi hislerin mi?Seni ne tam kadin ne de erkek hissetiriyor? 
lezce user 27.08.2019

Üye
(2 Puan)


    Trans bir arkadaşım vardı.Öyle zor aşamalardan geçti ki..Normalde ilaca alerjisi olan bir bünye,ağrı kesici içse bayılırdı.Göze aldıkları,hiç kolay operasyonlar değil.Artı hormon tedavileri,ameliyat psikolojisi,raporlar,hukukî prosedürler,çevrelerine kabullendirme vs süreç uzun ve çok yorucu.Canı için korkuyor,çaktırmıyordum.Bir cümlesi,kazınmıştı içime;``İçimde küçücük,binde bir kadınlık hissetsem,bunlara asla katlanmam.Bu,olması gereken.`` Durumunuz farklı.Sizin gibi hisseden pekçok kişi vardır.Cinsiyet değişimi,bir yolun sonu değil,ikilemdeyim acaba yol değişime mi gider durumu hiç değil.Translar,beyin olarak erkek doğuyorlar.Hiç ikilemde kalmıyorlar.Huzursuzsanız,yardım alın.Ama alâkası yok.Emin olun. 
lezce user 27.08.2019

Üye
(2 Puan)


    Yani, onlar karar vermiyorlar. Bunu zaten biliyorlar. Hem de doğduklarından beri. Hayatlarının bir döneminde,ikileme düştükleri tek konu; ``Neden böyle?`` oluyor, kadın mı yoksa erkek miyim fikri olmuyor yani. Adamı sevmiştim, o yüzden biliyorum. :)) 
lezce user 25.09.2019

Üye
(22 Puan)


    Boşlukta kaybolmak...  
lezce user 25.09.2019

Üye
(22 Puan)


    Belki de insan cevabını bildiği şeyi sormaktan çekinir ve içinde tutar. Bence bu kadar karışık olan bir evren de ki her şeyin yerli yerinde olmasını beklemek ve düz bir cevap ile gelebilmek de bir mucize olsa gerek. Bazı şeyleri kendine itiraf edebilmek uzun bir yolculuk... 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.