Lezbiyen kızından babasına yanıt
hong kong'ta, kızının lezbiyen olmasını kabullenemeyen ve kızıyla evlenecek erkeğe 65 milyon dolar vereceğini söyleyen iş adamı cecil çao'ya (77) kızından, “sen bir erkekle evlendiğinde ben de bir erkekle evlenebilirim” yanıtı geldi. sosyal medyaya yansıyan teklifin ardından birbiri ardına evlenme ..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
"Dünya dönüyorsa ben de dönerim!"

bu kez söz bir trans erkekte. İnan, işıl cinmen'e anlattı hayalinizdeki kişiye benzemek için neler yapıyorsunuz? spor, botoks, diyetisyen, estetik ameliyat… siz ne yapıyorsanız, İnan daha fazlasını yaptı. İnan, anatomik olarak bir kadın olarak doğdu. oysa şimdi bir erkek. bit kadar bir kız ç..
Bu kadının size söyleyecekleri var!

24 yaşındaki trans birey ela, yaşadıklarını işıl cinmen’e anlattı ela, güzel bir kız. 1.78 boyu, kızıla çalan saçları, içi gülen gözleri, yumuşacık bir sesi var. bilgi üniversitesi'ne gidiyor, sinema televizyon okuyor. daha 24 yaşında ama 100 yıllık bir mücadele vermiş gibi olgun ve vakur. o ..
LGBT aktivisti intihar etti

azerbaycan'da 20 yaşındaki lgbt aktivisti bir genç intihar etti. 23 azad lgbt grubunun başkanı olan şahmarlı, bakü’de çalıştığı ofiste arkadaşları tarafından ölü bulundu. İsa şahmarlı, intihar etmeden önce, "hepiniz ölümümde günahkarsınız. bu dünya benim renklerimi taşıyacak kadar renkl..
Ankara’yı Kuirleştirecek Festival İçin Geri Sayım Başladı!

pembe hayat lgbtt derneği’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği kuirfest, 16-23 ocak tarihleri arasında ankara’yı kuir bir başkent hâline getirmeye hazırlanıyor. festival yönetmeni bilge taş ile 3. kuirfest’in öne çıkan filmlerini, gösterimler kadar dikkat çeken yan etkinliklerini ve tabii ki yoğun emek..
Obama Soçi’ye Lezbiyen Tenisçi Billie Jean King’i Gönderiyor

20 kere wimbledon şampiyonu olan lezbiyen tenisçi billie jean king, 7 şubat’ta başlayacak 2014 soçi kış olimpiyatlarında abd delegasyonunun bir parçası oldu. 2009’da amerikan özgürlük nişanına layık görülen 70 yaşındaki king, dünyanın en başarılı atletlerinin arasında olmakla birlikte, dünyanın en ..
Bakan lezbiyen olduğunu açıkladı

almanya'da 22 eylül'de yapılan seçimlerden üçüncü kez zaferle çıkan başbakan angela merkel'in, sosyal demokrat parti (sdp) ile kurduğu 'büyük koalisyon' hükümetinde çevre bakanı olan barbara hendricks lezbiyen olduğunu açıkladı. böylece hendricks, almanya ’nın lezbiyen olduğunu açıklayan ilk kabi..
Eşcinsel savaş kahramanından özür dilediler

İngiltere kraliçesi, İkinci dünya savaşı sırasında eşcinsel olduğu için büyük haksızlıklara maruz bırakılan alan turing’den “kraliyet özrü” diledi döneminin en önemli şifre kırıcılarından olan ve ülkesine büyük hizmetleri dokunan turing, o dönemde suç olan “eşcinsel aktivitelerde bulunma” sebebiyle..
Fıstık atılan maymunlara döndüm

karşımda pırıl pırıl bir genç adam duruyor. 27 yaşında ama çok daha genç görünüyor. sesi erkeksi. hafif sakalları var ama mis gibi tıraş olmuş. sinek kaydı. çok kibar. eski zaman erkekleri gibi. sen oturmadan oturmuyor, sandalyeni çekiyor, siparişi o veriyor, centilmen bir erkek gibi. ot..
Diger haberler:
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63

 Toplam Haber :1229