tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 09.02.2014

Üye
(9 Puan)

      jinekolog öneri?:
bir sürü kadınız şurda ve illaki jinekoloğa gidiyoruz.acaba istanbul`da şöyle rahatça kontrole gidilebilecek bir jinekolog var mı?demek istediğim daha geniş pencereden,bizim pencerelerimizden de bakabilen bir doktor.yani tutup da erkekle yaşanılan ilişkiyi baz almadan kontrol edebilecek biri?  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 10.02.2014

Üye
(200 Puan)


    Aslında bırakın eşcinsel bir kadın olarak duruma yaklaşabilecek bir doktoru, Türkiye`de evli olmayan bir kadın alarak sizi zor durumda bırakmadan, laf söylemeden kontrol eden birini bile bulmak zor.

Avusturya Sen Jorj Hastanesi`nde Jin.Op.Dr.Adli Şadi Karaman iyi bir doktor diyebilirim fakat spesifik olarak konuya yaklaşımını bilmiyorum.Özel hastaneler içinde uygun fiyatla iyi hizmet veren bir yer. Hiç yokdan aklınızda bulunsun.
 
lezce user 23.02.2014

Üye
(9 Puan)


    teşekkürler lostin.bu iyi oldu.alelade bir yere gitmekten çok daha iyi olacaktır. 
lezce user 17.06.2014

Üye
(16 Puan)


    Op.Dr. Arkun HANLIOĞLU nu öneririm.. Kadına değer veren, incitmeyen, gayet kibar bir doktordur.. Baştan hassasiyetlerinizi söylerseniz de mutlaka dikkat eder.. Netten muayene telefonunu bulabilirsiniz.. 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.