tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 06.03.2009

Üye
(278 Puan)

      ÜYELİK KONTROLLERİ:
Merhaba Arkadaslar

Sitemiz Sadece BaYan Arkadaslara Özel bir sitedir Biliyorsunuz ki ama Kız Kardeslerini , Sevgililerini Kamera Karsısına Oturtan Erkeklerde Malesef cıkmaktadir ama Sizler bu konuda Cok duyarli oldugunuz için Hemen Admin nickine sikayette bulunuyorsunuz ve sitede Durmalari en fazla 2 Günlerini Aliyor..

Lezce.Com üyelerinin Burasi Evi Gibidir ve sizlerde Burayi korumak Adına gayret içindesiniz ve Bizler bunun için sizlere Minnettariz. Lütfen süphelendiginiz Adresler oldugu zaman Admin nickine YaDA yöneticiler Linlinden Online olan Editorlerimizi ekleyerek Durumu Anlatabilirsiniz Emin olun Gerekli Bütün işlemler Yapılmaktadir ama Lütfen Fazla Butch görünümlü Arkadaslarimiz için ERKEK ibaresi ile gelmeyiniz :)


Not : www.Lezce.Com Sitemizin ve üyelerimizin Emniyeti Adina Belli Araliklarla Online üyelerin de Onayli üyelerinde Ansizin Kamera Kontrolleri msnlere eklenerek yapılmaktadir. Kamera Acmayan Kamerasi Olmayan üyelerin nickleri Yasakla
nmaktadir.
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 06.03.2009

Üye
(7 Puan)


    gerçekten üstünde durulması gereken bi konu bu. hyr bundan ne zevk alıolar onu da anlamak mümkün deil. bu insanlara sadece zavallı gözüyle bakıyorum artık. acınası yaratıklar (: 
lezce user 10.03.2009

Üye
(2 Puan)


    malesef böyle artniyetli küçük beyinli erkekler mevcut hayatta kendilerini don kişot olarak adlandırıyorlar lezbiyen bir kadını hayata döndürme çabası güdüyorlar sanırım valla biz en güzel hayatı yaşıyoruz bence o arkadaşları birileri hayata çevirmesi lazım nedersiniz 
lezce user 24.04.2009

Üye
(33 Puan)


    iyi de sitede evli olanlar var evli nişanlı vs. bunu sohbet odasında bir op a sordum serbest dedi, anlamadım o zaman güvenliği yok bu sitenin diye düşündüm isteristemez, profillere «ilişki durumu» ibaresi eklenmesi her açıdan faydalı olur diye düşünüyorum daha önce iletmiştim ama dikkate alındı mı bilmiyorum evli nişanlı vs serbestse ne farkı olucak herhangi başka bir siteden onu da anlamadım  
lezce user 25.04.2009

Üye
(278 Puan)


    Sitemizde Evli Lezbiyen Bayanlarda Mevcuttur. Zorla evlendirilmiş , Mutlu Olmayan , Kadına ilgisini Evli olmus Olsada Asla Kaybetmemiş Bayanlar.. Neden Dişlayalim ?

Biz Evli Arkadaslarimizi sitemize Alirken Eş`Lerinin msnlerine yada sitemize girmiceginin Garantisini İstiyoruz. Bizim iyi niyetimizi suistimal ederlerse zaten Uzaklastırılıyorlar.. DışLamak yerıne Biraz da Kazanma iç güdüsü ile Yaşarsak Daha güzel 1 Ortam içinde Olma sansına sahibiz..
 
lezce user 26.04.2009

Üye
(33 Puan)


    ii diosun hoş diosun da dışlamayalım derken fazla içselleştirmişler olayı ailecek.. bana rastlayanların %90 ı ee biz seni ne zaman görcez herkesin beklentisi farklı tabi tatlım vb. modunda dewam edio olaya.. hoş konu çok allengirli; evli olmaz erkek arkadaşı olur ya da hiç söylemez evli ndr kim nerden bilecek o da ayrı bi mevzu.. aman bi rahat verseler artık şu dünyada biz kadınlara  
lezce user 27.04.2009

Üye
(278 Puan)


    Böyle durumlar oldugu zaman Admin nickine mutlaka Mesaj atmalisiniz ki İlgilenebilelim Arkadaslar. 
lezce user 20.05.2009

Üye
(8 Puan)


    UntiLSleeP qüzeL bir konuya değinmi$..Tebrik ediyorum!

Evet biz TürkLer qeneLLeme yapcak oLursak dı$Lamayı seviyoruz..Bence önce çuvaLdızı kendimize , sonrada karşımızdakine batıraLım..NasıL ki Lezbiyen oLduğumuz için bazı kesimLerde bizLer dışLanıyor ve bu oLay bizi çok üzüyorsa, Bilakis evLi arkada$Larımızıda dı$Lamamamız qerektiği düşüncesindeyim..Bence ToLum oLayını qeçtim, OnLarı aramıza kazandıraLım ;)
 
lezce user 20.05.2009

Üye
(8 Puan)


    TopLum oLayını qeçtim, OnLarı aramıza kazandırmaya bakaLım :) [DüzeLtme] 
lezce user 28.10.2014

Üye
(42 Puan)


    Bu konuda biraz tecrübem olduğu kanaatindeyim. Profil resminde bir tanecik çıtır ve emanuel pozunda hatun varsa, bu hatun 20-24 yaşları arasındaysa ve seks için kıvranıyor izlenimi veriyorsa... Üstelik tipinize, yaşınıza falan bakmadan hemen kabul etmişse sizi asıl sizin durup ``lan ne oluyor`` demeniz lazım. Çünkü gerçekten aşk arayan, güzel ve iyi niyetli kızlar, cidden ve gerçekten daha seçici oluyor. Yaş aralığı gözetiyor mesela. Tipinize bakıyor.

Bunun yanı sıra bir de yaşı 40larda olan vamp hatunlar var. Bunlarda da erkek arkadaşlarına daha taze bir çerez sunma takıntısı olabiliyor. Bu nedenle bunlarla buluşmaya giderseniz (hele yatılı falansa); cep telefonu şarjınız full olsun, buluşma yerine en yakın taksi durağının telefonunu alın ve taksi durağına gideceğiniz adresi mutlaka bırakın- ``ben sizi arayıp taksi isteyeceğim ama yeri bulmanız zor olabilir diye adresi krokili veriyorum`` deyin (polis çağırmak olayı çok büyütüyor- taksi çağırır basar gidersiniz işte). Ve yakınlardaki bir otel/pansiyonda mutlaka o gece için oda tutmuş olun. Orada kalmak zorunda kalabilirsiniz. İlk buluşmada (hele yatılı ise) sakın alkol almayın. Ağzı açık hiç bir şeyi içmeyin. Kola içecekseniz kutuda olsun kutuyu siz kendiniz açın mesela. Kolanızı 10 dakika bile yalnız bırakmayın (içine ne konacağını asla bilemezsiniz).
Bir de şartları değiştirin. O sizi falanca mekanda filanca şekilde karşıladı diyelim. Rahatsız olmuşsanız iç güdülerinize güvenin ve mekan değiştirmek isteyin.

Daha da çok - ama internet güvenliği ve bu tür durumlarda da kişisel güvenliğinizi ciddiye alın lütfen.

O melekler her zaman aslen melek olmuyor; bazen şeytanın kızları da güzel bir yüzle sizi kandırabiliyor ki bunu zaten biliyorsunuz. (Mir)
 
lezce user 08.11.2015 01:00:00

Üye
(4 Puan)


    Çok güzel bir yazı olmuş.dikkat edecegim 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.