tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 20.11.2010

Üye
(96 Puan)

      Osman Aysu:
Çok fazla okuyoruz, çok fazla yorumlarda bulunuyoruz ya ekleyeyim dedim. :)

Osman Aysu, 1936`da İstanbul`da doğdu. Üç asırdan beri İstanbul`da yaşayan bir Osmanlı ailesine mensup olan yazar, ilk ve orta öğrenimini bu şehirde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi`nden mezun oldu.

1994 yılından bu yana kaleme aldığı polisiye ve gerilim romanlarıyla tanınıyor. At Kuyruklu Adam, Cellat, Çöl Akrebi, Şeytanın Maskesi, Güvercin Kayalıkları, Kurt Sığınağı, Lenin`in Mangası, Londra-Moskova Hattı, Sorguç, Yanık Yüz, Miras, Bir Aşk Masalı, Karanlıkta Fısıltılar, Kuşkunun Ötesi, Rapsodi, Nemrut`un Gazabı, Sır Duvarları adlı kitapları vardır.

Kitapları:
Leoparın İzleri 2005
Tutkunun Esiri 2005
Kuşku Zinciri 2005
Puslu Anılar 2006
Yüreğimde Yare Var 2006
Tamara`nın Gözyaşları 2006
İktidar Merdiveni 2006
Çifte Tehlike 2007
Sönmeyen Ateş 2008
Aşk Oyunu
Atkuyruklu Adam
Bıçak Sırtı
Bir Aşk Masalı
Bir
Beyazperde Masalı
Casus
Cellat
Cinayet Sancısı
Çöl Akrebi
Darbe
Doğum Günü 15 Aralık
Güvercin Kayalıkları
Kanlı Tutku
Karanlıklar Hakimi
Karanlıkta Fısıltılar
Kartopu
Kayıp İncil
Korku Evi
Kurt Sığınağı
Kuşkunun Ötesi
Leninin Mangası
Londra Moskova Hattı
Mavi Beyaz Rapsodi
Miras
Nemrut`un Gazabı
Nikahta Keramet Vardır
.
.
.
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 20.11.2010

Üye
(96 Puan)


    2010 Tüyap Kitap Fuarında -sonunda- tanıştığım hatta kitap imzalattığım kişi :) Okuyanlar bilir Osman Aysu`nun kadın karakterleri çok çok güzeldir, herkes ilk görüşte aşık olur ama aynı zamanda kadın ve şeytan eş konumdadır. Kadınların hepsi yalancı, ikiyüzlü ve oldukca aşıktırlar. Erkek karakterler ise accayip yakışıklı ve zengindir. Her zaman birbirlerine anında aşık olurlar- hiç es geçmez bu durum. Ve erkek çok kızıp kadını terk eder, kadında erkeğin ummadığı! şekilde peşinden gelerek kendini onun kollarına atıp şu repliği tekrarlar: ``Aptal! Ben sana ilk gördüğüm anda aşık oldum.`` Erkek ne yapacağını bilemez, kollarındaki şeytana inanmaktan başka çaresi olmadığını hisseder çünkü cinsellik Osman Aysu`nun vazgeçilmezidir. 70 ten fazla kitabı bulunmaktadır yazarın. Kitap Fuarında dayanamayıp sordum: ``Neden karakterleriniz hep bu şekilde?`` ``Ee, bunlar tutuyor.`` şeklindeki cevabıyla beni kendimden aldı götürdü :) Hiç inkar etmedi, insanların okumak istediği bunlar diyerek gerçeği söyledi. Ben bu kitapları 2 ayda yazıyorum diyerekte beni bitiren noktayı koydu.  
lezce user 02.12.2010

Üye
(97 Puan)


    :) 
lezce user 03.12.2010

Üye
(9 Puan)


    Mümkün olduğunca kitapları takip etmeye çalışırım. İlgilendiğim alan olsun veya olmasın. Ama bu güne kadar Osman Aysu adlı bir yazarın varlığından dahi haberim yoktu. Hem de 70 kitap yazmış. Demek ki o kadar da tutulan bir yazar değilmiş. :)  
lezce user 03.12.2010

Üye
(96 Puan)


    :) kendine has bir kitlesi var olmasaydı basılmazdı kitapları. Öneriyor musun diye sorarsanız sadece büyük beklentiler olmadan zaman geçirmek için okunabilir.  
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.