tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 16.06.2009

Üye
(278 Puan)

      Yaşamın Kıyısında :
Emekli bir dul olan Ali, yalnızlığını paylaşacağı bir insan ararken fahişelik yapan Yeter ile tanışır. Para karşılığı kendisine hayat arkadaşlığı yapmasını öneren Ali`nin bu teklifini, Alman Dili Ve Edebiyatı profesörü olan oğlu Nejat hiç olumlu karşılamaz. Nejat için Yeter`in mesleği kabul edilemezdir.

Yeter`in asıl amacının Türkiye`de üniversitede okuyan kızını rahat ettirebilmek olduğunu anlayan Nejat, Yeter`e karşı daha sıcak duygular beslemeye başlar. Yeter`in beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetmesi üzerine kızı Ayten`i bulmaya Türkiye`ye gitmeye karar veren Nejat`ın hayatında bambaşka bir pencere açılacaktır.

Bilmediği tek şey ise, siyasi eylemci Ayten`in kaçak olarak Almanya`ya gitmiş olduğudur. Nejat`ın tahmin ettiği zamanda ve şekilde olmasa da, bir gün tüm bu karakterlerin yaşamları beklenmedik bir şekilde kesişecektir..


Filmi Temin etmek için UntiLSleeP nicki ile gorusebilirsiniz yada Ayrinti fotograflarini gormek için http://lezbiyenfil
m.blogcu.com Adresine girebilirsiniz..
 
 
 
CEVAPLAR
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.