tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 20.02.2013

Üye
(6 Puan)

      Lezce ailesine ve aşkıma teşekkürler:
SİNEM-Selam lezce.com üyeleri 3 senelik verdiğimiz aradan sonra bir itiraf ile başlayan ve hala devam etmekte olan ilişkim için buradayım. 01.27.2010 tarihinde yazıldı bu aşkın altına isimlerimiz ve aradan 3 yıl geçmesine rağmen hala ilk gün ki heyecanını,anlamını,tadını yaşatmaya devam ediyor ilişkimiz.İyi,kötü günümde her anımda yanımda olan acıyı,mutluluğu,gülmeyi,ağlamayı benimle birlikte yaşayan her konu da bana destek olan HAYATIMIN ANLAMI DERYAM’A TEŞEKKÜR EDERİM.Evet her şey 3 sene önce burada yazılan bir itiraf ile başlamıştı.Aramızda mesafeler vardı derya ile aşkım istanbulda ben Ankara da oturuyordum.Çevremizden olumlu-olumsuz yorumlar çok aldık ‘’çok uzaksınız bu ilişki yürümez en iyisi bitirin daha fazla zaman kaybetmeden’’ diye..Bu aldığımız olumsuz yorumlardan 1 tanesiydi.Ama bizim aşkımız olumsuz yorumları duydukça kuvvetlendi,mesafeler yakınlaştı,aramızdaki tüm engeller hafif kalmaya başladı sevgimizn yanında.Aşkım 3 kere yanıma geldi Ankara’ya eee Allah’ın hakkı 3’tür bende öyle düşünüp 3. Gelişinden sonra yollmadım istanbula elinden tutup evimin önünde gözlerine bakark ‘’ benimle iyi,kötü her şeye var mısın ‘’ dedim.Aşkımdan evet cevabını aldıktan sonra kendi yaşantımzı kendi hayatımızı kurmaya başladık :)Aşk gerçekten tuaf bir şey ya hiç umulmadık anda ummadığın şeyleri yaşatıyor insana :)ama bana bunları iyi ki yaşatmış şimdi hayatım daha anlamlı daha güzel daha bir başka bakıyorum hayata :)Aşkımla 2.5 senedir aynı evde yaşıyoruz inş daha uzun yıllar hatta ömrümün sonuna kadar onunla yaşarım.Şu da var bizi ayırmaya çalışanlar da oldu ama başaramadılar başaramıcaklarda.Aşkımla yaşadıklarımız içinde çok mutlu olduğumuz gülmekten gözlerimizden yaşların aktığı karnımıza ağrıların girdiği zamanlarda çok oldu tabi beraber ağladığımız,üzüldüğümüz ama her seferinde birbirimize destek olduğumuz zamanlarımızda çok oldu.En güzel taraflarından birisi de ailelerin durumu kabul etmiş olması kabullenmiş olması aramızın ailemizle bozulmamış olması çok güzel.((AŞKIM HAYATIMIN SON 2.5 SENESİNDE SEN VARDIN HER ANIMA TANIK OLDUN AYNN BENDE SANA UMARIM BUNDAN SONRA Kİ 25 SENEME DE TANIK OLURSUN :) SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM HUZUR YOLUMSUN BENİM )) Arada mesafe olan ve olmayacak gözüyle bakan arkadaşlara tavsiyem sizler sevginizin arkasında durursanız emin olun mesafeler size engel olmaz tam tersi sevginizi güçlendirir.Çevrenizden söylenen olumsuz yorumlara kulak asmayın kafanıza takmayın zaman her şeyin ilacıdır.
Burdan bir teşekkür de LEZCE.COM’a etmek istiyorum böyle bir güzellik ile beni tanıştırıp aracılık yaptığı için böyle bir sayfa kurduğu için SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ sunarım.
AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ARTIK BİR ÇOCUĞUMUZ OLSUN İSTİYORUM :)(duyrulur)
BİR İTİRAF SENİ BANA GETİRDİYSE BU İTİRAF’TA BİR ÇOCUK GETİRİR ARTIK AMA DEMİİ :)
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 21.02.2013

Üye
(2 Puan)


    helal gardaşım ALLAH mutluluğunuzu daim etsin bi yastıkta kocayın emi :) 
lezce user 09.03.2013

Üye
(6 Puan)


    Sonsuza dek birlikte ve mutlu olun :) 
lezce user 09.03.2013

Üye
(6 Puan)


    tşk darısı sana inş :) 
lezce user 10.03.2013

Üye
(6 Puan)


    Amin! :) 
lezce user 16.02.2020 01:00:00

Üye
(17 Puan)


    7 sene geçmiş merak ettim devam mı? tamamı? :) 
lezce user 19.02.2020 01:00:00

Üye
(672 Puan)


    Çoktaaaan bitmiştir. 
lezce user 09.05.2020

Üye
(90 Puan)


    Bu mecradan çok güzel insanlar tanıdım. Hayatıma kattım onları, çoğaldım onlarla. Bşr kısmıyla yollarımız azcık uzaklaşsa da olsun. Bende kaydettikleri hoşluklar yeter. Ayrıca yine buradan iki harika insanı kalbime kattım, içime sakladım. Onlar için de minnettarım. Bu mecra ki gündelik şartların zorlantılarını hafifletiyor. Sanal da değil gerçek te ama katkıları önemsenmeli.
İtirafım ise gönlümün kapısını kilitlememdir. Artık kimse olmayacak, biliyorum. Yalnız olmalıyım. Alışmak zorundayım.
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.