tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 12.04.2019

Üye
(30 Puan)

      Kadin ve eksiklik:
Cok bilemiyorum kadinlar hep hayalimde ozel bir yer olusturdu yada hep oyle olduklarini dusledim.Tanistikca cok fazla eksildiler eksilmeye devam ettiler. Ben cok anlamlandiramiyorum yada yakistiramiyorum.Cok fazla vasifsiz cok fazla konusmayi bilmeyen,cok fazla kadin estetigine guzelligine zerafetine yakistiramadigim kadinlar hep lezbiyen midir yada lezbiyen olmaya calisan bir güruh mudur?  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 16.04.2019

Üye
(11 Puan)


    Biraz daha açar mısın sorunu yanıtlamak isTiyorum. Neyi kastediyorsun ve de böyle şeyleri düşünmeye iten nedir seni ? 
lezce user 21.04.2019

Üye
(87 Puan)


    Ülkenin genel kültürü ile dogru orantılı önermedir:) ama sunu söyleyeyim tipi gecelim kadın özelliklerini gecelim yalancı olmasın insani degerleri olsun öp basına koy.yoksa hem tipin birini bulacaksın hem zarif olacak hem kadınlık özelliklerini kaybetmemiş olacak da.. da da da.imkansız bu.bunu kabul edersen pesimistlik bulutları dagılabilir yoksa imkansız. 
lezce user 01.05.2019

Üye
(8 Puan)


    Kadın da olsak netice de İnsanız. Olağan üstü yaratıklar değiliz. Aynı her insan gibi yeriz, içeriz, sıçarız,.. kızar, küfrederiz. Güzelleştiğimiz gibi çirkinleşe de biliriz. Sabah kalkınca saçımız başımız dağınıktır, normal insanlar gibi tükürüğümüz yastığa da akabilir. Olağanüstüleştirmek hata olur. Astronomik beklentilerle hem kendinizi hem de beklentiye girdiğiniz kişiyi zor durumda bırakmayın. Size eldiven gibi uyacak insan da beklemeyin. Sizden farklı yanları elbet olacaktır. Çok harika bir insandır. Ama kaba sabadır belki. Belki farklı partidendir. Belki farklı dindendir. Belki saçını istediğiniz gibi yapmaz... Nitekim O başka biri . Sizden farklı bir insan. 
lezce user 02.05.2019

Üye
(21 Puan)


    @unlnvited değildir 😌 bahsettiğiniz güruh henüz sınıflandırıp adlandıramadığımız, aslında adlandırdığımız ama seslendirmeye terbiyemizin müsade etmediği, yok olmasını arzu ettiğimiz minicik bir gruptur. 
lezce user 27.05.2019

Üye
(17 Puan)


    öncelikle kadın estetiği denen şey nedir? kadın estetiği denen bir şey yok. kadınlar tek tip değil. lezbiyenlikle estetiğin ne ilişkisi var ya da estetik olmamanın? öte yandan lezbiyen olmaya çalışan ne demek? ben bu dünyada eşcinsel biseksüel olmaya çalısan insanlar olduğunu düşünmüyorum. olsa olsa biz kendimizi heteroseksüelliğe zorluyoruz.kadınlara dair özcü yaklaşımlarda bulunmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.  
lezce user 01.06.2019

Üye
(21 Puan)


    @Througghlight haklısın. İnsanlık estetiğinden yoksun desek belli ki daha anlamlı olurmuş
 
lezce user 01.06.2019

Üye
(17 Puan)


    @samething insanlık estetiği demek belki biraz kurtarabilir ama yine de beğenmediğin biri varsa yoluna devam edersin. vasıfsız buluyorsan iletişim kurmazsın mesela. ama bunu kadınlara özgü düşünmek ya da lezbiyenlere özgü düşünmek yanlış. Insanlık estetiği bile tartışılabilecek bir şey. zevklerimiz, düşüncelerimiz her şeyimiz farklı sonuçta.


 
lezce user 01.06.2019

Üye
(21 Puan)


    Hımmmm evet düşününce bir kez daha haklısın, burada ki estetik kavramına yaklaşımımdaki kastım genel nezaket kuralları idi..bir kez daha düşününce yine hak verdim, dön arkana git güzel çözüm  
lezce user 02.06.2019

Üye
(8 Puan)


    Lezbiyen olmaya çalışan demek kuşa gidip kuş olmaya çalışıyorsun demek gibi bir şey. Hayatımda kimse yoksa. Karşıdan gelen hoş bir kızla yüzümde güller açıyor ne yapayım.:D 
lezce user 02.06.2019

Üye
(17 Puan)


    Kuşa gidip kuş olmaya çalışmak güzelmiş :) lakin şöyle ki bir kadından hoşlanıyorsan heteroseksüel olmayan bir kadınsın ve artık neyin olmaya çalışması. gerçi cinsel yönelimin ömür boyu sabit olmadığını söyleyenler de var. aynı şekilde hetero olup nadiren bir kadından hoşlanılabileceğini söyleyen de. öyle olursa mesela yine lezbiyen olmaya çalışan bir kadından bahsedemeyiz; bir kadindan hoşlanan, hayatında böyle bir sayfa açılmış birinden bahsederiz.  
lezce user 02.06.2019

Üye
(21 Puan)


    Katılmıyorum..Lezbiyen olmayıp olmayı, değişik hazları denemeyi arzu eden insanların da olması gayet mümkün..baktığımız pencere madem genellemelere kapalı , bu genelleme olmamış...cinsel yönelimler insansal farklılıklardır...cinsel yönelimimiz veya sadece fanteziler bizi bir kalıba sokmaya yetmez ki kalıplara da karşıyım ,neyse 😒 
lezce user 02.06.2019

Üye
(17 Puan)


    @samething aslında ne demek istediğini anladım. Cinsel yöneliminden farklı davranışlar sergileme, farklılıkların peşinde koşmaktan bahsediyorsun. Elbetteki bir insanın yapabileceği bir şey bu. Heteroseksüel bir kadın lezbiyen bir hayat sürmeyi tercih edebilir,deneyebilir. Sonrasında sevdiğini fark edebilir. Benim kastım zaten böyle olduğu durumlar ile ilgili. Cinsel yönelimin kendisinin bu olduğu durumlar. öteki türlü zaten burada bahsettiğimiz genelleme temelde belirli bir cinsel yönelim varken olmaya çalışan denilerek üzerinden giden bir genelleme.
çeşitli arzularının peşinde keşfetmek isteyenler için de genelleme yapılamaz zaten.

 
lezce user 05.06.2019

Üye
(8 Puan)


    Heteroseksüel olup lezbiyen eğilimi olmayan biri için bahsettiğiniz gibi bir deneme lavaboda kusarak biter muhtemel. kafası iyiyken , erkek arkadaşına falan lanet etmişken, depresyondayken falan böyle bir şey denese bile - ne yazık ki- bunu hayatının hatası olarak hatırlayacaktır.Çünkü yok böyle bir eğilimi.Ünlü`nün `rüya` şarkısının lezbiyen versiyonu gibi. Koşarak ortamdan kaçacaktır. 
lezce user 08.06.2019

Üye
(21 Puan)


    Lgbti bireyin hetero deneyimlemesi kadar olağan...deneyimin nerede başlayıp biteceği kişinin kendisini bağlar, benim hiç umrumda değil.. 
lezce user 12.06.2019

Üye
(8 Puan)


    Bir biseksüel olmayan lezbiyen arkadaşım denemişti.ben de herkes gibi olayım normal bir hayatım olsun demiş. erkekle sevişip sevişemeyeceğini dememeye kalkmış kustuş çocuğun yüzüne karşı şorul şorul 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.