tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 26.02.2016

Üye
(1 Puan)

      Merhaba:
Merhabalar arkadaşlar :) Bu yaz tatili için şimdiden nereye gitsem diye düşünür oldum;fakat bu yaz farklı,değişik yerlere gitmek,gezmek,görmek istiyorum. Klasik Akdeniz/Ege deniz-güneşten çok Karadeniz,İç anadolu ya da anadolunun başka güzide yerlerini gezmek,görmek istiyorum..

Önerebileceğiniz yerler var mı? Detaylı bi şekilde anlatırsanız sevinirim,kalacak yer,konaklama,gezilecek görülecek yer,oraya ait özel,güzel şeyler özellikler vs..

Şimdiden teşekkür ederim:)
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 29.02.2016

Üye
(86 Puan)


    Dıyarbakır`a gel derdım şayet olaylar olmasaydı.sur gidince elden dıyarbakır` ın bı esprısı kalmadı pek. Yıne var. Eğil var silvan var hazro var ama suriçi eskı dıyarbakır olmazsa olmaz.guneydogu` da mardın,batman ve bayagı kucukken adıyaman` a gıtmıştım. Mardın ` ı tavsıye ederım 
lezce user 06.04.2016

Üye
(34 Puan)


    Ege için Şirince`yi önerebilirim.Bir dağın tepesine kurulu efsane bir şarap köyüdür.Her dükkana uğrayıp ücretsiz şarap shotlarını içmek ve sarhoş olmak garantidir.Selçuktan dolmuşlar kalkar bu şarap mahzenine.Burada istenirse güzel butiklerde kalınabilir.
Eğer farklılık istiyorsan Ankara`dan kalkan Doğu Ekspresi treniyle Kars`a seyahat edebilirsin.Yolculuk uzun,meşakkatli ancak zevklidir.Doğu Anadolu`da görülmesi gereken önemli yerlerden biridir.
Karadeniz gelince benim aklıma hep Doğu Karadeniz`in yağmuru,rüzgarı,oksijeni gelir.Güzel bir rota ayarlayıp Trabzon-Rize-Artvin üçgeninde serin mi serin,oksijenle kafayı bulduğun bir tatil geçirebilirsin.
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.