tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 16.06.2009

Üye
(278 Puan)

      Öldürücü Melekler ( Les Anges exterminateurs ):
Erotik ve sıra dışı konular hakkındaki tasvirleriyle izleyicilerinin kan basıncını artırabilmesi ile tanınan Jean Claude Brisseau, 2002’de çok ses getiren Mahrem Şeyler’in bir nevi devamı olarak adlandırılabilecek bir filmle karşımızda.
“Filmin konusu;François, kadınların cinsel tatminlerinin doruk noktalarıyla ve bu noktaya giden yolda pay sahibi olan yasak ve ahlâkdışı detaylarla ilgilenen bir yönetmendir. Aslında François’nın macerası, bir film için oyuncu seçerken, kameranın karşısındaki kadın oyuncudan orgazm taklidi yapmasını istemesiyle başlar. Sahnenin sonunda kadın ona gerçekten orgazm olduğunu söyler; François’nın ve kameranın odadaki varlığı onu çok heyecanlandırmıştır. O günden sonra François, kamerasıyla yasak bölgeye her geçişinde, oyuncularına dokunmaz ve müdahale etmez..

Filmi Temin etmek için UntiLSleeP nicki ile gorusebilirsiniz yada Ayrinti fotograflarini gormek için http://lezbiyenfilm.blogcu.com Adresine girebilirsiniz..
 
 
 
CEVAPLAR


Şu an hiç cevap yok!


Sayfalar:


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.