Rüzgar Erkoçlar: Ben yaşamayı seçtim!
cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen oyuncu rüzgar erkoçlar, armağan çağlayan'ın youtube'da yayınlanan 'gör beni' programına konuk oldu. yaşadığı zor günleri anlatan erkoçlar programda ilk kez ameliyat sürecini anlattı. rüzgar erkoçlar’ın cinsiyet ve adı da dahil olmak üzere hayatında..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Football Manager Tarihinde İlk Kez Kadın Futbol Takımları da Yer

kadın futbol takımları nihayet football manager’a dahil edilecek. geliştirici sports interactive ve yayıncı sega, takımları seriye eklemek için yıllık bir proje üzerinde çalışmaya başladı. henüz kesin bir tarih olmasa da kadın takımlarını bir an önce eklemeyi hedefliyorlar. dahası, kadın ta..
Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çıktı

indya moore, tommy hilfiger’ın yeni non-binary koleksiyonunu tanıttı. tommy hilfiger’ın gigi hadid, lewis hamilton ve hatta rafael nadal dahil olmak üzere çok ünlü isimlerle dolu bir ortaklık geçmişi var. şimdi, pose süperstarı indya moore, summer pre-fall ’21 cinsiyetsiz koleksiyonu için tomm..
Fransa lezbiyen çiftlere ve bekar anne olmak isteyenlere tüp bebek tedavisini yasallaştırıyor

fransa, bekar kadınların ve lezbiyen çiftlerin tüp bebek ve sperm, yumurta bağışı yoluyla hamile kalmalarına izin vermeye hazırlanıyor. bu konuda hazırlanan tasarının, cumhurbaşkanı emmanuel macron'un lideri olduğu İlerleyen cumhuriyet partisi'nin kontrolündeki ulusal meclis'in onayıyla yasalaşması ..
Lezbiyen çift: Haklarımızın korunduğu bir yer istiyoruz

lezbiyen çift eda burcu şenel ve ece pişirici, konuk oldukları +90 youtube kanalında yaşadıkları zorlukları ve talep ettikleri hakları anlattı. homofobiyle mücadelenin önemine dikkat çekilen videoda, çift hukuki haklara sahip olmak istediklerini ifade etti. youtube’da farkındalık yaratmak amacıyla ..
“The L Word: Generation Q” 2. sezon geliyor

shane saçını unutanlara müjde: “the l word: generation q” 2. sezon prömiyer tarihi belli oldu 2004 – 2009 yıllarında tüm dünyayı “lezbiyen drama” ile kasıp kavuran “the l word”, “shane saçı”, “eşcinsel brownie” gibi kavramları hayatımıza katmış; planet’in müdavimleri izleyenleri lgbtİ+ karakter ç..
Google’dan Onur Ayı

google’da onur ayı araması yapanları lgbtİqa+ bayraklarından konfeti bekliyor. stonewall direnişi’nin yıl dönümü olan 28 haziran’da son bulacak olan onur ayı dün başladı. google, arama motorunda onur ayı araması yapanları için lgbtİqa+ bayraklarından konfetiyle karşılıyor. İngilizce-türkçe ar..
Almanya'nın bir köyündeki lezbiyen papaz çift

ellen ve stefanie radtke evli bir lezbiyen çift. her ikisi de protestan kilisesi‘nde papaz ve bir youtube yıldızı. çift üç yıl önce almanya’nın aşağı saksonya eyaletindeki eime köyüne atandı. köydeki cemaat ya lezbiyen papaz çifte onay verecek ya da bir süre daha papazsız kalacaktı. şimdi 3 yıl önce..
ABD’nin yeni başkanı Joe Biden kamu kurumlarında cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği temelli ayrımcılığa karşı kararname yayınladı.

abd başkanı joe biden, göreve geldiği ilk gün federal hükümet kamu kurumlarında, iş yerinde cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği temelli ayrımcılık yapılmamasını sağlayacak bir kararname çıkardı. bu kararın özel sektördeki ayrımcılıkların önüne geçmesi de bekleniyor. biden, göreve geldiği ilk gün,..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1229