Nintendo'dan eşcinsel oyun karakterine ret
japon elektronik şirketi nintendo, "tomodachi life" adlı oyunda kullanıcıların eşcinsel karakterler kullanmasına izin vermiyor. japonya'da rağbet gören ve önümüzdeki ay abd ile avrupa'da oyun meraklılarına sunulması beklenen oyunda 'gey karakterlere' izin verilmesi için bir kampanya başlatılmıştı..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Cameron Diaz: ''Bir kadınla birlikte oldum''

ünlü oyuncu cameron diaz, katıldığı televizyon programında tüm soruları çekinmeden yanıtladı. 'ah mary vah mary' ve 'charlie'nin melekleri' filmlerinin yıldızı abd'li oyuncu cameron diaz, geçtiğimiz gün konuklarına sorduğu sıra dışı sorularla ünlü andy cohen'in 'susma hakkı' programına katıldı. br..
İstanbul'da lezbiyen aşık cinayeti

İstanbul'da eşcinsel bir kadın, bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendiği kız arkadaşını öldürdü. esenyurt'ta eşcinsel h.c. (26), ilişki yaşadığı s.d. (21) adlı genç kızın bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendi. kız arkadaşı s.d.'yi ablasının evine çağıran h.c., burada bir süre ablası ve arkadaşıyla s..
Madonna'dan eşcinselleri kızdıran cevap

ünlü yıldızın eşcinsel hakları konusundaki mücadeleci tavrını bir anlığına unutup bir sebzeyi tanımlamak için gey demesi şaşkınlık yarattı. geçtiğimiz gün buzzfeed internet sitesinin düzenlediği online bir kelimeoyununakatılan madonna’dan kendisine verilen kelimeye karşılık aklına gelen ilk şeyi ..
Jodie Foster kız arkadaşı ile evlendi

oscar ödüllü film yıldızı jodie foster, geçen yıldan bu yana birlikte olduğu fotoğraf sanatçısı ve oyuncu kız arkadaşı alexandra hedison ile evlendi. amerikan medyasına yansıyan haberlere göre, çiftin nikâhı geçtiğimiz hafta sonu kıyıldı. 51 yaşındaki foster, geçen yıl düzenlenen altın küre öd..
Mardin'de korkutan eşcinsellik tehditleri

mardin artuklu üniversitesi'nde eşcinsellik üzerine yapılacak panel, hizbullah'a yakınlığıyla bilinen bir haber sitesi tarafından 'ahlaksız etkinlik' diye duyurulunca iptal edildi. ancak iptal yetmedi, etkinliği organize eden öğretim üyesi için, "o sapık gitmeli" kampanyası başlatıldı. mardi..
Eşcinsellere ayrı cezaevi yolda

adalet bakanlığı, farklı cinsel tercihleri olan hükümlü ve tutuklulara özel cezaevi inşaa etmek için harekete geçti. planlanan cezaevi projesine, bireylerin sosyal yaşamdan koparılacağı gerekçesiyle çok sayıda sivil toplum kuruluşu tepki gösteriyor. bir soru önergesini yanıtlayan adalet baka..
Lezbiyen sevgililer doktorları şaşkına çevirdi

abd'de lezbiyen bir kadın, kız arkadaşına cinsel birleşme sırasında hiv virüsü bulaştırdı. abd'de mevcut bulunan hastalık kontrol ve korunma merkezi bu olay üzerine hiv virüsünün gerçekten kız arkadaştan bulaşıp bulaşmadığını belirlemek için virüsün dna'sını kontrol etti. testlere göre yüzde ..
Kirchner lezbiyen çiftin çocuğuna vaftiz annesi oldu

arjantin devlet başkanı cristina fernandez de kirchner, lezbiyen bir çiftin çocuğunun vaftiz annesi oldu. carina villaroel ve soledad ortiz çifti, eşçinsel haklarına verdiği destek nedeniyle kirchner'den vaftiz annesi olmasını istediklerini söyledi. devlet başkanı vaftiz törenine bizzat katılm..
Diger haberler:
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60

 Toplam Haber :1224