Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları
türkiye milli kadın voleybol takımı'nın başarılı oyuncusu ebrar karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken dw türkçe sporda homofobiyi inceledi. 21 yaşındaki voleybolcu ebrar karakurt, a milli kadın voleybol takımı'nın 2020 tok..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun

adalet bakanlığı, kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin anayasa mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun olduğunu savundu. adalet bakanlığı, boğaziçi üniversitesi'ndeki sergide kabe görselinin yere serildiğ..
Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan Denizi Adaları’nda kurulan ‘Gay ve Lezbiyen Krallığı’ şaşkınlık yarattı

tarih boyunca birçok ulus ve devler kuruldu. bu devletler kimi zaman savaşlarla kimi zaman ise yönetim şekilleri nedeniyle yıkılarak tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. sizler için gay ve lezbiyenlerin cinsiyetçilik kalıplarını yıkmak için avustralya’da kurdukları mikro bir ulustan söz edeceğiz. m..
Rüzgar Erkoçlar: Ben yaşamayı seçtim!

cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen oyuncu rüzgar erkoçlar, armağan çağlayan'ın youtube'da yayınlanan 'gör beni' programına konuk oldu. yaşadığı zor günleri anlatan erkoçlar programda ilk kez ameliyat sürecini anlattı. rüzgar erkoçlar’ın cinsiyet ve adı da dahil olmak üzere hayatında..
Football Manager Tarihinde İlk Kez Kadın Futbol Takımları da Yer

kadın futbol takımları nihayet football manager’a dahil edilecek. geliştirici sports interactive ve yayıncı sega, takımları seriye eklemek için yıllık bir proje üzerinde çalışmaya başladı. henüz kesin bir tarih olmasa da kadın takımlarını bir an önce eklemeyi hedefliyorlar. dahası, kadın ta..
Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çıktı

indya moore, tommy hilfiger’ın yeni non-binary koleksiyonunu tanıttı. tommy hilfiger’ın gigi hadid, lewis hamilton ve hatta rafael nadal dahil olmak üzere çok ünlü isimlerle dolu bir ortaklık geçmişi var. şimdi, pose süperstarı indya moore, summer pre-fall ’21 cinsiyetsiz koleksiyonu için tomm..
Fransa lezbiyen çiftlere ve bekar anne olmak isteyenlere tüp bebek tedavisini yasallaştırıyor

fransa, bekar kadınların ve lezbiyen çiftlerin tüp bebek ve sperm, yumurta bağışı yoluyla hamile kalmalarına izin vermeye hazırlanıyor. bu konuda hazırlanan tasarının, cumhurbaşkanı emmanuel macron'un lideri olduğu İlerleyen cumhuriyet partisi'nin kontrolündeki ulusal meclis'in onayıyla yasalaşması ..
Lezbiyen çift: Haklarımızın korunduğu bir yer istiyoruz

lezbiyen çift eda burcu şenel ve ece pişirici, konuk oldukları +90 youtube kanalında yaşadıkları zorlukları ve talep ettikleri hakları anlattı. homofobiyle mücadelenin önemine dikkat çekilen videoda, çift hukuki haklara sahip olmak istediklerini ifade etti. youtube’da farkındalık yaratmak amacıyla ..
“The L Word: Generation Q” 2. sezon geliyor

shane saçını unutanlara müjde: “the l word: generation q” 2. sezon prömiyer tarihi belli oldu 2004 – 2009 yıllarında tüm dünyayı “lezbiyen drama” ile kasıp kavuran “the l word”, “shane saçı”, “eşcinsel brownie” gibi kavramları hayatımıza katmış; planet’in müdavimleri izleyenleri lgbtİ+ karakter ç..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1232