tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 17.09.2020

Üye
(672 Puan)

      Virüs salgını yakan mı gerçek mi?:
Ay biraz gündemden konuşalım.Direkt giriş yapıciim -Civanlar Cov 18 pardon 19 gerçekten öldürücü ve o kadar bulaşıcı mı? Aranızda mutlaka farklı olarak görüşleri ve bilgileri olanlar vardır. Yapılan araştırmaya göre Türk halkının %11 ‘i virüse inanmıyormuş ,neden,niçin nasıl??? Bu arada bende bayağı mantıksız şeyler olduğunu görüyor duyuyor izliyor oluyorum..n’oluyor dünyada ,bu kaos,karmaşa,korku vs planlı bir senaryo mu???  
 
 
CEVAPLAR
lezce user 17.09.2020

Üye
(672 Puan)


    Adminler şu başlık ve yazım hatalarını bir düzeltirimisiniz size zahmet,forum yapalım azcık ..burada da böyle bir sıkıntı var ne yazık ki düzeltme yapamıyorsunuz helede mobil girince siteye... 
lezce user 18.09.2020

Üye
(672 Puan)


    JOHN D. ROCKEFELLER’İN MASON İNANCINDAN ALINAN METİN

``Tersini yapıyormuş gibi davranırken hayatlarını kısa ve zihinlerini zayıf tutacağız. Bilim ve teknoloji bilgimizi, onların neler olduğunu asla görmemeleri için en ince şekillerde kullanacağız.

Yumuşak metalleri, yaşlanmayı hızlandırıcıları ve uyuşturucuları yiyeceklerine sularına ve hatta soludukları havaya karıştıracağız... Döndükleri her yerde zehirlerle kaplanacaklar.

Yumuşak metaller onların akıllarını kaybetmelerine neden olacak. Desteklediğimiz kurumlar vasıtası ile onlara bu rahatsızlıkları için çare bulacağımıza söz vereceğiz, aksine çare diye ürettiğimiz ilaçlarla onlara daha fazla zehir vereceğiz. Ünlü aktörler ve ünlü sanatçılar tarafından reklamı yapılan ve aslında kimyasal zehir olan hijyen ve güzellik ürünlerini aptallar yüzlerine ve bedenlerine gençlik getireceğine inanarak sürecekler ve derilerinden bu zehirler emilecek, susuz ve aç ağızlarından onların zihinlerini, iç organlarını, üreme kapasitelerini yok edeceğiz. Çocukları sakat ve deforme olmuş olarak doğacak ve bunun sebebini onlardan saklayacağız.

Zehirler, etraflarındaki her şeyde, içtiklerinde, yediklerinde, soluduklarında ve giydiklerinde gizlenecektir. Zehirleri dağıtmakta ustaca olmalıyız çünkü anlayabilirler. Onlara zehirlerin iyi bir şey olduğunu TV’de ki uzmanlarla, güzel animasyonlarla, müziklerle cazip hale getirip öğreteceğiz. Uzman görünümlü adamlarımız onların aldanmasına yardımcı olacaktır. Zehirlerimizi almaları için her yöntemle destekleyeceğiz.

Ürünlerimizi filmde kullanıldığını görecek ve alışacaklar ve gerçek etkilerini asla bilemeyecekler. Doğum yaptıklarında aşılarla çocuklarının kanına zehir enjekte edeceğiz ve aslında aşılarla onlara yardım ettiğimize onları ikna edeceğiz! Mümkün olduğu kadar erken yaşlardan başlayacağız, zihinleri gençken çocukları en çok sevdikleriyle, tatlılarla, şekerlerle zehirleyeceğiz.

Dişleri çürdüğünde onları zihinlerini öldürecek ve geleceklerini çalacak metallerle dişlerini dolduracağız. Öğrenme yetenekleri etkilendiğinde, onları daha da hasta edecek ve başka hastalıklara yol açacak ilaçlar vereceğiz ve oluşan bu yeni hastalıklar için yeni ilaçlar üretip onlara vereceğizki yeniden hasta olsunlar. Gücümüzle onları uysal ve zayıf hale getireceğiz. Depresif, yavaş ve obez olacaklar ve yardım için bize geldiklerinde onlara daha fazla zehir vereceğiz.

Dikkatlerini paraya ve ekonomiye odaklayacağız, böylece asla iç benlikleriyle bağlantı kurmaya vakitleri kalmayacak. Onları cinsellik, zevkler ve video oyunlarıyla oyalayacağız ki hiçbir zaman herkesin birliği için bir araya gelemesinler. Akılları bize ait olacak ve dediğimiz her şeye itaat edecekler. Reddederlerse, beyin kontrolü yapan teknolojiyi uygulamanın yollarını bulacağız.
Korkuyu silahımız olarak kullanacağız.

Hükümetlerini biz kuracağız ve onların içinde muhalefetleri de biz tesis edeceğiz. Her iki tarafa da biz sahip olacağız. Hedefimizi her zaman saklayacağız ama planımıza aralıksız devam edeceğiz.

Bizim için çalışacaklar ve biz onların emeğinden çalarak zengin olacağız.

Ailelerimiz asla onların ailelerine karışmayacak. Kanımız saf olmalıdır.

Bize karşı geldiklerinde birbirlerini öldürmelerini sağlayacağız. Onları dogma ve din yoluyla birbirlerine düşman ve ayrı tutacağız. Hayatlarının tüm yönlerini kontrol edip onlara ne düşüneceklerini ve nasıl düşüneceklerini söyleyeceğiz. Onlara hissettirmeden yol göstereceğiz ve kendi kendilerine karar verdiklerine inanmalarına izin vereceğiz.

İhtilaflarımız aracılığıyla aralarında düşmanlığı körükleyeceğiz. Aralarında bir ışık parladığında, onu alay, karalama, iftira veya ölümle yok edeceğiz ki bize en çok bu yakışır. Kalplerini parçalayıp kendi çocuklarını öldürmelerini sağlayacağız. Bunu en önemli silahımız olan nefreti kullanarak, ve en iyi arkadaşımız olan öfkeyi kullanarak başaracağız. Nefret onları tamamen kör edecek ve çatışmalarında liderleri olacağımızı asla göremeyecekler.

Birbirlerini öldürmekle meşgul olacaklar. Bize karşı olduklarını gördüğümüz müddetçe kendi kanlarında yıkanacaklar ve komşularını öldürecekler.

Bundan çok yararlanacağız, çünkü bizi görmeyecekler, çünkü bizi göremeyecekler.

Savaşlarından ve ölümlerinden zenginleşmeye devam edeceğiz. Nihai hedefimize ulaşılana kadar bunu tekrarlayacağız. Onları korku ve öfke içinde yaşatmaya devam edeceğiz, onlara yanlış imaj ve haberler vereceğiz. Bunu başarmak için sahip olduğumuz tüm araçları kullanacağız. Araçlar çalışmaları ile sağlanacaktır. Onlara kendilerinden ve komşularından nefret ettireceğiz.

Hepimizin bir olduğumuza dair ilahi gerçeği her zaman onlardan saklayacağız. Asla bilmemeleri gerekiyor! Farklılıkların bir illüzyon olduğunu asla bilmemeliler, her zaman eşit olmadıklarına inanmalıdırlar. Damla damla, adım adım hedefimize ilerleyeceğiz. Onları kontrol etmek için topraklarını, kaynaklarını ve servetlerini devralacağız. Sahip oldukları küçük özgürlüğü çalacak yasaları onlara kabul etmeleri için onları kandıracağız. Onları sonsuza kadar esir edecek, onları ve çocuklarını borç içinde tutacak bir para sistemi kuracağız.

Onların uyanışlarını yasakladığımızda onları cinayetle suçlayacağız ve dünyaya farklı bir hikaye sunacağız çünkü tüm medyanın sahibi biz olacağız. Medyayı, bilgi akışını ve onların duygularını bizim lehimize kontrol etmek için kullanacağız. Bize karşı ayaklandıklarında, onları böcekler gibi ezeceğiz, çünkü böcekten dahi daha güçsüzler. Bununla ilgili bir şey yapmaktan aciz olacaklar.”
 
lezce user 18.09.2020

Üye
(672 Puan)


    Yukarıdaki uzun alıntıyı okuyan zaten konu ve konuları anlayacaktır ayrıca meraklısına hiçte uzun gelmeyecek bu alıntıcık ;)) 
lezce user 19.09.2020

Üye
(572 Puan)


    Bu alıntıcık hangi yıllar içinde planlanmış bunu anlamadım? 
lezce user 19.09.2020

Üye
(572 Puan)


    Seda Sayan`da bu millete noluyor?Yediklerine,içtiklerine bir şey mi katılıyor demişti.Ama bu 5 yıl`dan fazla oldu.Alıntıyı paylaşıp yayınlamasına yardımcı şahısı merak ettim. 
lezce user 20.09.2020

Üye
(672 Puan)


    Mark Zuckerberg’in , David Rockefeller’in torunu diye biliniyor..bu tür paylaşımları sosyal medyada internette her yerde görebilirsin. 5 yıllık bir şey değil bu gizli güçlerin varlığı bilinen. 1100 lü yıllardan tapınak şövalyeleri ile bugünlere gelen ilginç gizemli bir konu... 
lezce user 22.09.2020

Üye
(672 Puan)


    şimdi konu uzun ve bayağı detaylı. bahsettiğim gizli örgüt İlluminati. dünyayı yöneten
en zengin 7 aile ve bunlar yahudi mason olarak tarif edilebilir.
kim bunlar dersek sırası ile ;

1. Rockefeller Ailesi

3 trilyon dolar nakit paralarının olduğu söylenen aile Dünya ile alakalı tüm komplo teorilerinde isimleri geçiyor.
Petrol devleri.
2. Dünya Savaşı`nda iki tarafa da yardım ettiler.
Dünyayı yönettiği söylenen aileler için en meşhuru.

2. Rothschild Ailesi

Rockefeller isminden sonra en çok bu sülalenin adı zikredilir.
Köklü bir aile Dünyanın herhangi bir yerinde savaş varsa kesin bunlar başlatmıştır şeklinde bir inanış yaygın.

3. Morgan Ailesi

Bankacılık sektörünü kontrol ettiği söylenen aile.
Ailenin kurucusu John Pierpont Morgan İç Savaş sırasında silah satıcılığıyla ticarete atıldı.
Şu an ABD politikasında söz sahibi ailelerden biri olarak görülüyor.

4. Baruch Ailesi

Üstteki üç aileye göre fakir ancak daha etkili bir aile olduğu söylenir.

Atom bombasının ortaya çıkışından soğuk Savaş`a kadar her olayda parmakları var.
5. Windsor Hanedanlığı

Bildiğiniz İngiltere Kraliyet Ailesi. Aslında gayet naif ve mütevazı insanlar gibi duruyorlar.
Ancak, gizli işler çevirdiklerine dair pek çok komplo teorisi de mevcut.
6. Murdoch Ailesi

Temelleri Avustralya`da atılmış bir medya devi aile Fox`un sahipleri.
Gerçi, birçok varlığı Disney`e sattılar. Belki de artık dünyayı yönetmekten bıkmışlardır.
7. Oppenheimer Ailesi

Afrika`nın altınını, elmasını sömüren aile
Elmas gibi aslında nadir olmayan bir madenin bir şekilde değerli olmasını sağlayan aile
 
lezce user 22.09.2020

Üye
(672 Puan)


    yime virüs ile ne alaka kardeşim denilecek olursa,
malum yahudiler kendilerini özel tek ırk olarak kabul etmişlerdir.
onlar ve diğerleri olarak insanlar ikiye bölünmüştür.
efendileri ve köleler!
burada köle basit aşağılık ırklarız bizler
ve bizden önceki sonraki nesillerimiz...
yani daha öncesi ve asırlardır süregelen bu topluluk
biz basit aşağılık ırkı yönetir ve kullanır,işi bitincede
yok eder hiç düşünmeden ve acımadan.
kesinlikle ön plana çıkmazlar.
şeytanın soyundandırlar.

yine virüs kısmına gelecek olursak
korona onların işidir.
dünya nüfusu çok artmıştır ve 500 milyona indirlmelidir.
konu ile alakası buradan geliyor...
 
lezce user 26.09.2020

Üye
(572 Puan)


    Bu kadar uzun süre beklemeleri ilginç değil mi? 
lezce user 27.09.2020

Üye
(672 Puan)


    bigbaby virüs için mi sordun sorunu,yani bu kadar uzun süre beklemeleri konusunu ?
 
lezce user 28.09.2020

Üye
(572 Puan)


    Evet,virüs için sormuştum.:)Nüfusun bu kadar fazla yoğunlaşmasını istemiyorlarsa teknolojiyi kullanıp sınırlayabilirdi.Yani teknolojiyle 5 sene içinde nüfus misal 60 milyon olcak diye.Bu virüsü yaratmak için 10,20 veya 30 sene önce olabilirdi. 
lezce user 28.09.2020

Üye
(572 Puan)


    Bi tuhaflıkta virüs yaratılıyor ama çözümü bulunamıyor.Bu Japonlar alem ya :)) Kendilerini temize çıkarmak için sadece kendi vatandaşını değil doğal olarak tüm dünyaya yaydı.Bu gidişle savaş;silahmış uçakmış gerek kalmadı. 
lezce user 29.09.2020

Üye
(672 Puan)


    kim diyor ki bekliyorlar yapmadılar diye ?
konunun başında 1100 ler deki tapınak şövalyelerinden bahsetmiştim,o belgeseli izleyen ,ortadoğunun neden bu kadar önemli olduğunu, bankacılık sisteminin nasıl ortaya çıktığını,ülkelerin nasıl taa o zamanlardan krallık olduğu zamanlardan borçlandırıldığını vb bir çok sorunun cevabını az buz öğrenir.. ..................
VE VİRÜSÜN ÇÖZÜMÜ OLMADIĞINI YİNE KİM SÖYLEDİ Kİ .)) savaşlar artık topla tüfekle olmuyor,işin içinde DSÖ de var! İLGİSİ OLANLAR GAYET İYİ BİLİR MEDYA BASIN HER ŞEY O OLUMUNUN ELİNDEDİR VE İSTEDİKLERİ GİBİ TOPLUMLARDA ALGI YARATIP YÖNLENDİRİRLER !
 
lezce user 29.09.2020

Üye
(672 Puan)


    Şöyle ki onlardan habersiz hiç bir ülke kurulamaz hiç bir hükümet onlardan habersiz adım atamaz
ki dünya üzerindeki ülkelerin siyasileri onların emrindedir.
sanat dünyası ki örnek verecek olursak madonna,eminem,lady gaga,shakira,michael jackson,
rihanna aklınıza gelebilecek her ünlü onların elinde !
Çocukluktan başlanıyor çizgi filmlerdeki hollywood fimlerinde (sinema dünyası da onların)
müzik şarkı sözleri videoklipler vs deki subliminal mesajları (bilinçaltı mesaj)
duydunuz mu hiç ?
Dinleri,dinsizliği çok güzel kullanıyorlar.
Bu arada kendilerine tabi olan kişiler ayrılmak istedikerinde yok ediliyor!
Örnek EMİNEM bir ara dünyayı kasıp kavuruyordu,küfürlü şarkı sözleri ile,
Eminem çocuğu olunca ayrılma istiyor iddalara göre bu oluşumdan
fakat başına olmadık işler geliyor ,en yakın arkadaşı öldürülüyor gözünün önünde,
hatta Lady Gaga ile ödül töreninde aralarında geçen gizli tehdit
mesaj görüntüleri var ki yime bilen bilir.
Şarkıcı EMİNEMİN Dehşet dolu bakışlarını dileyen googladan arayıp izleyebilir.
Eminem doludizgin giderken kariyeri birden tepetaklak oldu.
Yine whitney Houston ,Amy Winehouse unda içinde bulunduğu dünyaca ünlü
şarkıcı ve sanatçılar iddalara göre ayrılmak istedikleri için öldürüldüler ama
uyuşturucu,intihar vb ölüm şekilleri ile üstleri kapatıldı oluşum tarafından.
Heleki Amy Winehouse ölümü araştırıldığında çok ürkütücü detaylar çıkmıştır ortaya.
Keza michael jackson bu oluşumdan kurtulmak için öldü oyunu oynamıştır iddaları ve
çok güçlü kanıt ve görüntüleri vardır...
 
lezce user 29.09.2020

Üye
(672 Puan)


    H.A.A.R.P iklim silahi...
ABD Savunma Bakanı William Cohen: “Bazılarının, elektromanyetik dalgalar yolu ile iklimleri değiştirme, depremler yaratabilme,
volkanları harekete geçirebilme yeteneğine sahip silahlar geliştirdiğini biliyoruz.” (1997, Georgia Üniversitesi,
“Terörizm, Kitle İmha Silahları, Kitlesel İmha ve ABD Stratejisi” Konferansı)

17 Ağustos 1999 Gölcük depremi
ve yaklaşık 20 gün önce ABD`nin Montana ve Colorado eyaletlerinde birçok şehirde
sıcaklıkların bir kaç saat içinde 30-33 derece bir den düşmesi olayı ki
doğal sıradan bir durum değil ,bu bağlantılarını şöyle bir araştrmanızı
öneririm...
kimileri için tüm bunlar komplo teroisinden öte bir şey değil
ama bir o kadar da açık net deliller yabana atılacak kadar uydurma değil..
bu kadar tesadüf olmaz denilecek cinsten.
yine işin ardında kim ya da kimler var tahmin etmeye gerek yok.
çook derin ,uzun, sürükleyici konular olaylar var yani :)) NASIL BİR OYUN VEYA HER NE İSE O ŞEYİN İÇİNDE İSEK UFACIK UFACIK ÖRNEKLER VERİYORUM İŞTE, ;))
 
lezce user 30.09.2020

Üye
(572 Puan)


    Sanatçılar konusunda detaylı bilgim yok ama doğa olayları bana inandırmadı.Deprem için komplo Gölcük dahil bir çok yer etkilendi.Tek fay hattı değil.Araştırmalar karşılaştırılarak yapılmalı ki sonuçlar inandırıcılık kazansın.Tarihte kalan geçmiş savaşlar hep ülkelerde farklı din,dil vs. hep gizli bir düşmanlık yaratmıştır.Bu yüzden zaman zaman geçmişe mazi geleceğe niyazi denir.Her ülke birbirine çamur atar.Siyasal güç böyle kazanır.Ama bir ülkeyi güçlü gösteren gerçekleri kabul etmesidir.Erdemlik yapılan hatay ı kabul etmektir. 
lezce user 01.10.2020

Üye
(672 Puan)


    iklim silahları var bence. şuraya baksana Bugün 1 Ekim ve bulunduğum Şehir de hava sıcaklığı 23 derece 30 dereceye kadar çıkıyor.Temmuz sıcaklıkları var yahu. normal şartlarda 10 derece vs olması gerekirdi bu ay ve kar yağışı olurdu ufak ufak,bu olay tesadüf mü ? Bence hayır değil . Bill Gates efendim bilmem kaç yıl önceden öngörü yapmış virüsü ve iklim değişiklerini merak eden açıklamalarını arar bulur ! Şimdi Biil Gates Abimiz müneciim b.ku mu yedi de böyle öngürüyor olacakları ,sen ben niye yapmıyoruz ? Neyimiz eksik 6. hissimiz mi Kristal küremiz mi :)  
lezce user 01.10.2020

Üye
(672 Puan)


    Elon Musk diye biri var Tıpkı Bill Abimiz gibi çalışıp çabalayarak ve aniden büyük servet yapıp dünyanın yörüngesine 2020 itibari ile 12.000 uydu yerleştirmiş olması gerekiyor.. Yaz aylarında dünyanın bir çok ve ülkemizin bazı şehirlerinde görüldü bu uydu toplulukları. Adamlar uyduları ile takımyıldız kümesi oluşturmuşlar yukarıdan bizlere sellektör yapıyolar dilediklerinde ve biz iklim değişikliği yapamazlar diyoruz .. Ahh bizler uyurken millet boş durmuyor ki, asla asla deme diye bir deyim vardır bilirsiniz değil mi,genetiğimizle top gibi oynuyorlar bunlar ve dahasını yapamazlar mı diyorsunuz ?  
lezce user 01.10.2020

Üye
(572 Puan)


    Bir ara Amerika yer altından füze atıyorlar dediler.Bazen youtube ve bazı internet siteleri bana garip geliyor.Kutuplardaki buzulların erimesi fabrika sanayilerinin leş sularından ve dumanlarından da kaynaklı.Denizin de gemilerden atılıp dökülen ve genel anlamda insanların ne bulduysa denize attığı bir dünyada bence sadece Yunanistan,Amerikan vs.diye şutu tek tarafa atmak enteresan gelir.Bu virüs Japonya gibi aslında Türkiye için de yaradı.Bizim memleket zaten istek üzerine 5 çocuk yapmaya çok meraklıydı üstüne Suriye ve Afganistan gibi insanları da aldık.Farklı kültür ve inançlara saygım var.Ama kendine zor yeten bir ülkenin başına taş yaptırmaktan başka bir işe yaramadı.Haber kanalları da dahil.Aslında eski zamanda yaşamayı daha çok isterdim.Çünkü virüs için Amerika diye g..lerini yırttı çoğu kanal Japonya çıktı.O yüzden sosyal ağda bile artık karalama kampanyası çok bu gidişle çok eskilere gidip karşılaştırma araştırma yapcam.Çünkü tek ağızdan yapılan birbirine ters giden ülkelerin düşüncelerini sevmiyorum. 
lezce user 01.10.2020

Üye
(572 Puan)


    Taş yağdırmak diyecektim. 
lezce user 01.10.2020

Üye
(672 Puan)


    japonya açıklaması nerden geldi haberim yok ondan. Çin ve ABD kaynaklı yarasa üstüne atılmış insan eli ile
Laboratuvar da geliştirilmiş kimyasal savaş diye biliyorum ki sadede bu şekilde de değil. iddaların biri bu.
 
Sayfalar:  1 2  [Sonraki >>]


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.