tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 01.12.2011

Üye
(214 Puan)

      The Secret Diaries of Miss Anne Lister 2010:
bu sene ankara`da ilki düzenlenen geleneksel diye adlandırılan ki öyle olmasını umuyoruz, kuirfest`te gösterime girmiş bir film.

gerçek bir hikayeden alınmış. ki zaten anne lister`in evinde bulunan şifreli günlüklerinin 150 yıl sonra çözülmesi ile filme aktarılmış. bunu yaptıkları için yapımcılarına teşekkür ediyorum ilk olarak.

gelelim filme. film ingiltere dönem filmi. daha öncede yazdığım filmler olmuştur ki bunlar fingersmith ve affinity. aynı dönemi işliyorlar. giyinişler, duruşlar aksanlar aynı. zaten affinity`den tanıdığımız karakteri de burada yine görüyoruz. isim hatırlayamaycağım ancak burada mariana. aşık olunan kadın!!

ingiltere ailelerinin köklü olma yarışı, kızlarını köklük bir ailenin oğlu ile evlendirme çabaları vs. ancak buna karşı çıkan, tüm cesareti ile hayır diyen anne lister`in filmi bu. o sevdiği kadınla hayatını geçirmek istiyor. o yalnız ölmek istemiyor. ne olursa olsun hayatında biri olarak. ancak bu büyük aşkı mariana olabilecek m
i? o bu kadar cesur mu? bunu da izleyip göreceğiz.

tavsiye ediyorum. özellikle de dönem filmlerini, ingiltere`yi sevenlere...

www.lezbiyenfilmleri.com
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.