tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 03.03.2016

Üye
(18 Puan)

      Küçük kız çocuğuna aşığım.:
Tam 8 ay 249 gün önce bi çocuğa aşık oldum nasıl mı ? Gecenin saat 00:00 yada 01:00 civarı telefonda hıçkırarak ağlıyor noldu dememi bile duymuyor kısık bir ses tonuyla sevgilimden ayrıldım diyor o an bende birini sevdiğimi sanıyorum ve onu teselli etmek için anlatmaya başlıyorum zar zor biraz gülüyor falan derken kapanıyor telefon 3 saatlik konuşmanın ardından. daha sonra günlerce konuşmuyoruz, kısa konuşmalar olmuyor değil ama naber falan sadece. neyse günler sonra bi gün geliyor gecenin yarısı konuşmalar makaralar falan derken o gece benimle çıksana diyorum mutlu oluruz ben insansız hava sahası istiyorum diyor bende insan değilim zaten deyip çıkmaya başlıyoruz sarsıntı yaşamıyor değiliz tabi ayrılıklar barışmalar beraber telefonda ağlamalar derken düzene giriyor herşey. ilk kez 10 Ekim sabahı saat 10:48 civarı görüyorum onu öyle bir sarılıyorum ki kaburgaları kırılacak sanki, konusunu öyle çekiyorum ki içime burnumda asılı kalıyor kokusu. sonra benim aptallığımdan dolayı güvenini sarsıyorum çünkü ona yalan söylüyorum. birşeyler tam yoluna giriyor. Evinin kalbinin kapılarını bana kusursuzca açıyor sırf, ben odada tek yatıyorum diye telefon açık uyuyoruz. Bana şiirler okuyor kitap okuyor, buluşup sahilde bi iskeleye oturup bana bıkmadan usanmadan kitap okuyor. insanlardan çekinmeden elimden tutup yürüyor. Hayatımdaki tek odak noktam oluyor tabi bunları yaşarken sanki ondan başka kimsem yok gibi hissediyorum öylede zaten o benim ailem olmuştu çünkü. hayattaki tek KAHRAMANIM olmuştu. herşey bu kadar güzelken ailem bizi öğreniyor ve herşey alt üst oluyor güvenini okadar çok yıpratmışımki inanmıyor bana beni cami avlusuna bırakılmış bir çocuk gibi bırakıp gidiyor.

Şimdi ise içim alev alev yanıyor. ve ben o küçük kız çocuğunu herşeye rağmen bekliyorum. gelmiceğini bildiğim halde.belki bi umut diyorum. oda beni sevdi sonuçta.
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.