tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 10.12.2013

Üye
(200 Puan)

      Lezbiyen Vloglar ve Youtube Fenomenleri :
Konusu geçen videoların ve vlogların Türkçe altyazısı yoktur.Dil İngilizcedir.

1. ``Arielle Scarcella``
YouTube`da arielle scarcella ve Girlfriens TV adı altında iki kanalı var.Her hafta lgbt soru, sorun ve gündelik hayatlarına dair çeşitli videolar çekip, çeşitli tartışmalar sunan bir youtuber.Her ne kadar Amerikan kültürü olsada dünyanın neresinde olursanız olun bir lezbiyen olarak deneyimleyebileceğiniz ortak paydalar mevcut.

2.BriaAndChrissy-youtubers.
Biri müzisyen diğeri oyuncu lezbiyen bir çiftin youtube kanalı.Her hafta farklı konuları ve gündelik yaşamlarını ve ya yazıp besteleyip coverladıkları şarkıları paylaşan tatlı bir çift.

3.Calling In Drunk- Biri heteroseksüel diğeri lezbiyen iki yakın arkadaşın hazırladığı web serisi Bir sezonu bir günde çekiyorlar, çekime başlarken içmeye başlıyorlar sezon sonuna kadar artık sarhoş olmuş birazda saçmalar hale geliyorlar.Seri boyunca farklı konuları ele alıp diğer youtubers ve lgbt üyelerini konuk e
diyorlar.

4.Gay Woman Channel- ``Gay evliliği yasalaştırın yoksa sizin erkek arkadaşlarınızla evleneceğiz`` sloganıyla yola çıkan bir başka lezbiyen youtube kanalı.

5.WhatWeganDidNext- Biri Amerikalı diğeri İngiliz lezbiyen bir çiftin uzak mesafe ilişkileri sorunları, yasal partnerlik ve evlilik süreçleri dahil gündelik yaşantılarına dair videolar içeren youtube kanalı.

6.hartbeat- Butch lesbian Hart. Oldukca doğal, oldukca yaratıcı ve kendiyle barışık. Videolarında yarattığı ve oynadağı biri erkek diğeri heteroseksüel kadın iki karakteri daha var.En çok ün yaptığı videosuysa Watermelon.Kadınlardan bu kadar hoşlanıyorsan neden kadın gibi giyinmiyorsun sorusuna verilmiş en komik ``kendim gibi giyiniyorum`` cevabı denebilir.

7.ElloSteph- Yahudi üniversiteli bir lezbiyenin hikayelerini, fikirlerini paylaştığı youtube kanalı.
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.