Time'dan eşcinsel kapak
abd'nin saygın haber dergilerinden time, bu hafta iki sansasyonel kapakla çıkıyor. eşcinsel evlilik zaten kazandı' başlıklı kapaklardan birinde bir çift erkek, diğerinde bir çift kadın öpüşüyor. erkeklerin california’da birlikte yaşadığı, kadınların ise evli ve iki çocuklu oldukları bildirildi. ..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Boşanmanın nedeni 'Lezbiyen aşıkmış'

sürpriz boşanmanın nedenleri ortaya çıkmaya devam ediyor milli voleybolcu neslihan darnel'in 7 yıllık eşi orkun darnel'le sürpriz boşanmasının ardındaki sır perdesi aralanıyor. orkun darnel'in çapkınlıklarının ikilinin evliliğinin ilk gününden beri problem olduğunu belirten çiftin yakınları ba..
Erkek Oldu Annesinin Arkadaşını Tavladı

kadın olarak doğan bobby barnes, 15 yaşından beri erkek olarak yaşıyor. hormon tedavisi gören bobby şu anda 19 yaşında. annesinin en yakın arkadaşına aşık oldu. nişanlı olan çifti, bobby’nin annesi de ‘destekliyor’. hatta bunu göstermek isteyen üçlü, İngiltere’de yayımlanan ‘this morning’e çıkt..
Facebook Hayran Sayfamız

merhaba sevgili üyelerimiz facebook hayran sayfamız acilmiştir. sitemizle alakali degişiklikleri , haberleri vs hızlı bir sekılde ögrenip sayfamıza destek verebilirsiniz. sayfa adresını kopyalayip adres cubuguna yapıstırıp sayfamıza girebilir ve begen tusuna basabilirsiniz. https://www.face..
“Bu benim hayatım, benim özüm, benim kararımdır ve yalnızca beni ilgilendirir”

rüzgar erkoçlar bir basın açıklaması yayınlayarak son süreçte medya üzerinden hayatının mercek altına alınması ve kendi adına, ondan habersiz yapılan haberleri ve sahte profilleri eleştiren bir açıklama yayınladı ve bir süreci atlatana kadar bir süre ailesi ve dostlarıyla zaman geçirmek istediğini s..
Kuzey Afrika’dan Balkanlar’a Feministler Ankara’da Buluşuyor

kaos gl, feminist politikanın marjinalleştirilmesinin karşısına feminist bir sözle çıkmak için, herkesi 16-17 mart’ta uluslararası feminist forum’a çağırıyor. uluslararası feminist forum’u ikincisi, 16-17 mart'ta ankara'da 14 farklı ülke ve türkiye’den feministlerin katılımıyla gerçekleştirecek. ..
Nil Erkoçlar değişimini anlattı

nil olarak var olduğum müddetçe ben bir yalandım eski adıyla nil yeni adıyla rüzgar ameliyatla erkek olma evresini tüm samimiyeti ile anlattı. İşte nil erkoçlar'ın çok özel röportajı. 26 yaşında.oyunculuğa 10 yaşında reklam filmleriyle başlıyor, 15 yaşında molped reklamında oynuyor, sonra dizi..
Deri altından mucize çıktı!

biyolojik olarak kız doğan ve çocukluğundan beri kendini erkek gibi hisseden 32 yaşındaki b. y., erkek olmak için mahkemeden karar çıkarttı. ameliyat sırasında deri altına gömülmüş erkeklik organı ortaya çıktı. erkek olan b. y., bu defa pembe nüfus cüzdanı ile adının değiştirilmesi için mahkemeye ba..
Baki Koşar Haftası Perşembe Günü İzmir’de Başlıyor

bu yıl 21-27 şubat tarihleri arasında 5.si gerçekleştirilecek olan baki koşar nefret suçlarıyla mücadele haftası, ana akım medya tarafından görmezden gelinen nefret suçlarını “ana akıma kapılmamak”başlığı altında ele alacak. siyah pembe üçgen İzmir tarafından kurulduğu 2009 yılından bu yana her yıl..
Diger haberler:
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71

 Toplam Haber :1224