MTV’den Eşcinsel Aşk Videosuna Ödül
mtv video müzik ödülleri’nde en iyi sosyal mesaj ödülü macklemore ve ryan lewis’in evlilik eşitliği marşı ‘same love’a gitti. dün gerçekleşen törende ödül alan video, eşcinsel bir erkeğin doğumdan ölümüne kadar sevgilisiyle nasıl tanıştığını, evlenmelerini ve hayatlarını gösteriyor. geçen yıl wash..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Nil Erkoçlar , Onur Rüzgar Erkoçlar Adıyla Artık Mavi Cüzdan Sahibi

o artık rüzgar erkoçlar değil. artıl nüfusta onur rüzgar erkoçlar oldu!mahkemeye başvuran oyuncu nil erkoçlar, 2 ay önce de isim değişikliği için dava açmıştı ve mahkeme onur rüzgar erkoçlar olarak değişmesine karar verdi geçen nisan ayında yeni görüntüsü ve verdiği kararla herkesişaşırtan nil erk..
Amanda Seyfried lezbiyen sahnesi için gün sayıyormuş

amanda seyfried, çektiği seks sahneleriyle ilgili cesur açıklamalarda bulundu. son olarak 1970'lerdeki bir porno yıldızını canlandıran seyfried, daha önce de birçok striptiz ve seks sahnesinde rol almıştı. bu konuyla ilgili kendisine yöneltilen sorulara " seks sahneleri harika! partnerlerim he..
Lezbiyen öpücüğü

öpüşmeli kutlama sonrasında haber kanallarına bilgi veren rus atletizm takımının yetkilileri olayın ‘abartılmaması’ gerektiğini söyleseler de çeşitli eşcinsellik siteleri iki atletin, ülkede halen yürürlükte olan eşcinsellik propandası yasasını ihlal edip etmediğini soruyor. sırıkla atlama şampiyo..
Yolanthe: Lezbiyen ilişkim oldu

galatasaray'ın hollandalı yıldızı wesley sneijder'ın eşi yolanthe cabau-sneijder, özel hayatına dair cesur açıklamalarda bulundu. "grazia beach special" dergisine konuşan yolanthe cabau-sneijder, hollandalı futbolcuyla evlenmeden önce lezbiyen ilişki yaşadığını söyledi. dergiye bikinili pozlar..
Eşcinsel haklarında uzlaşma

tbmm anayasa uzlaşma komisyonu, iktidar partisini itiraz ettiği “anayasada eşcinsellere güvence” maddesinde ara formülle anlaştı. eşcinsellere “ayrımcılık yapılamayacağı” eşitlik maddesinin gerekçesinde yer alacak. bu düzenleme sırasında ak partili ve chp’li üyeler arasında tartışma çıktı. ak partil..
Oscar lezbiyen oyuncuya emanet

86'ıncı akademi ödülleri'ni komedyen ve sunucu ellen degeneres'ın sunacağı açıklandı. 86'ıncı oscar ödülleri'nin sunucusu belli oldu. e2 ekranlarından tanıdığımız ellen degeneres, ikinci kez oscar'ı sunacak. degeneres, 2007'de 79'uncu oscar ödül törenindeki performansıyla büyük beğeni toplamış..
Eşcinsellere ‘sapkın’ demek suç!

savcılık kararına ağır ceza mahkemesi karşı çıktı eşcinsellere ‘sapkın’ denilmesini düşünce özgürlüğü sayan savcılık kararına ağır ceza mahkemesi karşı çıkıp, suç saydı bakırköy cumhuriyet başsavcılığı’nın, eşcinsellere yönelik ayrımcılığı önlemek için okullarda broşür dağıtılmasını “sapkınlar..
Taksim'deki Onur Yürüyüşü'ne BBC yorumu: "Bugüne kadar..."

türkiye, gezi parkı gösterilerinin ardından lgbt yürüyüşü ile yurt dışında haber oldu. bbc, taksim’de düzenlenen lgbt onur yürüyüşü’nün türkiye’de bugüne kadar düzenlenen en kalabalık onur yürüyüşü olarak nitelendiğini belirterek yürüyüşe büyük katılımın gezi parkı eylemleri ile ilgili olduğu düşün..
Diger haberler:
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67

 Toplam Haber :1224