tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 21.12.2019 01:00:00

Üye
(21 Puan)

      aydınlanma:
lütfen biri beni aydınlatsın. Neden bu kadar yaygın eşcinsellerle cinsel fantezi. Bu nasıl oluyor sadece cinsellik düşünüyorlar ve erkeklerle oluyorlar.  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 10.01.2021

Üye
(4 Puan)


    Eşcinselliği laçkalaştırmaya gerek yok biz de diğer insanlar gibi normal insanlarız bir lezbiyen bir Gyi aşık olabiliyorsa ruhen bir erkeğe de aşık olabilir demektir o zaman ruhundaki cinsel kimliği sorgulaması gerekir bence çizgiler nettir bir gay bir erkekten hoşlanır bir lezbiyen de bir kadında bunun ruhsal bütünleşme ile alakası yoktur eğer ruhsal bütünleşme olarak her cinse biseksüele travestiye aşık olan bir insan sadece duygusal eğlenceler yaşayan bence de ruhunu çirkinleştirendır sevgi ve aşkta bir insanın çizgisi net olmalıdır neyse onu yansıtmalı onu yaşamalıdır duruş budur.. 
lezce user 10.01.2021

Üye
(4 Puan)


    Hiç transın bir erkeğe aşık olduğunu gördünüz mü? Her şey Ruhi de yaşanır ama cinsel kimlik doğrultusunda yaşanır. Bir lezbiyen bir transeksüele aşık olabilir bir lezbiyen bir travestiye aşık olabilir bunlar bana çok saçma geldi yapılan Yorumlarda bir kadının bir kadına ilgisi nettir bir hetero onun ilgisi de nettir bir trance un ilgisi de nettir bu ilgiler zaten ruhla yaşanır ruhen de kadını tercih ediyor demektir bir trance içinde bir lezbiyen içinde kalkıpta bir travestiyi seven bir kadın aynı zamanda travestinin iç yapısında ki erkeği de seviyor demektir O zaman kendini sorgulamalı erkekleri de egiliminin olduğuna dair. 
lezce user 11.01.2021

Üye
(553 Puan)


    seaaa bence trans deneyimler çoğu zaman gizli kapaklı durumlardır.Anne ve baba bireylerinin arkadaşlarına bile anlatamayacak durumları düşününce duymak oldukça zor.Bir nedeni toplumda malzeme olmak ve alay edilen olma durumu olduğu için yine anlatması zordur Translar eskiden ameliyat olarak ne derece iyiydi bence o da tartışılır.Ben bile dışarda trans birey görsem ciddi söylüyorum anlayamam. 
lezce user 15.01.2021

Üye
(4 Puan)


    Tartışma keyifli başlamış ama guidingin aradan çekilmesiyle kahvehane muhabbetine dönmüş. Şu yakıştırmalar, etiketler ve sınırlamalar o kadar anlamsız geliyor ki bana. Hem gülüp hem sinirleniyorum, özellikle cinsel yönelimine saygı duyulmayan bir toplumda yetişen insanların bu konuda daha çağdaş düşünmesi beklenirken en ala yakistirmalarin kendilerinden cikmasi oldukça trajikomik. İnsan değişken, cinsellik akiskandir ve net olan tek şey hiçbir şeyin mutlak gerçek yahut doğru olmadigidir bence. Velhasil ister gönül eğlendirmek, ister vakit geçirmek ister bütünüyle aşık olmak olsun. Bir başkasının yatağında veya kalbinde olup bitenden bize ne. Bizim derdimiz zaten bizim yatagimiza ve askimiza mudahale edilmesi değil miydi? 
lezce user 17.01.2021

Üye
(553 Puan)


    Tapınakdansözü bi yaştan sonra her insan olgunlaşıyor.Macera ilişkilerinden sıkılıyor.Kahvehane muhabbetini bildiğinize göre bana eliti anlatın bende ne olduğunu öğreneyim.Biz genel anlamda düşüncelerimizi yazıyoruz.Kimsenin dedikodusunu yapmak anlamında değil. 
lezce user 04.02.2021

Üye
(19 Puan)


    Ben cevaplayayım, elit olmak farklılıkları kabul etmek ve saygı duymaktır. Dar kalıplar içinde sıkışıp kalmamaktır, ufku geniş olmaktır, farklı pencerelerden ve yaşamlardan hayata bakabilmektir. Kendini tanımlamaya çalışırken, bunun dışına kalan insanların varlığını kabul etmektir.

Hiç bilmediği insanların var olduğunu hatta mutlu olduğunu görebilmektir.
Kendini cinsel yönelim krizi içine sokmayandır. Cinsel yönelimini tanımlamaya çabasına girmeyendir.
Her olasılığın olabilme ihtimalini görebilendir. İnsanın varoluşunu aktife-pasife-heteroya-transa-lezbiyene göre sınıflandırmayandır.
Varoluşun kesin bir sınırı olduğuna kendisini inandırmanın gereksiz ve boş olduğunu anlayandır.
 
lezce user 10.02.2021

Üye
(553 Puan)


    guiding sorun kullanılmışlık hissi vermesi konuyu açan bunu demek istiyor!.. 
lezce user 13.02.2021

Üye
(19 Puan)


    Sevgili Bigbay, bir kişi kullanılmışlık hissi yaşıyorsa bu onun problemi, demek k kendini yeterince tanımıyor ve ihtimalleri göz ardı edip , kötü hissedeceği durumlara kendini dahil ediyor. 
lezce user 13.02.2021

Üye
(553 Puan)


    İnsanlar istediğini alana kadar çok iyi rol kestiği dünyada seninle fazla diyaloğa gerek olduğunu da düşünmüyorum.İnsanların duygularıyla oynayan kişilik bencil ve utanç kaynağı ruh olsa gerek.Sonra da neden soğuk davranıyorsun derler.Bir insan hayal kırıklığı 2.si öyle bit pazarında inciyi bulmak kolay olmuyor!..Sen zaten benimle iletişime geçmek istemiyordun.Bakış açınızı sevmiyorum.  
lezce user 20.02.2021

Üye
(19 Puan)


    Bir bakış açısını sevmek ya da sevmemek anlamaya bağlı olarak gelişir ve ben pek anladığınızı düşünmüyorum, cidden ilginç birisiniz:) 
lezce user 23.02.2021

Üye
(4 Puan)


    Bigbaby tartisma tarzin biraz garip :) genel olarak tartışmanın temelinde bilgini sunmak, özeleştiri vermek ve bilgiye açık olmak varken sende bir haklı çıkma gayreti seziyorum. Bir şeyler öğrenme odaklı değilsin ve yalnızca kendi bildiğini anlatıyor, hatta eleştiriye kapalı olup aynı sözcükleri ısrarla tekrarlayarak bildiğini dayatıyorsun. Bu durum da anlatılmaya çalışılanı kaçırmana sebep oluyor. Lütfen biraz sakin ol :) 
lezce user 27.02.2021

Üye
(553 Puan)


    Tapınakdansözü ve guiding sizlere artık cevap vermeyeceğim.Ikiniz konuşup anlaşın!... 
Sayfalar:  [<< Önceki]  1 2


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.