tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 17.09.2020

Üye
(672 Puan)

      Virüs salgını yakan mı gerçek mi?:
Ay biraz gündemden konuşalım.Direkt giriş yapıciim -Civanlar Cov 18 pardon 19 gerçekten öldürücü ve o kadar bulaşıcı mı? Aranızda mutlaka farklı olarak görüşleri ve bilgileri olanlar vardır. Yapılan araştırmaya göre Türk halkının %11 ‘i virüse inanmıyormuş ,neden,niçin nasıl??? Bu arada bende bayağı mantıksız şeyler olduğunu görüyor duyuyor izliyor oluyorum..n’oluyor dünyada ,bu kaos,karmaşa,korku vs planlı bir senaryo mu???  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 04.10.2020

Üye
(575 Puan)


    The Cove(Koy)bunu izlemeni tavsiye ederim.Hayvanlara yapılan işkence ve para ticareti üçgenindeki ülkeler konusuyla yıl olarak biraz eski ama çok iyi yapılmış bir belgesel film bana göre öyle.Japonya konusunda haklısın. 
lezce user 07.10.2020

Üye
(672 Puan)


    hayvanlarla ilgili pis işlerin döndüğü belgesel mi,hele hele işkence vb görüntüler varsa ben bakmasam kaldıramam çünkü :( dünya da ünlü peta da zaten araştırdığım bildiğim çok kötü bir örgüt. Güya hayvan haklarını koruyor global şekilde ama tam tersi neler neler var arka planda hayvanlara yaptıkları dehşete ve vahşete düşersin özetle :(  
lezce user 10.10.2020

Üye
(575 Puan)


    Seni anlıyorum ama belgeseldeki amaç hem hayvana olan eziyet hemde o hayvanı yemenin insan sağlığındaki kötü etkilerini anlatıyor.Insanları zehirlemesi nedeniyle hastalanıyorlar.Şu an ki durumdan uzak bir konu değil. 
lezce user 08.11.2020

Üye
(672 Puan)


    THE COY 1.5 saatlik belgesel yunuslarla ilgili diyor bahsettin o video mu,ki o ise sadece yunuslar mı konu acaba?vaktim olduğunda iyice izleyeceğim...geçen sürede ne yazık ki beklenmedik çok üzücü olaylar oldu. En sonuncu İzmir depremi idi ki çok acı ölümler insan hayvan olmak üzere kalbimizi parçaladı tabisi caiz ise... Ki komple teorisi uydurma vs diye çoğu dikkate ev kaale almamıştı seneler öncesinden beri...... İşini çok güzel ciddi yapan Astrologlar ve araştırmacılar hep uyardılar ANKARA`nın ötesinde büyük depremler patlamalar vs bekleniyor diye 2017 den itibaren sık sık vurguladılar.... covid-19 öncesi küresel toplu ölümlerin olacağı deprem ,sel kıtlık afet vb olaylar öngörülüyordu 2020 yılından için durum değerlendirmesi kişilere bağlı 2020 Kasım ayı itibari ile... ..
 
lezce user 08.11.2020

Üye
(575 Puan)


    Evet 1.5 saatlik belgesel.Bu arada tüm İzmir`lilere geçmiş olsun...Kurtarma ekiplerine insan ve hayvan(can dostlarımızı)ayırmadan gösterdikleri emeklerinden dolayı sosyal medyadan çok teşekkür ettim.Otellerin ve veterinerlerin de iyi niyeti çok güzeldi.Benim şehrimde deprem olsa toplanma yeri muhtarlık nasıl sığcaz muamma. 
Sayfalar:  [<< Önceki]  1 2


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.