Maria Bello Oğluna Bir Kadını Sevdiğini Söyledi
prisoners filminin oyuncusu maria bello, cuma günü new york times’ta yayınlanan yazısında 12 yaşındaki oğlu jackson’a açılmasını anlattı. “coming out as a modern family” (modern bir aile olarak açılmak) başlıklı yazısında bello, oğluna bir kadına aşık olduğunu nasıl söylediğini açıkladı. “ban..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Cinsiyet değiştirip evlendiler!

bebek bekliyorlar... arjantin'in en tutucu şehirlerinden entre rios iki trans çiftin nikahlarına tanıklık etti. 28 yaşındaki karen erkek olarak doğdu. kendini kadın hisseden ve kadın kimliğine sahip olmak isteyen karen amacına ulaşmak için üç yıl mücadele etti. kadın olarak doğan 26 yaşındaki ..
Tüm Eşcinsellere ilticaci hakki tanildi!

avrupa yasasina göre tüm gay bayan ve baylar ilticaci hakki tanildi, fakat kisilerin kendi ülkesinde zorunlu sekilde yasamalari ve devlet tarafinda asiri derece tahkib edilenler icin ve ülkenin anayasasi kisileri müskül durumda birakiyorsa. lütfen bu haberi herkeze bildiriniz! http://www.welt...
Lezbiyen kardeşini çok kızdırdı

abd'nin en güçlü adamlarından cheney'nin kızları birbirine girdi. sebep de lezbiyenlik. abd’nin eski başkan yardımcısı dick cheney’nin (72) iki kızı, eşcinsel evlilik konusunda kamuoyu önünde söz düellosuna girişti. tartışma, cheney’in senatör olarak kongre’ye girmesini çok arzuladığı muhafaz..
İKEA lezbiyenleri fena kızdırdı

İsveçli mobilya devi ikea, dergisinin rusya baskısında lezbiyen bir çiftten bahseden makaleyi kaldırınca sansürle suçlandı. ikea, rusya'da 'eşcinsel propaganda'yı yasaklayan kanun karşısında geri adım attı. İsveçli mobilya devinin faaliyet gösterdiği ülkelerin bir kısmında yayımladığı derginin ..
Rihanna: Ronaldo'yu eşcinsel sanıyordum

rihanna'dan ronaldo sorusuna eşcinsel yanıt.. dünyanın en ünlü şarkıcılarından rihanna, futbol dünyasının en çok kazanan ve en başarılı isimlerinden biri olan cristiano ronaldo'yu eşcinsel sandığını ağzından kaçırdı. İspanyol magazin dergisi vanitatis'e verdiği röportajda, güzel şarkıcıya cristia..
Katy Perry ; İlk Aşkım Bir Kadındı!

i kissed a girl şarkısını, 15 yaşındayken aşık olduğu kız arkadaşına ithafen yazdığını söyleyen perry, hayranlarını epey şaşırttı. onu çok güzel bulduğunu ve ona benzemek istediğini ve arkadaşının etkisinden uzun süre çıkamadığını belirten perry, hislerini hiçbir zaman açıklayamadığının, erkek arkad..
‘O film’ gösterimde ‘Mavi En Sıcak Renktir’

tunus asıllı fransız yönetmen abdellatif kechiche’nin yönettiği ‘mavi en sıcak renktir’ (la vie d’adèle), haftanın değil, her bakımdan yılın filmi. bu sene cannes’da altın palmiye’yi kucaklayan dramatik aşk hikâyesi, eleştirmenleri de izleyicileri de hayli konuşturmuş, ikiye bölmüştü. bazı eleş..
Askerlerin hesabını ödeyen garsona Ellen DeGeneres’ten para ödülü

ünlü amerikan televizyon sunucusu ellen degeneres, lokantalarında yemek yiyen iki kadın askerin hesabını ödeyen garson kıza bir televizyon hediye etti ve 10 bin dolarlık çek verdi. sky news’un verdiği habere göre new hampshire eyaletindeki concord kentinde ulusal muhafız birliği’nden iki kadın as..
Diger haberler:
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64

 Toplam Haber :1224