Lezbiyen kıza dayak
İngiltere de bir okulun bahçesinde lezbiyen olduğu gerekçesiyle 14 yaşındaki kız , arkadaşları tarafından dövüldü. İngiltere nin essex kentine bağlı thundersly kasabasında ortaokulda bir kız öğrencinin arkadaşları tarafından acımazsızca dövüldü. lezbİyen olduğu İçİn dövüldü 14 yaşındaki kız ö..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Kitap Fuarında İlk Kez Escınsel Dernek Standı Açıldı

siyah pembe üçgen İzmir derneği, 20-28 nisan tarihleri arasında tüyap İzmir kitap fuarı salon 1a’da 607 no’lu standda olacak. tüyap tarafından türkiye yayıncılar birliği işbirliği ile bu sene on sekizincisi düzenlenen İzmir kitap fuarı 20-28 nisan 2013 tarihlerinde uluslararası İzmir fuar alanı’n..
"Kızım lezbiyen olsa intihar ederim!"

İstanbul bilgi üniversitesi'nde konuşan chp milletvekili süheyl batum, anayasa komisyonu'nda yaşananlarla ilgili çarpıcı iddialar dile getirdi "kızım lezbiyen olsa intihar ederim!" bu sözler akp'li bir milletvekiline ait... İddianın sahibi ise chp eskişehir milletvekili anayasa profesörü sühey..
Yeni Zelanda da Evlilik Eşitliğini Yasallaştırdı

yeni zelanda, parlamentoda bugün yapılan oylamayla eşcinsel evliliğe onay verdi. 44 hayır oyuna karşı 77 evet oyuyla 1955 yılından beri yürürlükte olan evlilik yasası değiştirildi. dünya evlilik eşitliğiyle 2001’de tanıştı yeni zelanda, kararla birlikte eşcinsel evlilikleri yasallaştıran asya-pa..
Yasemin Öz’e Felipa de Souza Ödülü

avukat, feminist ve lgbt hakları savunucusu yasemin öz, iglhrc’nin felipa de souza ödülü‘ne layık görüldü. iglhrc ayrıca, 2013 İnsan hakları ödülleri kapsamında binnaz toprak‘a da “açık sözlülük” ödülü ve dorothy sander ise “özel takdir” ödülü verecek. uluslararası gey ve lezbiyen İnsan hakları k..
Çağla Akalın’dan Ayşe Erbulak’a özür çağrısı

'survivor' yarışması için panama'da bulunan oğlu dağhan için bir televizyon programında konuşan ayşe erbulak, “dağhan'ın gay olmasını istemezdim” dedi. bu açıklamaya ünlü trans activist çağla akalın büyük tepki gösterdi ve ayşe erbulak’a özür çağrısında bulundu. ayşe erbulak, 'survivor' yarışmas..
Trans Erkeğe “Sahtekârlık” Cezası

İskoçya’da cinsel ilişki öncesinde kız arkadaşına trans olduğunu söylemeyen chris wilson adlı bir erkek, şartlı tahliyeden sonra 3 yıl boyunca gözetim altında tutulma ve 240 saatlik kamu hizmeti cezasına çarptırıldı. ceza, wilson’un iki kez “sahtekârlıkla cinsel yakınlık elde etme” suçunu işledi..
Eşcinsel evlilikte referanduma ret

fransız senatosu, eşcinsellerin evlenmesi ve evlatlık edinmesine olanak sağlayan yasa tasarısının referanduma götürülmesini öngören önergeyi reddetti. senato genel kurulunda muhalefetin verdiği önergeyle ilgili yapılan oylamada, 176 "evet" oyu, 164 "hayır"oyu çıktı. hükümet temsilcileri oylama..
Rüzgar gibi geçti!

cinsiyet değiştirip erkek olan rüzgar erkoçlar kız arkadaşıyla beşiktaş'ta.. cinsiyet değiştirip erkek olan rüzgar erkoçlar, önceki gün beşiktaş'ta deniz kenarında aylin adlı sevgilisiyle romantik dakikalar yaşadı. erkoçlar, kız arkadaşı üşüdüğünde ona ceketini verirken sevgilisi de onun saçların..
Diger haberler:
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70

 Toplam Haber :1224