tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 13.06.2010

Üye
(2 Puan)

      Sirkeyle yağlarınızdan kolayca kurtulun.:
Kızlar diyet yaparak aç kalmaya artık bir son :) Hepimiz biliyoruzdur bu tarifi. Ve çoğumuz umursamamışta olabilir. Şahsen ben pek önemsememiştim. Fakat diyebileceğim tek şey; deneyin ve görün ! ;)

Sabah uyanır uyanmaz aç karnına ılık bir bardak suya bir yemek kaşığı elma sirkesi. Öğlen aç karnına aynı şekilde. Ve gece yatarken aynı şekilde bunu uyguluyorsunuz.

Ben de başlicam bi türlü başlayamadım :) Kafasına yatanlar başlasınlar burdanda bildirsinler, hep beraber birbirimize destek olalım :) Vazgeçmek yok. Yaz da geldi. Kolay gelsin kızlar )
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 15.01.2011

Üye
(2 Puan)


    son 4 gündür yaptığım olay:D ben yalnızca sabah aç karnına yapıyorum ki fark ediliyor etkisi.Bir bardak suya 2 yemek kaşığı sirke ve 2 yemek kaşığı bal ilave ediyorum.Bazı forumlarda midelerinin bulandığını yazanlar var bende olmadı. Bir de balsız içilmesin çünkü mideyi delme riski var. 
lezce user 20.01.2011

Üye
(465 Puan)


    o zaman midemizi deldikten sonra haber veririz bende reflü var öldürmeyin insanları ) 
lezce user 09.09.2015

Üye
(4 Puan)


    bence spor en sağlıklısı :D
 
lezce user 12.06.2017

Üye
(70 Puan)


    zencefilin metabolizma hızlandırıcı etkisi var. Bal, pekmez ve limonla da güzel oluyor. siyah çaya katınca da. yanlız cimri olun acımsı bir tatistemezsenizaşırı tüketimi de zararlı. günlük 4 gr`dan fazla içeyin. zaten kaşığın uçuyla azıcık koysan yetiyor.yeşil çay tarçın da metabolizmayı hızlandırıcı. mantar ve bakliyat( protein tüketimi de metabolizmayı hızlandırır ancak hayvansal proteinlerin yağ oranları da yüksektir. özellikle mantar yağsızdır)
en yapamadığım kısmı hareket etmek. siz yapın en etkilisi.

lifli beslenip bol su için hem tok tutar hem bağırsakları çalıştırır.

sirkenin faydası bağırsakları içerden temizlemeye biraz etkisi var.bir nevi detoks. zayıflama çok için etkili değil.

karam hızlı ve az çiğneyerek yemek yiyorsanız. yavaş yemeye alışmaya çalışın. ara öğün yemiyorsanız, öğün atlıyorsanız. bu yüzden de hızlı yemek yiyor olarbilirsiniz.
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.