Haber | Erkek kılığına girip genç kızla seks yaptı

Erkek kılığına girip genç kızla seks yaptı


ABD'de bir 24 yaşındaki kadın kendini genç erkek gibi gösterip 15 yaşındaki bir kızla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle 30 yıl hapisle yargılanıyor
Massachusetts eyaletinde yaşayan Carissa Hads, yakalandığında pantolonunun önündeki özel cepte ten renginde yapay bir penis ele geçirildi. Hads'ın bu yapay penisle kurbanı ile ilişkiye girdiği belirtildi.

İnternet sitesinde kendisini genç bir erkek gibi tanıtan Hads'ın bu yolla küçük kızı tuzağa düşürdüğü iddia edildi.

Savcılıktaki iddialara göre Hads, James Puryear Wilson adını kullanarak kendini 17 yaşında bir erkek gibi tanıttı ve 2010 yılı ekim ayında bir internet sitesinde bahsi geçen genç kızla tanıştı. Aynı adla Facebook ve MySpace'te de sayfa açan Hads, Massachusetts, Quincy'de yaşadığını belirtti. Kurban ise Batı Virgina'da yaşıyordu.

'İLİŞKİ SONRASI YAPAY PENİSİ PANTOLONUNA SOKUYORDU'

Hads'ın iletişim kurmak için küçük kıza cep telefonu ve tablet bilgisayar gönderdiği de belirtildi. Aralık 2011'de ilk kez buluşan kadın ve genç kızın cinsel ilişkiye girdiği belirtildi. İkinci buluşmada genç kızın evine giden Hads burada bir hafta kaldı ve cinsel ilişikiye girdiler.

Genç kız, kendisiyle irtibata geçen ajanlara "Cinsel ilişkiye girdiğinde 'Wilson'u hiç çıplak görmediğini, cinsel ilişki sırasında sürekli penisini tuttuğunu ve ilişki sonrası hemen pantolonuna soktuğunu" anlattığı ifade edildi.

İzlendiğinden habersiz olan Hads, üçüncü buluşmaya hazırlanırken yakalandı. Hads suçlu bulunursa 30 yıl hapis cezası alabilir.

GAZETEPORT

Kaynak: aksam.com.tr (Haber bilgisi için ALTI2 nickli arkadaşımıza teşekkur ederiz)


Haber Tarihi : 14.06.2012
Haber Editörü : UntiLSleeP
  «« GERi
Bu haber 154129 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

Yapayla Gerçeği nasıl ayırd edememiş ben onu anlamadım
Yazan: Lezce Üyesi

15 yaşındaki bir çocuğa zorla bir şeyler yaptı dese 30 değil 100 olsa yeri de kız da istemiş ki.O yaşta böyle biri olmasa gerçekten bir erkek olsa hamile kalacaktı. Ona ne diyorsunuz? Geçin hanımlar geçin böyle şeyleri. Herkes kendine baksın.
Yazan: Lezce Üyesi

Bu bir tecavüz değil. Burada erkeklerin kendi zevkleri doğrultusunda kadını aşağılaması söz konusu değil. Sadece yaşı küçük bir kıza onun isteği doğrultusunda yaşatılan bir tür seks... Yaşatan kişinin erkek olmayışının cezalandırılmak istendiğini düşünüyorum. Kendini olduğundan farklı göstermeyi, erkekleri taklit etmeyi asla doğru bulmamakla beraber , Bunlar için istenen 30 yıl gibi bir ceza aslında o kişilere değil eşcinselliğe verilmektedir. Son olarak şunu söylemek istiyorum, iki kişinin karşılıklı ve özgür iradeleriyle istedikleri hiç bir şey sapıklık değildir. Bunu da en iyi bizler biliyoruz.
Yazan: Lezce Üyesi

erkeklerden farkınız olsun yahu, bu ne iğrençliktir. 15 yaşında biri daha çocuk ya. nası bi nefis anlamış değilim, kesin rahatsız biri.
Yazan: Lezce Üyesi

Beter olsun 30 yıl bile az . 15 yaşındaki çocuğa yaptıklarına bak reziLLik ...
Yazan: Lezce Üyesi

uffff bunlar da baya uzattilar ya boyle abuk sabuk haberlerlen.. kiz bunu yaptiysa yapsin...!!!
Yazan: Lezce Üyesi

Bu nasil bir yaratiktir Allahin sapigi !!!
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
Erkek Oldu ve Evlendi
2012 Hormonlu Domates Oylaması Başladı!
En marjinal dizi yıldızı
"Cinsel Yönelim Haksız Tahrik Değildir"
Bugün, Eşcinsel Hakları Günü
Lezbiyen çift, 4'üz sahibi oldu
Lady Gaga: Gelecekte gibiyim
Fethiye'de evlendiler!
Eşcinseller ona bayılıyor!
Eşcinsel Lise Öğrencisi Arkadaşları Tarafından Dışlandığı için İntihar Etti!