tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 12.02.2009

Üye
(34 Puan)

      Sihirbazin esrari:
Bir sihirbaz güclüdür, yaraticidir, yoktan var eder, vardan yok. Bir sihirbaz imkansiz saydigimizi gerceklesdirir. Kücügü büyütür, büyügü kücültür.Sihirbaz her yerdedir ve hicbir yerde.Onun gücü sifa verir, hayat verir, Bir sihirbaz egosuzdur, cikarsizdir.Kendi cikarlari dogrultusunda davrandigi halde büyü gücü yok olur ve böylece kendisi. Bir sihirbaz evrensel sevgi dogrultusunda hareket eder. Kirilan kalpleri iyilestirir, küsleri baristirir, nefreti sizden alir,yaralariniza melhem sürer.Sihirbaz hedefsizdir. Onun amaci, hedefi yürüdügü yollar, gittigi istikametlerdir.Ve yinede tek ve belli bir istikamete gitmez. Rüzgar olur calilari oksar, ates olur sönmesini bilir.Sönmesini bilir bilmesinede ama sonsuzdur yinede. Bir sihirbaz heryerde ve hicbir yerdedir. Bir sihirbaz ebedi ve sonsuz olmasina ragmen gün gelir sirf kendisinde sakli olan nedenlerden dolayi birden yok olur, görünmez olur ama yinede vardir.Biryerlerde, hicbir yerde, her zaman ve hicir zaman.Sihirbaz biricikdir ve herseydir.Herseyde, heryerde, her zaman var olur ve yok olur.
Arada bir sihirbaz olmak var yaaaa....
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 12.02.2009

Üye
(34 Puan)


    ...haaa...birde sekilsiz olur, her sekle girer sihirbaz;toz olur,tas olur, yagmur olur, duman sacar. Tepeyi düz, düzü tepe eyler.
Ve bazen bir sevgili olur sihirbaz. Ben kalbimde her zaman bir sihirbaz tasirim. Ya siz?:))))
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.