tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 25.05.2013

Üye
(89 Puan)

      Trans geçiş sürecin de yaşadıklarını anlattıgı blog:
http://upgradingsouls.blogspot.com/  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 25.05.2013

Üye
(89 Puan)


    Sorularınızın bir çoguna cevap bulabileceğiniz blog: http://transsicko.blogspot.com/ 
lezce user 09.11.2016 01:00:00

Üye
(12 Puan)


    Sùrecte hormon alan ùc kisi tanidim.3 ù de ağir derecede yalanci çikti. En profesyonel olanlarindan.Anlamadiğim bu hormonlarin icine bir sey mi karistiriyorlar napiyorlar.Allah aşkina hormon aliyorsaniz bile lùtfen icinde başka ne var diye sorun,Pinokyo gibi uzamasin bir yerleriniz sonra :) 
lezce user 09.05.2020

Üye
(90 Puan)


    İlkokuldan sevdiğim bir arkadaşımla liseyi de beraber okuduk. Üniversitede yollar ayrıldı, işlere atıldık, başka şehirlerde yaşadık. Gel zaman git zaman, kefiştiğimizde yolumuz onun butch olduğunu öğrendim. Bir süre sonra; trans olacağını, buna hazırlandığını anlatıyordu ve sürecinin başlangıç kısmına bir miktar şahit oldum.

Ne mi oldu? Anlatayım kısaca..

O mahallemden tanıdığım küçüklük arkadaşım başka biri oldu, tavrı, davranışı, yaklaşımı, lezbiyen eşiyle olan ilişkilerinin iniş çıkışları.. Bu değişiklik en kenarda köşedeki beni dahi değersiz hissettirdi. Kırdı geçirdi arkadaşlığımızı. Değil artık buluşmak, telefon görüşmelerimiz de inanılmaz yormaya yıpratmaya başladı.

Neyse uzun lafın kısası; her geçiş böyle midir? Çok tanımış, tanıklık etmiş, yaşamış birisi varsa buraları komple aydınlatabilir mi?
 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.