tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 12.02.2009

Üye
(30 Puan)

      Özlemin Kendine Yapılan İhanet:
Birgün hiç beklemediği bir telefon almıştı. Karşısındaki ses arkada bıraktığı bir sesti.
1- Özledim, diyordu ses.
Kendini o sese ayarlamaya çalışsa da başaramıyordu. Çünkü aramak özlemenin kendisine yapılan bir ihanetti ne de olsa.
2- İyi misin? diye sordu sese. ``Saatin kaç?``
1- Saat seninle ayrıldığım günde kaldı. O günden bu güne akrep yelkovanı kovalamıyor. Saatim durdu benim.
2- Saatin durmadı onu sen geriye aldın ve istediğin dilimde dursun istiyorsun...
1- Sen hiç özlemedin mi beni, neden bu kadar soğuk konuşuyorsun?
2- Ben seni özlemedim çünkü seni özlememeyi isteyecek kadar sevdim ben. Senin duran saatinin gösterdiği zamanlardı o zamanlar. Bazı insanlar özlemeyi sevmekten daha iyi yaparlar. Sen de onlardan birisin. Nasıl ki sevmeye ihanet ederlerse, tekrar özlemek istediklerinden; şu an yaptığın gibi özlemeye de ihanet ederler.
1- Sana hiç ihanet etmedim ben. Özlemem sevdiğimin göstergesi değil mi sence...Saatimin hala aynı zamanı göstermesi
peki...Hayatımın donması...
2- Sen sevginin kendisine ihanet ettin bana değil. Saati durdurmanın nedeni ise özlemeyi sevmekten daha çok sevmendi. Bazıları uzakta olup acı ve özlem duygusunu ciğerlerine çekmekten hoşlanır. Onun yerine de başka bir şey koyamazlar.
1- Sevmeden özlenmez ama!..
2- Sen beni değil, benimleyken ki seni özledin. Saatin durunca da o anları anımsayamadığını farkettin. Saatini geriye almak istedin...Şimdi telefonundaki sesimle anımsamaya çalışıyorsun.
1- Bana inanmıyorsun öyle mi?
2- Sadece seni iyi tanıyorum. Söylediklerimi tekrar etmeyeceğim. Beni özleseydin gerçekten bunca zaman beklemezdin, duramazdın. Taş olsan kırılırdın. Sen özlemle yaşamayı sevmeye ve bana tercih ettin, kabul et. Ben de şimdi sana olan sevgimin anısına yeniden o özlemi büyütmene yardımcı oluyorum. Senin özlediğin şeyleri ben özlemiyorum çünkü.
-1 Sen çok değişmişsin. Oysa ben bıraktığın gibiyim.
2- Evet,sen özlemeyi büyütürken ben sana olan sevgimden kaynaklana
n acıyı büyüttüm. Acı çekerken saatlerin tik takları içine işler insanın. Zaman denilen o kavram durmaz ama ağır ağır ilerler. Hiç birşey geçmeyecekmiş ve o yer hep ağrıyacakmış gibi hissedersin. Sonra o acı yerini uyuşukluğa bırakır. İşte orada kendini o acının son kırıntılarını da süpürecek bir başka hayata ayarlarsın. Farkedersin ki saat sensindir. Nasıl ilerlemek istersen öyle işlersin. Bu yüzden seninle aynı zaman diliminde değilim. Sevgini tutmaya çalışırken nasıl direndiysem, senin daha çok değer verdiğin özleme halini de en iyi ben sakladım. Özleme ihanet etmedim. Özleme ihanet etmek özlenene ulaşmaktır çünkü. Bu durumda sen hem sevgiye, hem özleme karşı geldin. Saati yeniden ayarlarken sevmeye kur onu. Önce ondan başla. İhtiyacın olan bu senin. Kapatmalıyım bu kadar ihanet yeter.
1- DUR!........????
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.