"Eşcinsel" diye ölüme mahkum edildi
abd’nin tennessee eyaletinde, sahibi tarafından “eşcinsel” olduğu gerekçesiyle terk edilen bir köpeğin bugün uyutulacağı bildirildi. daily mail'in haberine göre, jackson şehrinde bir hayvan barınağında kalan pitbull cinsi köpeğin son dakikada yeni bir sahip bulunmazsa öldürüleceği belirtilirken, ba..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lezbiyen oyuncu herkesin içinde...

lezbiyen oyuncu clea duvall, parkta sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi tükiye'de daha çok 21 gram filmi ve televizyon dizisi er ile tanınan abd'li oyuncu clea duvall, sevgilisi ile bir parkta görüntülendi. objektİflere yakalandi İngiliz basınından the daily mail sitesinde yer alan habere gör..
Sokak ya da sinema fark etmez

eşcinsellere yönelik önyargıları kırmak amacıyla ankara'da düzenlenen ve lgbt temalı filmlerin gösterildiği kuirfest yarın başlıyor. festival programından 10 filmlik seçki yaptık. eşcinsel ve trans bireylere yönelik nefret, önyargı ve tahammülsüzlüğün giderek güçlendiği bu ülkede lgbt temalı filml..
Lezbiyen çete lideri!

kendisini terk eden bir kadını dövdürdü, diğer bir kadınla da.. aydın emniyeti kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şube müdürlüğü ve kuşadası İlçe emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan istihbarat çalışması sonunda, kuşadası İlçesi’nde faaliyet gösteren bir turizm şirketinin lüks özel y..
Lezbiyen Gelinler Chanel Moda Şovunu Salladı

chanel’in baş tasarımcısı karl lagerfeld, 22 ocak’taki chanel şovunda podyumda gelinlik giymiş iki modeli birlikte yürüterek evlilik eşitliğine verdiği desteği gösterdi. paris haute couture kapsamında 22 ocak’taki chanel moda şovunda lagerfeld, eşcinsellerin evlenme hakkından yana olduğunu açıkça..
Jodie Foster Eşcinsel olduğunu açıkladı

kült film 'kuzuların sessizliği' ile tüm dünyada tanınan foster, hakkındaki spekülasyonları doğruladı ve eşcinsel olduğunu itiraf etti. eski sevgilisi sidney bernard'a ve izleyiciler arasında bulunan iki oğluna seslenen foster, onlara hayatlarında bulunduğu için teşekkür etti. İşte foster'ın yapt..
106 yıllık katedral eşcinsellere kucak açtı

abd'nin washington eyaleti valisi chris gregoire'nin eşcinsel evliliği meşrulaştıran yasayı onaylamasının ardından 106 yıllık washington ulusal katedrali tarihi bir adım attı. abd'de eşcinsel evliliklere izin veren 9. eyalet olan washington bir ilke imza atıyor. 106 yıllık washington ulusal kated..
Ke$ha Biseksüel Olarak Açıldı

amerikalı şarkıcı/şarkı yazarı ke$ha, seventeen dergisinin şubat sayısına akran zorbalığı hakkında konuştu ve hem erkeklere, hem de kadınlara ilgi duyduğunu söyledi. ke$ha: “sadece erkekleri sevmiyorum. İnsanları seviyorum. cinsiyetle alakalı bir şey değil bu. birlikte olduğunuz kişinin yaydığı ruh..
2013'ün İlk Festivali KuirFest

pembe hayat'ın düzenlediği 2. pembe hayat kuirfest 17-24 ocak 2013 tarihlerinde ankara'da gerçekleşecek. pembe hayat lezbiyen, gey, biseksüel ve trans (lgbt) dayanışma derneği'nin düzenlediği 2. pembe hayat kuirfest 17-24 ocak 2013 tarihlerinde ankara'da gerçekleşecek. festivallerden ödüllü lgbt..
Diger haberler:
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73

 Toplam Haber :1224