Haber | Avşar: Kızım ‘Eşcinselim’ derse karşı çıkmam, başımın üstünde yeri var

Avşar: Kızım ‘Eşcinselim’ derse karşı çıkmam, başımın üstünde yeri var


Hülya Avşar, Murat Boz'un önce röportaj verip daha sonra iptal ettiği, Türkiye'nin ilk gay magazin dergisi 'Gaymag'e konuştu“Zehra, ‘Eşcinselim’ derse; evladımdır, başımın üzerinde yeri vardır” diyen Hülya Avşar, Murat Boz’un önce röportaj verip daha sonra iptal ettiği Türkiye’nin ilk gay magazin dergisine konuştu. Avşar eşcinsellerin kıvrak zekalı olduklarını söyleyerek “Herkesi insan olarak görüyorum, ‘gay’ diye ayırmıyorum. Asistanım eşcinsel; akıllı ve kıvrak zekaya sahip oluyorlar. Onlarla vakit geçirmekten zevk alıyorum” dedi.
‘Gezi olaylarından sonra her şey değişti’

Avşar, eşcinsellerin bir taraftan da tehlikeli olduklarına inandığını belirterek “Tehlikeli olduklarına da inanıyorum bir taraftan... Onların canını yaktığınızda, bulunduğunuz yeri terk etmenizde fayda var” dedi.

Gezi eylemlerinden sonra eşcinsellerin yürüyüş yapıp haklarını aradıklarını belirten Avşar, “Özellikle Gezi olaylarından sonra her şey farklı olmaya başladı. Yürüyüş yapıp hakkınızı arayabiliyorsunuz. Pek çok yerde eşcinsel çalışana rastlıyorum. Bazıları ise seçtikleri hayat şekli ve yaptıkları hatalar yüzünden eziliyor” diye konuştu.
‘Hiç garip gelmiyor’

Avşar, eşcinselliğin kendisine garip gelmediğini belirterek “Zehra, ‘Eşcinselim’ derse; evladımdır, başımın üzerinde yeri vardır. Hiç garip gelmiyor bana, olayı büyüteceğimi düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.


Kaynak: http://t24.com.tr


Haber Tarihi : 26.07.2014
Haber Editörü : UntiLSleeP
  «« GERi
Bu haber 149823 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

avşar kızı yine yapmış yapacağını,zaten her zaman rüzgar ne taraftan eserse o tarafta oldu ciwan hacoyla düet yapıp rant sağlamalar,şimdi de eşcinsellerin yanındaymış gibi görünmeler şaşırmadım açıkçası...
Yazan: Lezce Üyesi

Yani sonuçta evladı başından atacak değil ya : )
Yazan: Lezce Üyesi

Eşcinsel`iğin sonradan bir şey olduğuna inanmıyorum o yüzden garipsenecek veya dışlanacak bir şey olduğunuda sanmıyorum. Biz eşcinsellere anormal bir şey gibi bakan insanlara sürekli aynı cümleyi kuruyorum çoğu zaman Bir gün herkes Eşcinsel olacak. Kabullenin Her yerdeyiz. :)
Yazan: Lezce Üyesi

Kendi bisex. Cok normal böyle düşÃ»nmesi.
Yazan: Lezce Üyesi

Karsi cikabilecegin bir durumu yok zaten. Tercih soz konusu olsa tamam bolye bir baslik atilabilir. Yonelimlerimiz bu sekilde gostermleri yanlis. Kizimin yaninda olurdum tarzinda bir baslik belirtilse daha anlamli olurdu. Karsi cikmazmis salak
Yazan: Lezce Üyesi

Normal olan , yani olmasi gereken birsey icin Avsar`i övmeyecegim... fakat bunlari kameralarinin karsisinda dedigi icin minnettarim ona... her ne oluyorsa.. sustuklari icin sustugumuz icin olmuyor mu ?
Yazan: Lezce Üyesi

kızın öyle değilken atıp tutmak kolay. kaç anne- baba sanatçı bile olsa çocuğunun arkasında durmuş ki bu konuda. bazı eşcinsel sanatçılar bile kendilerini kabullenemiyorken sanat dünyasından böyle yürekli biri çıkması zor.
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
“Sevdiğim insanın cenazesine bile gidemiyorum”
Genç sporcudan kahreden haber!
10 Binler yürüdü, İstiklal caddesi yerinden oynadı
Hormonlu Siyasette Açık Ara Erdoğan Birinci
Onur Haftası Programı Açıklandı: Sen Yoksan Çok Eksiğiz!
Lezbiyen vekile Viyana Onur Yürüyüşü’nde saldırı!
Boğaziçi Köprüsü’ne Gökkuşağı Bayrağı Asıldı
ANTALYA PEMBE CARETTA LGBTQ ANTALYA 2014 ONUR HAFTASI ETKİNLİKLERİ
LGBTİ Onur Haftası: Haydi “Temas” Etmeye!
Senin Hormonlu Domates Adayın Kim?